1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Web a forum detailněji.

Vlákno v 'Stará témata' založil siOnzee 20. února 2014.

1. siOnzee

siOnzee Registered

Dobrý den, všiml jsem si že nahoře se ukazuje
    Pokud ještě nemáš vyplněný Herní nick, tak si ho vyplň zde: Osobní údaje.
    Nebylo by tedy lepší to výsledně kontrolovat přes PHP zdali tu kolonku má databáze zaznamenanou jako vyplněno, nebo ne? Dle toho by se toto oznámení zobrazovalo. =>"Nemáte vyplnění nick, v případě zájmu ho můžete vyplnit v nastavení.".

Nepřeložené věci
    Když jdu na profil a zvolím 'Co je nového?' vyskočí tam anglická hláška
    "Žádné nové zprávy. Follow people to fill it."

Dole v patičce vyberu 'Kontaktuj nás'

Dole po kliknutí na můj jazyk 'Čeština' =>
    Dejme tomu že jsem ze Slovenské země, a chci si přepnout web do svého jazyka.

Nevím jestli zrovna tohle se dá nazývat jako chyba, ale kdybych měl dělat stránky =>
    zaměnil bych 'by' na 'od'.

Tlačítko next => Další.

Je to přeci český web (soudím dle domény), nebylo by od věci to dopřeložit. : )

Web

Dále bych chtěl také věnovat pozornost tomuto menu co se nachází vlevo. Je to sice pěkné, ale chtělo by to doladit že dejme tomu po najetí na 'Jak se Připojit' se to dalo stále přečíst. Teď mi na to skočily tabulky a takhle ošklivě mi tam všechno vyjelo. Do menu na konec řádků ve středu bych přidal dvojtoušipku, to by znamenalo že menu obsahuje další položky, a po najetí na šipku se zobrazí.

Kolonka pro vyhledávání je šikovně udělaná, až nato že tam odpadl pravděpodobně margin.
    Nebylo by lepší tuto kolonku(input s buttonem) přesunout doprostřed?

Je hezké že ponajetí na poslední komentář se ukáže šipka která značí že se dá pravděpodobně zobrazit i něco víc. Ale chce to aby to plnělo svojí funkci (odkázání na komentář po klepnutí).

To by bylo ode mně asi všechno k webu a jej fórum. Nesnažím se o ponížení, ale pouze o doložení důkazů k věcem které jsou špatné udělané. A pokud ne, omlouvám se za tento hrubý post.

Další nalezené chyby

21.2.2014

Poslední úprava: 21. února 2014
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 6
    • Děkuji! Děkuji! x 2
    • Líbí Líbí x 1
  2.  
  3. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Diky! Na foru sem prelozil snad vse co si napsal :) mame na to dokonce vlakno http://forum.majncraft.cz/threads/cesky-preklad-xenfora.4082/page-3 akorat ho nekdo odepnul (taky sem ho tedka hledal :D) Ono ty anglicke veci v tom mnozstvi toho kde muzes kliknout a jak moc si uz forum pouzival, jde tezko najit :) kdyby neco tak klidne pis dalsi sem nebo do toho vlakna.... s webem asi ja nic neudelam na to nemam pravomoce :)

Poslední úprava: 20. února 2014
    • Líbí Líbí x 2
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  4. siOnzee

siOnzee Registered

Dobře, omlouvám se za nový post, kdybych si všiml tamtoho tak to do něj v píšu. No, budu doufat že se tu objeví někdo kdo má na web pravomoce a zkusí s tím něco udělat. : ) A jak jste psal, v případě že ještě něco najdu nebudu váhat, a využiji tohoto témata : )

Sdílej tuto stránku