1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

[žádost] Home stránka - youtube videa

Vlákno v 'Stará témata' založil Voju 01. ledna 2012.

1. Voju

Voju Registered

Ahoj,
    obracím se na vás s žádostí o pozměnění konceptu Home stránky. většinou se stává, že v novince je Youtube video. Nic proti youtubu nemám, ale nešlo by, prosím, implementovat například pomocí ajaxu takovou úpravu, že by se objekt videa načítal teprve po tom, co bych na něj klikl=zažádal o shlédnutí ? Popřípadě alespoń prosím o počet novinek na stránce...
    Žádám toto hlavně toho důvodu, že jakožto majitel méně výkonného stroje nenávidím prohlížení a jakékoliv čtení na home stránce, neboť Flash (říkejte si co chcete) je nehorázná prasárna pro procesor a tak se mi se současnými 14 videi na stránce zalaguje počítač na několik sekund, jakýkoliv posun po stránce pak též laguje.

Díky za přečtení :)

2.  
  3. Vergis

Vergis Celebrita

4. Voju

Voju Registered

Na blokování jsem koukal, ale do Opery se mi nepovedlo najít něco, co by mi místo Flashe zobrazilo "load" button. Ono blokování flashe je trochu drastický, na youtube videa koukám rád a často :)

5. Vergis

Vergis Celebrita

http://operawiki.info/flashblock
    Tohle by to snad mělo dělat.A ten druhý doplněk umí i whitelist, takže si možná můžeš nastavit blokování jen na tomhle webu.
    Ono zase předělávat celou stránku, když to dělá problém jedinému člověku, je možná zbytečné.

6. Voju

Voju Registered

Hm, díky za snahu, ale to co jsi našel je javascript, takže nepřijetelné.. potřebuju zablokovat flash, ne ho ale zamaskovat ;)

Pokud jsem jedinej, divil bych se... spíš se ostatní neumí ozvat ? :)

každopádně díky za snahu pomoci :)

7. Pulec

Pulec Administrátor

Tak tak, použít flashblock. Ale možná by jsme mohli snížit počet novinek na stránce...
    Na kolik? 10 novinek na stránku?

8. Voju

Voju Registered

Pulec: používám Operu a i kdyby, tak drtivá většina "???Block" pracuje až po načtení stránky a jenom něčemu přihodí CSSkem display:none, takže to je takový ... naprd :)

No a 10 novinek na stránku, byl bych rád, rozhodně se tím hodně ulehčí jak procesoru, tak i youtubu :)

• Líbí Líbí x 1
  9. Dumbass_Cz

Dumbass_Cz Registered

no,Operu už dlooouho nepoužívám,ale na to,co potřebuješ ti stačí Opera Turbo. Zablokuje zobrazování videí,dokud na něj neklikneš.

Sdílej tuto stránku