1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Všechno, co jste chtěli vědět o 1.8 a báli jste se zeptat

Vlákno v 'Informace' založil dwi 28. prosince 2014.

1. Plenca

Plenca Registered

Jsem rád, že jsme se konečně pohnuli a získali veřejně informace. Také doufám, že už to zvládneme bez toho kolotoče událostí, který se dnes odehrál. Pokud jsem se dnes někoho nějak dotknul, tak se za své rozpálené jednání omlouvám. Míra mé frustrace dosáhla vrcholu ... :rolleyes:

Každopádně bych zde něco do budoucna rád navrhnul. Byl bych rád, kdybyste zauvažovali na oficiálním TS serveru pro Majncraft. Pár dní teď hraji s partou NIC MOC na serveru Majnuj. Vaši kolegové zde úspěšně využívají výhod hlasové komunikace (dokonce i pro přístup na whitelist). Vlastní TS server by prospěl k pořádání eventů (včetně eventů samotných, třeba divadlo), organizaci, ale i obyčejné hlasové komunikaci hráčů, kteří by tak už nemuseli utíkat na různá "soukromá" TS-ka, ale sloučili bychom se pod jedno oficiální. Toto rozhodně počká, neboť primem jsou jistě práce na nové mapě. Nicméně až bude tato práce dokončena, zauvažujte nad tímto návrhem. Věřím, že nejen já, ale i zbytek komunity by tuto "vymoženost" ocenil.

S pozdravem Plenca

• Líbí Líbí x 11
    • Informativní Informativní x 3
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  2. Wexom

Wexom Registered

Když se tak nemůžete dočkat nové mapy, tak si můžete zatím zablbnout 2D Mario vlastní tvorby:

http://leteckaposta.cz/793316241

Sognus mi to pochválil.. :D

Poslední úprava: 16. července 2015
    • Líbí Líbí x 3
    • Zábavné Zábavné x 3
  3. Kusadlo

Kusadlo Ten kousavej

Zpětná vazba co se týče průběžných informací? Nu prosím @Sognus ! :D Jedná se jen o drobnost, ale osobně bych uvítal odrážkový seznam novinek namísto nynějšího rozepisování do vět (halt se mi to nechce luštit a jen bych to chtěl rychle a pohodlně přelétnout očima). Např nějak takto:

• podstatná věc1 .... rozepsání věci 1
    • podstatná věc2 .... rozepsání věci 2
    • podstatná věc3 .... rozepsání věci 3
    Jinak jsem samozřejmě rád, že se to nyní konečně hejblo a komunita je dopodrobna informována (nebo je kolem toho aspoň vyvíjeno úsilí :p). Jen tak dále, moc Vám za to děkuji. :)

//ed.: pokud by většině vyhovoval současný 'formát', tak by nebylo od věci aspoň ty podstatné věci zvýraznit právě tím tučným písmem, popř podtrhnout

Poslední úprava: 17. července 2015
    • Souhlasím Souhlasím x 4
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 3
  4. duvik

duvik Registered

• Zábavné Zábavné x 7
    • Líbí Líbí x 2
  5. sendys99

sendys99 Registered

Právě jsme ve fázi - "Už tam budem?
    -Jo
    -Vážně?
    -Neeee :D"

:D

• Souhlasím Souhlasím x 3
    • Zábavné Zábavné x 2
    • Líbí Líbí x 1
  6. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Mám takový pocit, že v té fázi jsme už od začátku...
    Ha, jen mi tu turbodemenci dej, nic jiného jsem ani nečekal..

• Souhlasím Souhlasím x 3
    • Zábavné Zábavné x 1
  7. Plenca

Plenca Registered

Pánové neplašte, čekejte. :cigar: Buďme všichni rádi, že se věci pravděpodobně hýbají a nechme jim čas. Našim žádostem bylo v podstatě vyhověno a tak další nepatřičné komentáře již postrádají smyslu.

Též bych chtěl komunitu požádat, aby toto vlákno používala k relevantním dotazům/příspěvkům. Po tom, co jsem si to tu v minulém týdnu vyříkali, nemají momentálně zde tyto vtípky smysl. Zkuste toto vlákno nezaspamovat irelevantnostmi a tím mu udržet jeho vážnost. Člověk nezasvěcený určitě nestojí o to, hledat informace na stránce, kde 8 z 10 příspěvků budou věci nic neříkající. Tím by celé toto vlákno stálo za ... NIC MOC. :D

S pozdravem Plenca

Na tento příspěvek prosím neodpovídejte.

• Souhlasím Souhlasím x 18
    • Líbí Líbí x 3
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  8. roset

roset VIP

• Souhlasím Souhlasím x 11
    • Líbí Líbí x 6
  9. Welfare93

Welfare93 Modder/Mod

Napíšu dneska další (velký) příspěvek. Se screenama,a dalším infem.

• Děkuji! Děkuji! x 8
    • Líbí Líbí x 2
    • Informativní Informativní x 1
  10. Sognus

Sognus TechniForger

Všechny informace, které mám už jsem dávno vypsal. Bohužel ani já pořádné nevím vic. Jediný co dalšího vim je to, ze na tom maka @dwi, netusim ale jestli je potřeba s něčím pomoci nebo jaky je vůbec stav, musíte holt počkat na to, co vám řeknou Ti vyšší.

Fuuu @Welfare93

Poslední úprava: 05. srpna 2015
    • Líbí Líbí x 4
    • Zábavné Zábavné x 4
  11. roset

roset VIP

@Welfare93 Skvěléééé, děkujeme :)
    @Sognus a tobě taky i za info z tvého pohledu ;)

• Líbí Líbí x 3
  12. stepanbeny96

stepanbeny96 Registered

Zdravím :) mam otázku na vlákno: Průběžné informace :D bude k nové mapě vymyšlen nějaký příběh jako tomu bylo u mapy současné ? Díky za odpověď ;)

• Líbí Líbí x 1
  13. Tarasicodissa

Tarasicodissa Fyzikátor

Nerad bych prozradil něco, co nemám, ale @Sekiphp nějakou dobu zpátky předvedl naprosto LUXUSNÍ práci, kde se pokusil vylíčit příběh, který měl vést k události vzniku Majn 2015 (luxusní, protože jsem se tam objevil i já :D). Osobně bych byl klidně pro, aby se stal kanonickou verzí naší historie. Nevím, zda si příběh vzal někdo z vyššího vedení na starosti, ale zkusil bych hádat, že v rámci priorit a aby server mohl být spuštěn v dohledné době, byla role příběhu odsunuta, takže pokud máš zájem si něco počíst, zkus požádat sekiho a on to tu možná uveřejní. :)

• Líbí Líbí x 2
    • Zábavné Zábavné x 2
  14. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

Tak já taky kousek vynesu. Sekiho příběh je hodně cool, pouze počítá s jednou stavbou která ale byla shledána v absolutně katastrofálním stavu, takže se asi bude jednat skutečně jen o příběh, žádné fyzické spojení.

• Zábavné Zábavné x 2
    • Informativní Informativní x 2

Sdílej tuto stránku