Unban - _Davidhavyd_

Dobrý deň, Chlapci veľmi mi to je ľúto čo som spravil. Ban som dostal 19.3. 2022 od TooSexyforCS. Váš server je intelektuálne niekde inde a moja tupá hlava si robila srandu z toho, že tam nemáte resku na spawne. A viem že kedže ma nepoznáte tak nemáte žiadny dôvod mi dať ten unban. Preto sa predstavím, volám sa David Hlolavec. Mám 14 rokov. Môj dom je v severovýchodnej časti Trenčína, tam kde sú všetky domy, a niesom ženatý. Domov sa dostanem každý deň najneskôr do 20:00. fajčím, ale občas nepijem. Som v posteli o 23:00 , aby som spal osem hodín, nech sa deje čokoľvek. Potom, čo si dám pohár teplého mlieka a urobím si asi dvadsať minút strečingu pred spaním, zvyčajne nemám problémy so spánkom až do rána. Rovnako ako bábätko sa ráno zobudím bez únavy a stresu. Bolo mi povedané, že pri mojej poslednej kontrole neboli žiadne problémy. Snažím sa vysvetliť, že som človek, ktorý chce žiť veľmi pokojný život. Dávam si pozor, aby som sa neobťažoval žiadnymi nepriateľmi, ako sú výhry a prehry, ktoré by mi v noci spôsobili spánok. Takto sa správam k spoločnosti a viem, že práve to mi prináša šťastie. Aj keď keby som mal bojovať, s nikým by som neprehral. No a teraz keď ma poznáte chcem ešte raz povedať, že lutujem moje činy. Prepáčte.

2 Likes

ach jo. Just no.