1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Ban Whennus, __Swipper__

Vlákno v 'Tresty' založil pragos 13. ledna 2021.

1. pragos

pragos Moderátor

Rozbití piston dveří na poloostrově Yamato.
    javaw_MsszCwcEkA.png

• Nesouhlasím Nesouhlasím x 2
    • Líbí Líbí x 1
    • Souhlasím Souhlasím x 1
    • WTF WTF x 1
  2.  
  3. Whennus

Whennus Registered

Dobrý deň. My sme išli iba pozrieť tú vesničku a boli tam dvere. Išli sme cez tie dvere a bol v rámiku kýblik. Klikol som pravím a on sa otočil a zavreli sa dvere tak som ho dal na pôvodnú pozíciu a v ten moment sa to laglo a dvere prestali fungovať. Najprv som to chcel opraviť ale bál som sa že to pokazím tak sme sa vykopali von zastavali to tak ako to bolo a odyšli sme. Takže prosím o unban ak chcete skúsim to opraviť.

P.S. Citujem z pravidiel: V případě krajní nutnosti (například vámi nezaviněné uvěznění v cizí stavbě) je povoleno odkopat několik bloků a vše vrátit do původního stavu. Ale to že sa lagol server za to ja nemôžem blocky sa na úplne istom mieste. Takže fakt neviem čo s tým je.

P.S. 2 Aby som dodal na fotke je že sa pohlo zo stone_brickom nie z redstonom takže to musel byť lag serveru nie mi.

Poslední úprava: 13. ledna 2021
    • Líbí Líbí x 1
  4. RealEllder

RealEllder Registered

Ahojte, Chcel by som iba Whennusovy dosvečiť, ano bolo to tak ako to napisal celí den s ním volam na discorde a v tedy prave na discorde streamoval čiže pottvrdzujem že to tak bolo.

• Líbí Líbí x 1
  5. orangeorange0123

orangeorange0123 Registered

Já se za ně za oba taky můžu postavit se stejným důvodem

• Líbí Líbí x 1
  6. pragos

pragos Moderátor

Vždycky když se udělí ban, je o tom záznam na fóru, je to lehce dohledatelné, toť k tomu jak moc naléháte...

K banu samotnému, vymlouvat se na lag serveru je opravdu zajímavé, neříkam že byl, ale ani že nebyl. Dle pravidel máš pravdu, tato "výjimka" či jak to pojmenovat tam je. Nicméně jak správně zmiňoval někdo do ingame chatu na discordě, správný postup je takový, že to oznamíte mod teamu a to nejjednodušším možným způsobem a to je modreq. Což jste neudělali a dokonce jste popošli někam dále a nasledně se vrátili a prošli těmi dveřmi znovu. Tolik ke dveřím, dál tu mam třeba to sklo, to že omylem rozkopete sklo, pak ho tam vrátíte, za to jste měli bonusový body, nicméně následně jste to sklo odkopali, jen aby jste se podivali do toho výběhu, co tam tyrael má... a asi vyfotili nebo nechápu důvod, proč by jste to dělali. Dál tu máme třeba ty berries, které jste tam položili úplně random.

Tohle už nebude k činům, co jste udělali na Poloostrově Yamato, nýbž k spamu, který jste spustili napříč discordem a několika členům modteamu. Navrch nazváním "bezcitné hovado", které použil @RealEllder v návaznosti na to co jste psali na discordě. Je mi líto, že to zašlo až takhle daleko, ale můžete si za to sami, trochu pokory by totiž neuškodilo a jak psal ingame myslím Ragnar, toto se dá uplně v klidu řešit tu na fóru protože né každý je zvědavý na vaše výlevy v ingame chatu..

VERDIKT:
    Za tohle chování bych si měl stát za rozhodnutím permabanu, nicméně jsme lidi a rád bych viděl nějakou tu snahu a to z obou stran, jak ode mě, tak od vás. Tímto vám dávám prostor na vyjádření vaší snahy a to proč si myslíte, že si u nás můžete ještě chcete zahrát?

