1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Sídlo Vesnice

Vlákno v 'Schválené' založil TheNexxy 25. ledna 2019.

1. TheNexxy

TheNexxy Registered

Ahoj,

chtěl bych vám představit místo, které jsem si vybral ke stavbě své vsi. Má představa obsahuje vesnici obehnanou palisádami, s dlouhými lány obilí a pokusem o nějakou pěknou přírodu. Co se týká mého sídla, přeferuji bydlení ve skále a proto bych svým bydlením neničil malebnou vesnici.

Černě ohraničeno - Sídlo
    Uvnitř těchto dvou skál, bych si vybudoval svůj dům a své farmy na vše potřebné. Design by se asi shodoval s designem vesnice, kterou bych chtěl vystavět v kombinaci:
    - Birch planks/Spruce planks
    - Spruce log/Oak log
    - Sandstone
    - Glass

Zeleně ohraničeno - Vesnice
    Vesnice by byla kruhového tvaru, obehnána palisádou. Uvnitř bych chtěl vytvořit budovy, jež ve středověku měla každá vesnice, od kovárny po sípku. Na pobřeží bych moc rád vybudoval přístav, jež by byl mezi dělením černé a červené na východní hraně.

Žlutě ohraničeno - Pole
    Na tomto okraji mapy bych rád vybudoval, pokud možno co nejlepší "přírodní formát" krajiny. Chtěl bych si pohrát s přírodou a vytvořit zde nějaké dlouhé lány obilí. K tomu by se na tomto prostoru vyskytoval i nějaký zámecký park, případně nějaká budova křesťanského charakteru.

Modrého ohraničení (viz. obrázek Dynmapa #2) bych moc rád odřízl a vytvořil zde klasicky hlubokou část moře v jednom případě (severnější plocha). Druhou (jižní polochu) bych rád přeměnil na širší řeku.

Vím, že mě tu téměř nikdo nezná, i přes to doufám, že mi toto místo schválíte, vzhledem k tomu, že jsem se prvně nechtíc přimotal pod Slunnou horu, rád bych již nalezl své místo.

S pozdravem,

TheNexxy

• Líbí Líbí x 4
  2.  
  3. juzzek

juzzek Moderátor

Ahoj, hoď tu prosím i přímý link tvé pozice na dynmap. Jinak za mě ano.

4. TheNexxy

TheNexxy Registered

Tady je link k pozici, dal jsem to přibližně do středu požadované plochy. :)

Dynmapa odkaz

• Souhlasím Souhlasím x 1
  5. Tybeos

Tybeos Legion

Mohl bys prosím dodat 1-2 fotky návrhů domečků, které plánuješ postavit.

6. TheNexxy

TheNexxy Registered

Nemám ještě vyloženě nástřel domků, jen určitou představu, kterou si zatím nosím v hlavě. V následujícíh dnech se tedy do toho pustím v kreativním módu a hodím sem nějaké screeny.

• Líbí Líbí x 1
  7. TheNexxy

TheNexxy Registered

Postavil jsem jednu z řadových budov ve svém creativu. Snad vás to neodradí. ;)

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 1
  8. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

já jsem taky pro

9. SKARIJJ

SKARIJJ коммунистом!

Schváleno a přesunuto :)

Sdílej tuto stránku