unban (saminoraticko)

Dobrý deň, mrzí ma táto udalosť a chápem svoj trest. Aj tak Vás ale prosím, bolo by možné požiadať o svoj unban? Áno, xray je legitímny, no vtedy som si neuvedomoval na akom serveri cheatujem. Odkedy som dostal ban, bol som na ďalších a hraním som zistil, že ich kvality sú oveľa horšie. To prísne trestanie má niečo do seba a teraz, keď sa na to spätne pozriem, mrzí ma že som cheatoval tam, kde mi bolo tak dobre. Bolo by prosím Vás možné, zabezpečiť mi čistý štart? Nepožadujem veci späť a sľubujem, že moje správanie ohľadom cheatovania sa nebude opakovať.

Tvoje žádost je dobrá už jsem ti pomalu chtěl dát druhou šanci ale pak se ke mě dostala docela dost nápadná podobnost příspěvku z vlákna ze starého fóra.

2022-03-13_220109

Což když to máš někde u sebe uložený tak super ale my chceme aby sis s tím dal alespoň nějakou práci, ne jen zkopírovat text žádosti, která ti byla navíc už kdysi zamítnuta.

Zkus to prosím znova a tentokrát bez kopírování. :slight_smile:

Dobrý večer, mrzí ma to ja som si myslel, že ste moju žiadosť nevideli.
Ban som dostal 13.2.2021 adminom: webess za cheatovanie konkrétne za xray. Mrzí ma to pretože som odvety skúšal nájsť podobné servery s takou dobrou komunitou ale po 4 serveroch som to vzdal. Svoj trest si uvedomujem, ale aj tak by som chcel požiadať o unban a zas hrať na vašom servery tentokrát už poctivo. Bolo by to možné ?
Ďakujem

Omlouvám se, zapomněl jsem ti tu napsat, od včerejška máš unban.
Celá tvoje existence na serveru byla smazána a můžeš si tak užít nový začátek. :slight_smile:

Díki moc jarda :slight_smile: