1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Žádost o unban - mlok401

Vlákno v 'Archiv' založil mlok401 21. ledna 2015.

1. mlok401

mlok401 Registered

Zdravím všechny.
    A tímto bych vás chtěl požádat o unban.
    Ban mi byl udělen 25. ledna 2014 za X-Ray od moderátora jménem Angel (WhiteAngelM)
    Původní vlákno s banem zde : http://forum.majncraft.cz/threads/mlok401-s-darem-rentgenovych-oci.7958/#post-83359
    Chci se vám všem moc omluvit, jak za to že jsem použil x-ray tak poté za mé nesmyslné vymlouvání na fóru.
    Asi jsem si myslel že mi to všechno projde bez trestu.
    Rád bych si na serveru znovu zahrál a tak bych chtěl poprosit jestli mi dáte druhou šanci.

Děkuji.

• Líbí Líbí x 1
  2.  
  3. Angel

Angel Entita (WAM)

Ahoj mloku, na tebe si dobře pamatuji, skoro do krve by jsi se s námi tehdy hádal, že jsi nevinný.
    Nicméně je to již téměř rok, a doufám, že jsi za tu dobu alespoň trochu zmoudřel.

Ještě mi v tvé žádosti chybí jaké sis z toho vzal ponaučení, a alespoň nám napiš jak se už nemáš na našem serveru chovat.

Nemám problém s tím ti poté dát ještě jednu šanci a 25. ledna kdy to bude přesně rok tě pustit do hry.
    Počítej ale s tím, že budeš pod drobnohledem, a prohřešek u tebe bude tvrdě trestán.

Ostatní moderátoři se můžou také vyjádřit.

• Souhlasím Souhlasím x 3
    • Líbí Líbí x 1
  4. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

Nevím jak @Angel, ale Osobně bych byl pro unban (klidně hned :p) s tím, že ve střižně nastříháš malou bednu vlny, abys nám dokázal, že tu máš skutečně zájem hrát.

Ninja edit: Angel si toho všiml velmi brzy.

• Líbí Líbí x 1
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  5. uccik

uccik Moderátor

Jsem taky pro unban, jen ta malá bedna mi přijde málo:)

6. mlok401

mlok401 Registered

No, vzal jsem si s toho ponaučení takové, že nemá cenu podvádět protože to stejně nevyjde a za ten trest se to nevyplatí.
    A ohledně toho jak se nemám chovat tak : necheatovat (to jsem bohužel porušil za cenu banu ) nenadávat, negriefovat, nespamovat, nelhat.... (což jsem po mém banu porušil zde na fóru když jsem lhal že jsem xray nepoužíval)

• Líbí Líbí x 6
  7. mlok401

mlok401 Registered

Mohl bych dostat prosím ten unban ? :)

8. Angel

Angel Entita (WAM)

Tak dostal jsi unban s náhradním trestem malá bedna vlny ve střižně ovcí. Až budeš mít trest hotový zavolej nějakého moderátora. Ovečky prosím nevraždit ani neznásilňovat :)

• Zábavné Zábavné x 3
    • Líbí Líbí x 1
  9. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

odpracováno a propuštěn

Sdílej tuto stránku