1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Zapomněl jsem heslo od minecraft.net účtu

Vlákno v 'Problémy' založil dominikcastek02 26. srpna 2016.

1. dominikcastek02

dominikcastek02 Registered

Zdravím . Po celkem dlouhé době jsem si chtěl zahrát minecraft , ale nevím jaký je k učtu e-mail . Neví někdo z vás jak obnovit e-mail ? Předem děkuji .

Edit Sognus: Velká písmena v názvu vlákna změněna na malá.

Poslední úprava moderátorem: 26. srpna 2016
  2.  
  3. KubaCraftovsky

KubaCraftovsky RIP IN PEACE

Pokud jsem to pochopil správně, tak si zapomněl, přes který email ses registroval?
    V tom případě se řiď tímto článkem, konkrétně tedy položkou "Let us do it for you". Zkráceně budeš potřebovat založit nový účet na mojang.com a kontaktovat Mojang se svým problémem.

4. Jajinek

Jajinek VIP

Netuším, kolik jsi měl, nebo máš mailů. Ale pro začátek bych asi vyzkoušel obnovení hesla pro mail adresy, na které bych si vzpomněl a mohly by být ty pravé. Pokud bude špatná, dostaneš upozornění. Až trefíš, zašlou ti pokyny k resetu hesla. Mail je základ účtu, nevím jak se bez něj dá ten účet obnovit. Nebo bych taky nakouknul na fóra serverů, kde jsi s tím účtem hrál, možná jsi k registraci použil stejný mail.

5. weltar

weltar Registered

Mnooo, řekl bych, že s tím kontem to bude dost divoké. Opravdu zapomněl heslo, nebo "zapomněl"?
    name -> uuid https://api.mojang.com/users/profiles/minecraft/dominikcastek02

např. uuid name history https://api.mojang.com/user/profiles/79345118cf2943faa132f1ff7ca26330/names
    říká, že tam bylo celkem 9 různých jmen a ke změně jména na dominikcastek02 došlo 8. srpna 2016 15:49:01 (btw, ke změně je třeba znát login+heslo)

Takže se připrav na to, že bude třeba nejen transactionID (tedy doklad, žes to od mojang koupil Ty), ale nedivil bych se, kdyby (pochopitelně) dělali problémy a chtěli i jiné doklady či podrobnosti ohledně doby koupě atd.

• Souhlasím Souhlasím x 1

Sdílej tuto stránku