1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

XenForo

Vlákno v 'Obecná diskuze' založil barneby 03. prosince 2012.

1. barneby

barneby Registered

Dobrý den,
    Pošlete my prosím český překlad vašeho fora moc děkuji.

barneby
    Tento příspěvek je kvůli negativním hodnocením skrytý. (Zobrazit příspěvek)
    • Turbodemence - Naprosto nevhodný příspěvek x 11
    • Zábavné x 6
    • WTF x 4
    • Facepalm x 1
    • Příšerná gramatika! x 1
    • Spamování/Trollení x 1
  2.  
  3. dwi

dwi God

Jako jen tak? A proč? :)

4. Vergis

Vergis Celebrita

Ani nevím, jak ti to ohodnotit. :)
    Špatná sekce, nicneříkající název, označení za dopravu, gramatické chyby...

Ten překlad není zdaleka hotový, ale pokud ho opravdu chceš, možná bys mohl nejdřív upřesnit, kde ho chceš použít - dali jsme si s tím celkem hodně práce. Už podle té "žádosti" si ale troufám tvrdit, že spíš ne.

• Souhlasím Souhlasím x 3
    • Zábavné Zábavné x 1
  5. utheraptor

utheraptor Midnight Wanderer

Rozhodně proti, nebudeme přece rozdávat naši tvrdou práci jen tak na potkání. Musel by mít hodně dobrý důvod. A něco mi říká, že ho nemá.

EDIT: btw, co je ještě potřeba dopřeložit? Do hry se teď moc nedostanu, ale tohle bych jednou za čas udělat mohl...

6. Vergis

Vergis Celebrita

utheraptor: Hlavně různá nastavení a další zastrčené věci. Taky jsem si všiml pár detailů, které by chtěly opravit.
    Když na něco narazím, napíšu do konverzace.

• Děkuji! Děkuji! x 1
  7. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

Podle mě naopak není důvod nešířit ten překad dál. Právě proto že jsme si s tím dali práci, proč ji někomu jinému přidělávat? Samozřejmě to poskytnout ale jen lidem s legálně zakoupeným xenforem.

• Souhlasím Souhlasím x 2
  8. Plecharts

Plecharts Registered

Proč to tedy rovnou nenabídnout autorům XenFora?

• Souhlasím Souhlasím x 5
  9. QenTox

QenTox Registered

Ahoj, čítal som v tejto téme http://forum.majncraft.cz/threads/Český-překlad-xenfora.4082/#post-41929 že máte ako slovenský, tak aj český preklad XenFora. Mám však taký pocit, že ešte ani zďaleka nie je dokončený. Pred pár dňami som kúpil licenciu XenForo a rád by som preniesol svoje phpBB3 forum na XenForo. Ak sa nemýlim zatiaľ nie je kompletne preložené XenForo ani do češtiny ani do slovenčiny. Aj emaily zo stránky a aj niektoré texty tu na stránke boli stále v angličtine. Ja by som minimálne užívateľskú časť na 100% dokončil. Administrácia, kde členovia nemajú prístup by som kľudne ponechal v angličtine.

V akom štádiu sa momentálne nachádza preklad XenForo pre majncraft.cz? Bolo by vedenie stránky ochotné mi poskytnúť preklad v štádiu, v akom sa nachádza? Vopred ďakujem za odpoveď.

10. Vergis

Vergis Celebrita

Pro stav stačí si forum proklikat - pořád tu jsou detaily, které by potřebovaly dodělat, ale už jich není moc. U slovenštiny nevím, nedělal jsem na ní a nepoužívám ji - a myslím, že jsme ji taky od někoho původně dostali.
    Pokud jde o mne, klidně bych byl pro - zvlášť, pokud bys nám byl ochotný pak na oplátku poslat překlad dokončený.

11. utheraptor

utheraptor Midnight Wanderer

Klidně s tím znovu pomůžu, část z toho jsem při prvním pokusu překládal já. :)

12. QenTox

QenTox Registered

Už som začal pracovať na preklade XenForo. Mám hotových približne 20%. Keď budem mať všetko preložené ozvem sa a dohodneme sa ohľadne slovenčiny ak budete mať o to záujem. Do češtiny to prekladať neplánujem, čo je pochopiteľné predpokladám nakoľko som zo Slovenska. Ale preklad zo slovenčiny do češtiny by mal byť už len otázkou času :)

Poznáte ešte nejaké iné české (slovenské) stránky, ktoré bežia na XenForo? Ešte sa chcem spýtať aké add-ony (rozšírenia) používate na stránke? Plánujem aj tie nejaké preložiť.

13. Vergis

Vergis Celebrita

Takže ten náš překlad nechceš? Přijde mi zbytečné překládat to dvakrát. Koukal jsem na tu slovenštinu a přijde mi v podstatě kompletní, stejně jako čeština. Nevím, jestli jsi mě správně pochopil, obojí máme nahozené tady na fóru, stačí si to změnit v nastavení profilu...

Ohledně pluginů by mohl něco říct dwi, je jich tu víc. :)

14. QenTox

QenTox Registered

Mne sa zdá, že tu je práve dosť veľa nepreložených vecí, preto som sa do toho pustil od začiatku a je dosť možné, že už teraz toho mám preloženého viac ako je tu :)

15. Vergis

Vergis Celebrita

Klikal jsem celkem do hloubky a nevšiml jsem si jediné nepřeložené věci (mimo příkazů pro moderátory, kterými jsme se neobtěžovali). Pravděpodobně budou někde v nastavení a na méně používaných stránkách nějaké věci chybět, ale momentálně fakt nic nemůžu najít (teď mluvím o češtině, ale u slovenštiny jsem taky při zběžném proklikání nejpoužívanějších věcí nic nenašel).

Ale pokud se ti chce jet odznovu, je to samozřejmě na tobě. :)

16. QenTox

QenTox Registered

Nechce, komu by sa chcelo, ale keď musíš, tak musíš a ja chcem pre svojich členov Top stránku celú preloženú :) Tak ja Ti to ukážem iba na tvojom príspevku ;) Mám zapnutú slovenčinu. Nepreložené veci som vyznačil červeným. Jo a pri mojom príspevku mám nepreložené: slovo Registered pod mojim nickom a text pod správou Last edited by QenTox at A moment ago :)

Majncraft-slovensky-preklad.png

17. dwi

dwi God

Registered je název skupiny, ve které jsi. To se ani nepřekládá, lze jenom přejmenovat skupina.

18. Vergis

Vergis Celebrita

A last edited je tu zrovna z nějakého pluginu, nevím, jestli to vůbec jde přeložit. :)

Ale jo, nějaké detaily tam jsou - a tyhle věci jsou třeba v češtině přeložené (až na ten font)

19. Pulec

Pulec Administrátor

Vyřešeno přes ofic fórum, jde spíš o slovenštinu, takže pro výchoďnáky to tu může být lepší. :)

20. Lohakar

Lohakar MonsterFotr

Právě pozoruju drobnou chybku fóra. Co jsem byl teď de-modován na Majnu, bylo mi následně zrušeno "adminství" na fóru. Ne ale asi dokonale, protože mi roste číslo u "Co je nového?". Přičítám to tomu, že přibyl nový příspěvek v sekci "Admin only", které je ale už pro mě neviditelná.
    Poněkud to mate, ale nevadí mi to. Jen na to upozorňuju.
    Jen je trochu škoda, že už nevidím své přispěvky, co jsem kdy psal do nyní nepřístupné oblasti fóra.

• Informativní Informativní x 1
  21. dwi

dwi God

@Lohakar A označit vše jako přečtené nepomáhá?

Sdílej tuto stránku