1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Dotaz Xenforo - CZ preklad

Vlákno v 'Obecná diskuze' založil Dodo1023 04. ledna 2014.

1. Dodo1023

Dodo1023 Registered

Zdravím, chcel by som sa opýtať či by ste nášmu hernému portálu nemohli posúnuť váš česky preklad xenfora.Je tam kopa toho čo treba poprekladať a neni to jednoduché takže máte môj obdiv a boli by sme veľmi vďačný keby ste nám pomohli touto cestou.

Ďakujem za prečítanie a prajem pekný zvyšok dňa.

Poslední úprava: 04. ledna 2014
  2.  
  3. Vergis

Vergis Celebrita

Co takhle napsat o sobě něco víc, přidat nějaké odkazy? Xenforo máte koupené? Připojím se na váš server i bez premium účtu?

Ten překlad dal spousty práce a i když se o něj rádi podělíme, rádi bychom věděli s kým.

4. Welfare93

Welfare93 Modder/Mod

Zkráceně:
    • Server je v současném stavu v offline módu, s tím že možná někdy v budoucnu bude v online módu.
    • Server poskytuje VIP za peníze (systém pay to win = poskytuje zvýhodnění oproti neplatičům, nikoliv náký hračičky, či kápě na záda,atd )
    • Neodpověděl jsi jestli máte placené xenfórum

Rady mimo kontext:
    • Zkuste udělat lepší downloader, který nemá 500mB a 8 profilů http://prntscr.com/2gf05d
    • Jsem zásadně proti VIP, ale když už tak ať aspoň nějak vypadá. Nesedí přepočty ( http://prntscr.com/2gez8d ) 79Kč SMS = 1000 rublů a 75 Kč bankou = cca 200 rublů? :D

Poslední úprava: 04. ledna 2014
    • Informativní Informativní x 3
    • Zábavné Zábavné x 1
  5. Dodo1023

Dodo1023 Registered

Welfare nepíšem vám sem kvoli tomu aby ste mohli zhadzovať náš herný portál a ak si si prečítal tak náš "webmaster" nato zvysoka sere a tym pádom to tak aj vyzerá .... Všetko čo robíme ( novinky, aktualizace, info) máme na forum.

• Facepalm Facepalm x 4
  6. Welfare93

Welfare93 Modder/Mod

Shazování? Ty rady jsem myslel v dobrém slova smyslu, sehnat launcher/downloader, který podporuje i aktualizace jde celkem snadno (popřípadě to řešit přes balíček na technicpack.net), současná verze je těžkopádná a akorát vám odradí hráče. Upravit přepočet za VIP jde taky lehce a bude to vypadat daleko víc solidněji.
    Dále nevidím shazování v tom že napíšu bez omáčky, že se na server můžou připojit hráči s warez účty. A stále nepíšeš jestli máte placenou verzi xenfóra.

Poslední úprava: 05. ledna 2014
  7. Dodo1023

Dodo1023 Registered

Welfare stým VIP to bol preklik a máme to dávno upravené na forum, na webe to "nemá" kto spraviť".Nie platenú verziu zatiaľ nemáme lebo robíme návrhy akoby stránky mohli vyzerať a majiteľ podla toho sa potom rozhodne a akonáhle to odsuhlasí a získame dostatok financii tak máme v pláne si zakúpiť offi verziu.

8. fretka323

fretka323 Registered

Tady jsme silně proti warez. Jako, přiznávám se že mi na localhostu běží kradené xenoforo ale jen jsme chtěl vědět co to umí. Rozhodně na kradeném neprovozujte jakékoliv stránky a chtít k tomu překlad je taky hnusné. Ale můžu poradit. Otestoval jsem takhle celkem 3 systémy for. Xenofor určitě vede, to je jasné, ale jako druhé nejlepší fórum, podle mě celkem povedené a podobné xenoforu, je Vanilla. Hodně se mi líbí, je jednoduché na nastavení (vícenež PHPbb tomu jsem nerozuměl vůbec :) ) a jde v něm udělat prakticky vše co je potřěba. Navíc pro něj existuje pěkná MC šablona. Tak radši než tadyk žádat překlad na warez aplikaci tak radši použijte tu vanillu. Má dokonce myslím oficiální překlad.
    S pozdravem fretka

• Líbí Líbí x 1
  9. Dodo1023

Dodo1023 Registered

Pokiaľ nám to bude vyhovovať tak si kúpime originál ale fakt nemienim si kupovať 10x roznych licencii a nakoniec budeme používať jednu.

• Zábavné Zábavné x 2
    • Facepalm Facepalm x 2
  10. fretka323

fretka323 Registered

Vanilla je zdarma jestli jsem to nepsal :) a opravdu je pro zacatecnika (coz pry jste) lepsi aspon si to myslim.

11. Vergis

Vergis Celebrita

Je mi líto, ale mně osobně se moc nechce poskytovat warez serveru češtinu na upirátěné xenforo.

Co na to @_CJ_ a další lidi, co se hodně zapojili do překladu? Co na to @dwi?

• Líbí Líbí x 3
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  12. Dodo1023

Dodo1023 Registered

že som vôbec odvás niečo chcel, už sa to nestane

• Turbodemence - Naprosto nevhodný příspěvek Turbodemence - Naprosto nevhodný příspěvek x 2
    • Souhlasím Souhlasím x 1
    • Zábavné Zábavné x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  13. fretka323

fretka323 Registered

No tak se nediv, kdyz na ciste origo forum prijdes ze chces na warez server preklad pro warez forum. Jinak ti opravdu doporucuji tu ,,vanilku" ted si si tim hraju a jede bezproblemove. Jen preklad se mi nedari nainstalovat.

Odeslano z meho turbo komunikatoru Acer pres Tapatalk

14. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

S timto pristupem a informacema jsem proti.... nemate co nabidnout a jen tak davat ne zrovna jednoduchou a kratkodobou praci neni pro nas prinosne (warez newarez)

• Souhlasím Souhlasím x 2
    • Líbí Líbí x 1

Sdílej tuto stránku