1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Event Záhadná zpráva

Vlákno v 'Eventy' založil Tweety 09. února 2015.

1. Tweety

Tweety Registered

(při čtení si pusťe tuto hudbu)

Když jsem utíkal po cestě z Wanery na sever do Řekotočí, zastavil jsem se, jako ostatně skoro pokaždé, občerstvit ve studánce. Ta se nachází uprostřed džungle. Voda je to znamenitá, čistá, jako kdyby v sobě obsahovala sílu Matičky přírody.

Tentokrát bylo ale něco jinak. Jako kdyby se mi stromy snažily něco naznačit. Když jsem vešel do malé jeskyňky, všiml jsem si, že za malým vodopádkem je světlo. Malé, skoro nepostřehnutelné. Nikdy předtím jsem si toho nevšiml, protože tam, věřte mi, určitě nebylo. Skočil jsem do vody a vešel do úzké chodbičky za vodopádem.

Ta mě zavedla ven na dávno opuštěnou cestičku. Za zvuku skřehotání ptactva a zvířectva jsem šel dál. S napětím jsem čekal, kam mě cesta přivede.

Cestička mne vedla po starých a rozpadlých schodech nahoru do jeskyně. Tam jsem uviděl nástěnné malby a velikou mračící se tvář . Nebo smutnou? To já nevím. Co znaky znamenají a proč je malý obličej uprostřed toho kruhu?
    Plný otázek jsem zjistil, že jsem u studánky vlastně nepil. Slyšel jsem nedaleký vodopád, ale na ten jsem nedosáhl. Proti němu jsem objevil malé jezírko. Když jsem se sehnul, abych se napil, uviděl jsem na dně nějaké destičky. Vytáhl a prohlédl si je. Bylo na nich nějaké starobylé písmo.

Slova, kterým jsem nerozuměl a která se dala jediná pořádně přečíst byla tato:
    destriksyon
    andedan
    ede
    lanmo
    fen

Obracím se tedy na vás, jelikož vím, že jste schopní překladatelé a lingvističtí kouzelníci. Hledejte v knihovnách, hledejte v paměti. Myslím, že zpráva, která tam je, je velice důležitá.

Poslední úprava: 09. února 2015
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 13
    • Líbí Líbí x 5
    • Zábavné Zábavné x 1
    • Informativní Informativní x 1
  2.  
  3. KubaCraftovsky

KubaCraftovsky RIP IN PEACE

Díky, po době mě něco zase vytáhlo na menší výpravu (a vůbec na server) :)

• Líbí Líbí x 1
  4. Tweety

Tweety Registered

ještě tam nechodit! :D

• Zábavné Zábavné x 3
    • Informativní Informativní x 1
  5. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Že by další Vpád?

(Mimochodem, jak si přišel na Haitskou Kreolštinu?)

6. Tweety

Tweety Registered

Výborně! Slova vyluštěny. Slovutný Toonu a bystrý Sam123 opravdu přišli na to, co tato slova znamenají a poslali mi je v soukromé zprávě (určitě ale nebyli jediní).
    Jsou to:
    zničení
    uvnitř
    pomoc
    konec
    smrt

Můžete jako já zjistit celou děsivou zprávu, která byla obsažena na těchto deskách, když si tato slova v tomto pořadí doplníte do volných míst ve zprávě, která leží na dně Jezírka Zlaté žíly (heslo jako ke keškám). Poslední slovo této zprávy vám otevře dveře ke kešce, kterou jistě lehce objevíte.

Ještě více zdrcující byl pro mě pohled na Jezero života, které ... které ... raději se podívejte sami. :(

pokračování příště

Poslední úprava: 09. února 2015
    • Líbí Líbí x 1
    • Zábavné Zábavné x 1
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1

Sdílej tuto stránku