1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Informace Zabírání území na mapě

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil Vergis 18. září 2015.

 1. Vergis

  Vergis Celebrita

  Offline
  Registrován:
  21. prosince 2010
  Tímto příspěvkem bych chtěl apelovat hlavně na majitele velkých projektů schválených na fóru. Navážu trochu na tohle vlákno, které se týkalo doby před spuštěním Novu.

  Už několikrát jsem se setkal s tím, že se majitelé projektů obrací na moderátory, aby vystěhovali hráče, který si postavil osamocený domek poblíž jejich projektu. Na místě jsem pak zjistil, že domek někdy stojí i 200-300 bloků od staveb projektu, který navíc třeba ani není označený na dynmapě. Domek prý porušuje vzdálenost 150 bloků od hranice, která je nakreslená na plánku na fóru.

  Takovýto domek pravidla neporušuje. Vzdálenost se počítá 150 bloků od nejbližší stavby ve hře, pro hráče je prakticky nemožné dohledávat, co říkají plánky na fóru.

  Pokud je vám schválen projekt, zabrané území si výrazně ve hře označte - a to v rozumném rozsahu schváleném na fóru. Některé plánky na fóru jsou přehnaně ambiciózní a počítají s expanzí, která může stavitelům trvat roky, i v případě, že projekt neopustí před dokončením. Projekt stavte od středu ven a prostě počítejte s tím, že pokud se chcete časem rozšiřovat, můžete, ale ve vyhlídnuté oblasti už může něco stát.

  Velké projekty sice podporujeme, ale myslete prosím na své spoluhráče - nejste na serveru sami. Projekt nemá přednost před domkem samostatného hráče.

  Pokud už někoho opravdu potřebujete vystěhovat, jděte s tím za moderátory, ti posoudí, jestli je váš nárok oprávněný.

  Moderátoři by odteď také měli brát větší zřetel na územní plánování při schvalování projektu. V některých případech jsme dosud na tento aspekt nedávali dostatečný pozor a může se stát, že budeme mít dodatečné připomínky.
   
  Poslední úprava: 22. září 2015
  • Souhlasím Souhlasím x 24
  • Líbí Líbí x 4
  • Děkuji! Děkuji! x 2
  • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
 2.  

Sdílej tuto stránku