1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Žádost o unban - orcsus

Vlákno v 'Archiv' založil orcsus 21. března 2013.

1. orcsus

orcsus Registered

Milý admine,

Je to už pár měsíců co jsem dostal perma ban za vlastní blbost. Byl to ban za to, že jsem rozbil pár bloků v jedné budově v základním světě. Bylo to pár minut co jsem si aktivoval originální minecraft a rozhodl jsem se přijít na váš server. Dodnes toho moc lituji, že jsem si tak hloupě zajistil ban na takovém úžasném serveru s ještě lepší komunitou. Jednal jsem tehdy velmi rychle a neuváženě aniž jsem věděl o jaký skvělý server se jedná (teď už to vím) a byl jsem poté co jsem dostal ban na sebe oprávněně naštvaný. Byl to jeden z mých prvních serverů a první server jen pro originální minecrafty, tehdy jsem si řekl "jenom jeden z mnoha serverů", ale dnes už vím, že tento server není jeden z mnoha ale jeden z mála úžasných serverů ze skvělou komunitou.

Proto Vás žádám jestli byste mi prosím nemohli zrušit ban za úplnou hloupost z mé strany, ale dnes už to neudělám od této doby jsem již nikde nedostal ban a jsem příkladným hráčem né takovým jako tehdy kdy jsem si sedl k minecraftu a řekl jsem si, že o nic nejde když na serveru dostanu ban.

Ale takto to není váš server je úžasný pod skvělím vedením s krásnou webovou stránkou a pěkně psanými články.

Děkuji předem za promyšlení této žádosti a doufám, že budu moct jako příkladný člověk zase hrát na tomto serveru.

• Líbí Líbí x 1
  2.  
  3. Bedrych

Bedrych Klingon

Tvůj případ řešil tominosik
    Takže je hlavně na něm, jak s tebou naloží.
    Žádost vypadá upřímně a zdá se že mluvíš pravdu (prověřeno) a hlavně jsi jeden z mála, co to umí napsat bez chyb.

• Souhlasím Souhlasím x 1
  4. tominosik

tominosik Moderátor

Souhlasím, žádost vypadá, že máš fakt zájem tady hrát. Bez trestu se to ovšem neobejde. Naprav si reputaci v Gulagu kopáním cobblu v generátoru a vypálení na dvojbednu stone.[DOUBLEPOST=1363902716,1363902709][/DOUBLEPOST]UNBANNED

5. orcsus

orcsus Registered

Děkuji, ale mám takový malý problém nemám se jak dostat do gulagu mohl by jsi mi prosím pomoct abych mohl splnit trest Děkuji

• Líbí Líbí x 4
  6. tominosik

tominosik Moderátor

Patrně jsem včera popletl tvůj nick. Dnes by to již mělo být opraveno a ty v Gulagu. Jsem rád, že jsi na toho sám upozornil. Díky a tobě přeju good luck.

• Líbí Líbí x 1

Sdílej tuto stránku