1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

vitkovec

Vlákno v 'Permanentní bany' založil Webess 09. března 2017.

1. Webess

Webess Nightmare

• Nesouhlasím Nesouhlasím x 2
    • Informativní Informativní x 2
  2.  
  3. vitkovec

vitkovec Registered

Začneme s tím "zneužití bugu" já se na tom nepodílel (krom toho že mi grejt řekl, že potřebuje na něco pučit slimeblocky) dokonce jsem nahlásil bug. až teď, protože jsem chtěl něco odbouchnout a zjistil jsem, že to nebouchá a tak jsem nahlásil bug později.
    porušování pravidel dobře ten griefing za který jsem dostal ban, předtím jsem se pokusil napravit (někdy to nešlo hráč - už nehrál na serveru) občasné připomínky/pokárání… dostal jsem jednu a to že jsem postavil sloup stounu majitel "pozemku" by to opravil během 10 sekund potom co by opravil rozbitý minecart výtah (ten já nerozbil). Majiteli u kterého jsem byl, protože je offline mu tam dát cedulku s prvním varováním (tuším, že to bylo 16.2) než budu obtěžovat módy s demolicí.
    takže si sečtěme, za co jsem byl zabanován… TNT duplikátor co jsem nestavěl jeden sloup stonu (tohle uznávám, že je prohřešek) a nic víc mě nenapadá
    Vitkovec (toto byl můj úhel pohledu, budu rád za další)

Poslední úprava: 19. března 2017
    • Zábavné Zábavné x 3
  4. Webess

Webess Nightmare

Nenahlásil si zneužitie bugu a ani to, že existuje bug, ktorý duplikuje TNT. Nahlásil si akurát to, že TNT z duplikátoru ničí bloky viď. príloha, čím si priznal zneužívanie bugov, ktoré je zakázané a taktiež si bug IHNEĎ po zistení nenahlásil (nahlásil si ho o 22 dní neskôr ako ste zistili, že ten bug existuje). Obe tieto porušenia sú dostatočne závažné na to, aby ste z toho mali obaja perma ban.

Čo sa týka ďalších dôvodov, ktoré prispeli k tomu, aby si znovu dostal perma ban (rátajú sa len tie od unbanu):
    - ničenie prírody náhodnými dierami (warn)
    - lietajúce koruny stromov (warn)
    - ničenie cudzích stavieb (warn)
    - neustála drzosť aj s tvojimi kamarátmi

Že si za to dostal warn je len tvoj problém. V prvom rade si tam nemal liezť, pokiaľ ti to majiteľ nepovolil, čo máme tiež v pravidlách. Okrem toho nemáš čo vyzývať hráčov, aby sa ti nahlasovali. Na to sú tu moderátori. Keď si chcel dať niečo zbúrať mal si to nahlásiť do témy Za svet krásnejší, ktorá slúži na ohlasovanie škaredých, nedokončených a neaktívnych stavieb.

//A necituj príspevok, keď odpovedáš na posledný príspevok.

Přiložené soubory:

• Facepalm Facepalm x 1
  5. vitkovec

vitkovec Registered

Píšu to přes mobil omluvte prosím překlapy
    1. Warn byl jiný, tou dobou jsem hrál z naší skupiny nejvíce a warn zněl, abych zajistil že díry budou opraveny, ale nikdy nikdo neřek že jsem je udělal já takže to byla spíš připomínka.
    Ničení cizích staveb ano ta 1. O dřívějších griefech... Nebudu se opakovat.
    Ta cedulka (demolice)... Nechtěl jsem zbytečně otravovat módy. A navíc cedulka nezní jestli se nepřihlásíš tak ti to tu zdemoluju, ale jestli se nepřihlásíš navrhnu to tu na demolici. Nebyl jsem si jistý, jestli vůbec hráč je offline víc než 3 dny. Neustálá drzost s mými kamarády se vždy vztahovala jen k jedné osobě...(jak už psal thatminemac) O. K příště nebudeme říkat co si o tobě myslíme.
    K prvnímu odstavci... S argumentací že jsem nenahlásil tnt duplicátor klidně můžeš zabanovat celý server za to že ti nenahlásily že enderperlama se probagneš skrz blocky. (jsou to obecné bugy ktere nezměníte) Věta čímž přiznal zneužití bugu bych opravil na: čímž přiznal že narazil na místo kde NĚKDO zneužil tnt duplicator(či podobně.
    Btw kdybych ohlasil všechny bugy co znam tak bych zaspamoval vlákno byl by v něm:tnt duplicátor, relog glitch, 0 item, ender perl probugnuti, sand generator, bedrock broucker glitch, magma násober sedel, elytra pod vodou,(jestli chcete přidam) a hodně dalších všeobecně známých bugů se kterými nic neuděláte
    Vitkovec

//nejspíš poslední edit připraveno na odpověď

Poslední úprava: 19. března 2017
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  6. duvik

duvik Registered

Nejde to číst. Co takhle to napsat slušně jako ve společnosti, které si vážíš?
    (pokud si ji vážíš)

• Souhlasím Souhlasím x 3
    • Informativní Informativní x 1
  7. vitkovec

vitkovec Registered

Ano vim opravim to zitra u PC z mobilu se to dělá těžce

//hotovo

Poslední úprava: 20. března 2017
    • Líbí Líbí x 1
    • Zábavné Zábavné x 1
  8. vitkovec

vitkovec Registered

Zdravím,
    přece jenom už je to skoro rok a půl co jsem byl zabanován :( .... a tak jsem se chtěl zeptat zda by zde byla možnost jak bych se mohl dostat zpátky na server.
    Děkuji, Vitkovec

9. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

Mám to vyřešit za Webesse, máš to teda rok a půl a tak jsi snad už moudřejší než dřív. Odbanuju tě, ale pamatuj jak budeš dělat zase věci co nemáš, ten ban budeš mít zase zpět.

Sdílej tuto stránku