1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Dotaz XenForo čeština

Vlákno v 'Diskuze' založil JacobCZ 26. února 2014.

1. JacobCZ

JacobCZ Registered

Ahoj, myslím, že se to tu už kdysi řešilo, ale vzhledem k "inteligenci" toho člověka z toho nic nebylo... No, nicméně chtěl bych vás požádat, jestli by jste se nemohli podělit o váš český překlad XenFora. Pracuji na projektu (který kdyžtak upřesním přes PM, nechci na něj zatím moc upozorňovat) a čeština by se mi moc hodila, bohužel však nemám finanční prostředky na to, abych si ji někde koupil... Myslíte, že by jste mohli pomoci? Děkuji za odpověď ;)

2.  
  3. Vergis

Vergis Celebrita

Češtinu stejně za peníze nikde nekoupíš. :)

Každopádně nás jako vždycky zajímá hlavně jestli máš koupené to xenforo a kde to chceš použít - piráty nechceme podporovat.
    Pokud ho koupené nemáš, na netu je spousta systémů i s češtinou zdarma, nevidím důvod, proč warezit xenforo (a češtinu si s dovolením necháme pro sebe.)

• Souhlasím Souhlasím x 3
  4. JacobCZ

JacobCZ Registered

Díky za rychlou odpověď, s tím XenForem je to trošku složitější, i přes to, že nejsem zastáncem warezu ho zatím koupené nemám, protože investice skoro 3000 Kč je pro mně momentálně příliš vysoká. Samozřejmě si hodlám licenci koupit, ale až na ni budu mít peníze, a k tomuto účelu nekdřív svoje fórum potřebuji spustit... A proč zrovna XenForo? Jednoduše: ostatní OS systémy nedosahují ani zdaleka kvality xenfora a neobsahují některé funkce, které od fóra vyžaduji, navíc nejsou tak skvěle přizpůsobitelné. Vy by jste z toho samozřejmě také nevyšli s prázdnou, vím, že přeložit celý systém není jednoduchý úkol, takže bych vám rád na další překládání přispěl, bohužel mám teď asi dvacet korun v peněžence a na PayPalu mám tak dolar...

Sdílej tuto stránku