1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Veřejná budova u spawnu

Vlákno v 'Informace' založil Kovotepec 24. května 2015.

?

Co si o stavbě myslíte?

1. Dobré

95,7%
  2. K ničemu

4,3%
  3. K ničemu, zbourat

Hlasy: 0
    0,0%
Je možné hlasovat pro více možností.
  1. Kovotepec

Kovotepec Registered

Osud tomu chtěl, že při čekání na Fretku, která řídí stavbu netherského metra (ale někam se nám zaběhla), začal Kovotepec blbnout na spawnu. Výsledkem je stavba, která plní účel veřejné budovy, poskytuje přístřeší a pokrytí základních potřeb, jako jídlo, stanici na doplnění energie a paliv do obleků, ochranu před příšerami a hlavně veřejné WC. Takže znavený poutník se může zastavit, odpočinout nohám a přitom si nechat vyválcovat pár plechů. Neposkytuje žádné zásadní zvýhodnění hráčů, není zde k dostání výbava, ani technologie.

Co zatím lze v budově najít?
    -Ochranu proti příšerám zabezpečenou pomocí tesla coil
    -Chargepad pro napájení obleků a nářadí
    -Automatickou solární farmu na jídlo a k ní přiřazené dávkovače jídla
    -Další výdejní stroje, např na postele
    -Hydrogen pro Mekanism jetpacky
    -Veřejnou dílnu - craftící stoly / smeltery / několik základních greg LV mašin na zpracování surovin a polotovarů
    -Menší expozici zbrojí, které lze ve hře vyrábět
    -Blaze trapka na sber blaze rodu, ukryta pod sklepenim

Ve výstavbě:
    Automaticka farma na XP bobulky.

Nejedná se o architektonický skvost, ani megalomanský projekt. Šlo mi jen o nahrazení té hnusné boudy před pyramidou něčím, co by alespoň trošku reprezentovalo technický ráz serveru.
    Upozorňuji, že použité materiály jsou laciné, technologie (až na pár výjimek) zastaralá a všechno se může kdykoliv zaseknout. Proto neručím za škody na majetku, či zdraví, způsobené kolapsem stavby, či selháním strojů :D

Závěrem bych rád podotkl, že jsem si vědom toho, že jsem nepožádal o souhlas se stavbou a proto nebudu nic namítat, pokud se rozhodnete nechat budovu strhnout. Jen mi dejte vědět předem. Záchod si budu chtít odnést.

Kovotepec

Pár foteček:

Ps: ty pochodně na střeše už nejsou ;)

Poslední úprava: 05. června 2015
    • Líbí Líbí x 8
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 2
  2.  
  3. Tomasokol

Tomasokol Registered

Je to opravdu super!

Přiložené soubory:

• Zábavné Zábavné x 5
    • Líbí Líbí x 2
  4. Kovotepec

Kovotepec Registered

V úrovni pod suterénem (žebřík u schodiště) zprovozněna nová a plně automatická trapka na Blaze rody.

Abych splnil podmínky techničnosti, likvidace nebohých blaze je zajištěna automatickou laserovou palbou a následný sběr paliček pak pomocí modifikované tesla coil.

Poslední úprava: 05. června 2015
    • Líbí Líbí x 5
  5. Kovotepec

Kovotepec Registered

I stalo se, že jednoho dne zmizeli od pyramidy průvodci. Někdo říkal, že pošli na nějakou starověkou chorobou, ukrývající se uvnitř a někdo, že Sognus hodoval... Jisté je jen to, že cesta do těžebního světa zůstala uzavřena.
    Proto jsem vybudoval naproti pyramidě automatický teleportér. Stačí šlápnout na zvýrazněnou dlaždici, vkročit do portálu (překonat crash klienta, který vždy jednou proběhne, a to i u teleportu přes npc) a užívat si těžby.

Abych uspokojil všechny zeleně založené lidi, portál je poháněn solárními články. (které pokrývají výkyvy výkonu jaderného reaktoru...) Né, fakt to žere jako prase, takže to jistí 8 MFS jednotek :)

Abych nezapomněl, mistr Arothe postavil naproti teleportéru malý obchůdek s různymi typy rud :)

Poslední úprava: 01. července 2015
    • Líbí Líbí x 3
    • Děkuji! Děkuji! x 2
  6. duvik

duvik Registered

Jako vedoucí Veřejné továrny z TC2 ti přeji mnoho vděčných návštěvníků.
    Je potřeba to nepřehat s "FREE" věcmi. Jinak se tím dá zkazit hra.
    Desing máš 1+

7. Naxierre

Naxierre Registered

OT ALERT!
    Ještě, že to je ,,veřejná budova" a ne ,,veřejný dům"

• Souhlasím Souhlasím x 1
    • Zábavné Zábavné x 1
  8. Kovotepec

Kovotepec Registered

Neboj, žádné extra rozdávání se neděje. K dostaní jsou tam běžně jen potraviny, postel a stone. Z toho dražšího.. dole pod base je trapka s blaze rodama a nahoře sockobedna s polorozbitou výbavou dropnutou ze zombíků, kterou mi někdo přinesl.
    ME systém je sice plný "zajímavých" věcí, ale mám jej blokovaný na sebe, takže návštěvník se může jen kouknout.
    Ohledně mašin, tam jsem schválně volil stroje, které nepracují s kapalnými látkami a jsou nejnižší Gregovské úrovně. Takže v dílně lze složit maximálně polotovary k výrobě dalších strojů, nikoliv však hi-tech věci. Jde spíše o usnadnění zpracování, nežli o plnohodnotnou fabriku.
    Hydrogenu do jetpacků jsou dvě bomby, ale jejich naplnění trvá dlouho, takže si ho nikdo nebude nosit domů po kýblech :)
    Jediné čeho je celkem dost je energie.. v podstatě je dostupných 9 z 10 MFS jednotek a lze se v nich dobíjet. Takže k dispozici je až 360.000.000 EU... Jenže nováček si ji nemá v čem odnést :)

Teleportér je bez diskuze. Jen (doufám dočasně) nahrazuje NPC, které zmizely.
    A Arotheho obchůdek sice prodává i vzácnější rudy, ovšem za slušnou nálož ocele, jako protihodnoty :)

Poslední úprava: 02. července 2015
    • Líbí Líbí x 2

Sdílej tuto stránku