1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Město Vesnice Baby Jagy

Vlákno v 'Schválené' založil Hippo 09. června 2021 v 19:37.

1. Hippo

Hippo Registered

Čau klucy rád bych si nechal schválit projekt Vesnici ve které žijí čarodějnice a další podobná stvoření jako hejkalové a podobně jednoduše magickou vesnici s zatím názvem Vesnice Baby Jagy.
    Vesnice bude insporovaná směsicí Vikingské,Mongolské a Čínské architektůry vlastně tudíž to bude velice podobné středověkým Ruským vesnicím. Rozdílem od originální architektůry bude že střechy nebudou dřevěné v ( v reálu doškové) ale budou z Red Nether Bricků. Celá vesnice se bude vyznačovat červenýma střechama špičatými věžičkamy a rád bych udělal také sochu Baby Yagi ( k té nemám ještě screenshot protože jí budu stavět jako poslední a dám si na čas abych to správně vymyslel.
    Místo kde bychom rádi projekt uskutečnili je místo kde je mrtvá villiger vesnice kterou bychom rádi komplet přestavěli do podoby tedy naší BabaYaga Village

Na projektu se budeme podílet RaketHippo,OtrokHippa
    Základový kámen již polož je jim můj osobní dům a projekt bych rád do měsíce dokončil ale jelikož se znám rád bych měl na to dva měsíce od doby schválí projektu.
    Sochu BabyYagi dám potenciálně znovu ke schválení.

Budovy na screenech nejsou úplně detailní jelikož sem vám chtěl hlavně přiblížit styl ve kterém to bude a detaily se potom mohou lehce lišit ale sktruktára by měla být taková.

Přiložené soubory:

Poslední úprava: 09. června 2021 v 21:43
    • Líbí Líbí x 5
    • Souhlasím Souhlasím x 4
  2.  
  3. Hippo

Hippo Registered

4. KubaCraftovsky

KubaCraftovsky RIP IN PEACE

Nešlo by použít trochu více český název? Village nahradit vesnicí by hodně pomohlo podle mě :)

• Souhlasím Souhlasím x 2
  5. Hippo

Hippo Registered

Název se klidně změní to není problém :D

• Děkuji! Děkuji! x 1
  6. marquecz

marquecz Registered

Souhlasím s KubouCraftem. Nejsem moderátor, takže samozřejmě v tomhle nemám žádné rozhodovací slovo, každopádně jestli se můžu přimluvit coby řadový hráč, uchylovat se hned k anglicismům je podle mě většinou na škodu (pokud to samozřejmě nevyžaduje tematické zasazení) a vždycky mi u projektů na serveru přijde mi lepší, když se nad tím hráč zamyslí a přijde s něčím originálnějším. V tomhle případě by mohlo jít docela dobře o Vesnici baby Jagy, Babojagov nebo, když má tedy jít o vesničku inspirovanou ruským středověkem, něco rusky znějícího třeba Babojaginsk nebo Jagograd.

Jinak mi návrh přijde zajímavý a originální, tak držím palce. :)

• Souhlasím Souhlasím x 1
  7. Hippo

Hippo Registered

Hele já sem rád za každý návrh na název Babajagov se mi neskutečně líbí on hold název je pro mně těžší vymyslet jak samotný design

• Líbí Líbí x 1
  8. Hippo

Hippo Registered

Ještě sem nahrál screenbudovy co jsem až dneska dodělal tak z 80% v creativu co rozhodně ve vesnici nebude chybět

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 2
  9. Webess

Webess Badmin

Schvalene

• Souhlasím Souhlasím x 1

Sdílej tuto stránku