• Souhlasím Souhlasím x 3
    • Líbí Líbí x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  7. Whennus

Whennus Registered

Ahoj je mi fakt lúto čo sa stalo, a do tých výbehov sme sa vrátili pretože sme chceli omrknúť či tam neni secret. Do tých dverí sme sa potom vrátili pretože som ich chcel opraviť ale nakoniec som to nechal tak, radše, bál som sa že to ešte zhorším.

K tomu prečo som nedal modreq. Nevedel som že za toto môžem podať modreq chcel som skôr počkať na majitela tej stavby aby som mu to oznámil.

A dvôvod prečo tam chcem hrať ja je celkom jednoduchý. Mám tam rozrobený projekt s Ellderom a chcem ho dokončiť, pretože si myslím že by bol fakt super.

A posledné 2 veci. __Swipper__ sa nejde prihlásiť na fórum takže budem citovať čo chce ona povedať : Chcela som si postaviť japonskú vesničku a chcem hrať na tomto serveru hrať, pretože tu hrajú moji kamarádi, mám celkom dobré veci. Taktiež sa mi zapáčilo že je to čistá vanilla v kotrej niesu blbosti typu /Shop /tpa atď. :

A teraz k tomu Ellderovi citujem: Prepáč nevedel som že to zoberieš vážne, myslel som to zo srandy. :

Ak by si sa chcel niečo spýtať ich dvoch, posielam dc, aj moj pre istotu.
    __Swipper__ > Fluffy.Chi-Chi#0666
    Ellder > Ellderko#1091
    Já, Whennus > Whennus#0486

P.S. Ak chceš mi dvaja + Swipper s tým že budem citovať jej slová, pretože jej nejde prihlásiť môžeme dalej pokračovať v konverzácii na fórum.

S pozdravom Whennus, __Swipper__ , Ellderkoo

8. MartinRusnák

MartinRusnák Registered

Chybu, že píšem do chatu, ktorý je viditeľný aj v hre som si však všimol až neskôr a nechcel som ľudí odtrhávať od deja, tiež nikto nenapísal, že by mu spam vyslovene vadil. (ak áno, nešimol som si to)

Roztrženie, ktoré následne použil @RealEllder bolo očividne vyvolané mnou s tým, že pokiaľ Ellder sa nevyznal celkom v situácii, mohol si kvôli tomu, čo som povedal na teba urobiť negatívny názor. Je mi ľúto, že som pošpinil tvoje meno, je pravda, že vo vašom systéme som sa celkom nevyznal a chápem, ak z tohto budú vyvodené následky.
    Každopádne, rád by som ťa poprosil o prehodnotenie svojho verdiktu k zabanovaným členom a akciám vykonaným neskôr na DC, samostatne. zabanovaný členovia nemajú absolútne žiadnu zásluhu na urážkach, ktoré na teba kvôli mne padli a spamu, ktorý bol vytvorený. Všetko čo urobili bolo, že ma o bane informovali, akcie vykonené potom sú moja zodpovednosť. Nechcem aby niekto iný prakticky trpel za moju aroganciu a správne. Príjmi moje úprimné ospravelnenie, uvedomujem si komplikácie, ktoré som spôsobil.
    Ďakujem, ak máš nejasnosti, rád informácie doplním.

Poslední úprava: 13. ledna 2021
  9. pragos

pragos Moderátor

Dobrá, v rámci vzájemné spolupráce máte ban do zítřejšího poledne, doufám, že jste si z toho něco odnesli a žádné komplikace už nebudou :)

• Souhlasím Souhlasím x 2
  10. Tyrael888

Tyrael888 VIP

ČO greeef u mňa? to je na perma!!! :D
    mimochodom dvere maju vedla seba noteblock stacilo nan kliknut a otvorili by sa.
    vedro tam je na zavieranie z vonku ale to vas nemusí trápiť ako
    Nie na mojom projekte nieje žiaden citujem "secret" kde ste pobehovali bol len sklad a pár manuálnych fariem na material.
    Prosim rolnut všetkú činnosť ktorú u mňa vykonali až tam v tom nemám bordel. Dveresi opravím.
    Kujéém
    Exkurzie robím na požiadanie. Som na svoje stavby hrdý ale namyslený niesom :D

Sdílej tuto stránku