MCUT04 - Hlas z Hlubin

Keš hráče: KubaCraftovsky
Typ keše: mysterka + pouze pro dvojice
Obtížnost: těžká
Souřadnice začátku: -2727, -1616

Mezi přímořskými osadami, od Horizonu přes Řepavu až po Atlantidu, se šíří prapodivné zvěsti. Rybáři vykládají o ozbrojených lodích plujících bez vlajky pod rouškou noci. Farmáři si stěžují na mizející dobytek a vyprázdněné kurníky. Přístavní vývěsky stále častěji obsahují i plakáty s pohřešovanými osobami. Někteří dobrodruhové zase vypráví o Bílé skále skrývající ohromné poklady, jiní naopak o hlasu vábícím námořníky k útesům.

Poslední zprávy zmiňují únos dvou nováčků přímo na spawnu, námořní bitvu a opuštěnou nákladní loď MCUT04 zakotvenou uprostřed moře. Mohou spolu nějak souviset? Nemůže na té lodi být nějaká stopa vedoucí k pokladu? A kam a proč se ztrácí zvěř i lidé? Na vyřešení této záhady jeden člověk nepostačí. Chce-li tomu někdo přijít na kloub a možná i najít poklad, potřebuje k sobě parťáka.


Tuto keš lze najít pouze ve dvojici ! Jednotlivci se nemusí ani pokoušet.

Vaše pátrání začíná průzkumem opuštěné lodi MCUT04 na souřadnicích -2727, -1616. Pátrání vás dále zavede na místo plné nástrah, budete však napřed upozorněni a dostanete možnost se vyspat a uložit si cennosti do ender chestky. Smrt při hledání je nejenom možná, ale i pravděpodobná . Není potřeba žádná speciální výbava – vystačíte si klidně se železným brněním a mečem. Pokládat a ničit bloky během hledání není vůbec potřeba, tak to ani nedělejte.

Na místě se zapište do Logbooku a případně i pod tento příspěvek.

Heslo ke kešce je jako obvykle “Minecaching”.

1 Like