Ztracený účet _Fakut_

Ahoj, nevím zda jsem založil topic ve správné sekci - poprosím o případné přeložení.

Můj problém je takový, že při přesouvání účtů z Mojangu na Microsoft jsem bohužel zapomněl heslo jak na Mojang, tak i na mail a nejsem schopný za žádnou cenu si buďto vzpomenout nebo to nějak získat.
Koupil jsem si nový účet Minecraftu, kde bych chtěl pokračovat na tomto serveru a má prosba je taková, zda-li by mi byly uděleny práva a “přesměrování” veškerého majetku z účtu Fakut na Norgen2.
Jako důkaz jsem ochotný zodpovědět na nějaké otázky týkající se mého dění za celou dobu na majncraftu, jako svědky můžu uvést Tobacc a Klema.
Jestli je možné podle logu zjistit co jsem měl v inventáři a nahradit mi i věci, tak by to bylo super, ale jsem smířený s tím, že o ně příjdu.
Děkuji

Ahoj, určitě jde všechno převést na tvůj druhý účet LWC ochrana, inventář, ender bedna, advancementy i statistiky. Jen se mi nepodařilo najít UUID pro účet “Norgen2”.

Zkontroluj si prosím, zda jsi napsal nick správně, protože tento nick neexistuje.

Po domluvě ingame bylo vše vyjasněno.
Vše bylo převedeno na hráče Norgen a Fakut byl smazán.