1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

[žádost] strarosty

Vlákno v 'Stará témata' založil StOrM_Cz 21. dubna 2012.

1. StOrM_Cz

StOrM_Cz Registered

Cus davam zadost na strostu v NZ Kamila a Zrndu znam a vím co a jak. StOrM_Cz :);) diky

2.  
  3. Bedrych

Bedrych Klingon

Trochu málo informací... Proč? Co s tím chceš dělat? Nějaký plán?

4. StOrM_Cz

StOrM_Cz Registered

tak plany by byly takovy ze udrzovat mesto v poradku udelat uparvy ,vylepsovat, pomahat ostatnim hracum atd..
    a proc proto ze me MC bavi a mam o to zajem a v novych zamkach u mam 2 baraky a bylim tam od te doby co sem zacal s MC info:D

5. Termiter

Termiter Modelátor

A proč nenapíšeš rovnou co po něm chceš?

6. StOrM_Cz

StOrM_Cz Registered

protoze sem to mel napsat sem tu zadost

7. Termiter

Termiter Modelátor

A na co čekáš? Proč rovnou nenapíšeš, co po starostovi NZ chceš? Upozorňuji, že NZ mají celý tým starostů, takže ti jistě brzy někdo odpoví.

8. StOrM_Cz

StOrM_Cz Registered

a v NZ nikdo starosta neni :D ma ban

9. Termiter

Termiter Modelátor

Mrkni na vlákno NZ. Vede to tam VIP team NZ.
    Pak ale nerozumím tomu, proč se chceš ptát na něco starosty NZ, když tvrdíš že má ban. Kdo sis myslel, že ti odpoví? :D

Hlavně ale nechápu, proč se rovnou nezeptáš...

10. Bedrych

Bedrych Klingon

Ta jeho první věta je bez čárek těžko pochopitelná: nemá žádost na starostu, ale dává si žádost na starostu = chce být starostou NZ :D .

11. Vergis

Vergis Celebrita

Právě teď na oživení NZ sloupracuji s PremyslOre, který se rozhodl převzít vedení města. Šanci vyjádřit se dostali i ostatní aktivní členové VTNZ, ozval se jen Hyna4, který souhlasí. Zatím se nic nevyhlásilo oficiálně, prohlášení čekejte brzy.
    Z NZ bude jediné město, kam člověk bude moct přijít a zabrat si parcelu bez schválení starostou (domy se budou kontrolovat až zpětně, bude požadovaná určitá kvalita). Myslím, že to nováčci ocení.

Každopádně i kdyby to tak nebylo, nechápu, proč zrovna ty by sis měl činit nárok na vedení tohoto města - nevšiml jsem si, že bys tam byl bůhvíjak aktivní. Kamil ani Zrnda tu nehrají. Tohle podání žádosti je k smíchu (pročti si téma s ToKrovou žádostí, i on to měl zpracované lépe).

Jestli máš zájem, můžeš pomoct se spravováním města, tomu se rozhodně nebráníme.

• Líbí Líbí x 3
  12. Plecharts

Plecharts Registered

Asi píšu pozdě, ale ingame mail nemám žádný, ani na fóru nemám žádnou PM, a to jsem jeden z "těch co se o to mají starat". Kde to oznámení bylo / je?

13. Vergis

Vergis Celebrita

V konverzaci tady na fóru - koukal jsem se přes stats na aktivitu lidí ze seznamu VTNZ a ty aktivní přidal, plus jsem je vyzval, ať případně přizvou ty, kteří hrají. Nevím, jestli u tebe to bylo neaktivitou nebo jsem tě jen přehlídl, každopádně jsi přizvaný.

Sdílej tuto stránku