1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Event VC Chateau Monteleny

Vlákno v 'Eventy' založil Laranto 15. září 2014.

1. Laranto

Laranto Lrrr

DostihyN.png
    Velká cena Chateau Monteleny

První ze závodů Herka Cupu bude zároveň zároveň závodem premiérovým pro dostihovou trať ve vinařské oblasti Chateau Montelena.

Datum: sobota 27. září

Čas zahájení: od 19:20

Místo: Chateau Montelena

Kategorie a harmonogram

Ukončení registrací - 19:15
    Zahájení – 19:20
    Kategorie 1 (do 7,2000 bps) – 19:30
    Kategorie 2 (do 9,5000 bps) – 19:40
    Kategorie 3 (do 11,0000 bps) – 19:50
    Kategorie 4 (do 12,7000 bps) – 20:00
    Kategorie 5 (bez omezení) – 20:10
    Vyhlášení – 20:20
    Ohňostroj – 20:30 (záleží na čase, kdy bude noc)

Poslední úprava: 14. prosince 2014
    • Líbí Líbí x 7
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 2
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  2.  
  3. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Už se těším! Určitě se zůčastním!

• Líbí Líbí x 1
  4. Laranto

Laranto Lrrr

Doplněny rychlosti ke kategoriím.

Každý, kdo se zúčastní alespoň jedné z kategorií, dostane hru pro Steam Tropico 3! Doporučuji ale účastnit se pokud možno všech kategorií, aby jste měli možnost získat co nejvíce bodů do celkového pořadí. Na místě bude k zapůjčení omezené množství koní pro kteroukoli z kategorií. Závodit můžete můžete na prasatech, oslech, mulách, koních, zkrátka čemkoli na čem se dá sedět.

Registrace na dostihy jsou již otevřeny, prosím všechny účastníky ať zapsání nenechávají na poslední chvíli.

Z technických důvodů byl začátek eventu posunut o 20 minut.

Poslední úprava: 25. září 2014
    • Líbí Líbí x 2
  5. SilveR_sk

SilveR_sk Registered

aj minecarty? :D

Koniec vtipom a prehlasujem že sa zúčastním! pokiaľ nezabudnem

P.S.: Ako zistím, aký rýchly je môj kôň?

6. Laranto

Laranto Lrrr

Ty sedíš "na" minecartu? Já obvykle sedím "v" minecartu. :D

Na zápisy máme v Monteleně ceduli.

Na zjištění rychlostí koní používám plugin Zyin's HUD.

• Líbí Líbí x 1
    • Zábavné Zábavné x 1
    • Informativní Informativní x 1
  7. Laranto

Laranto Lrrr

Upozorňuji že rychlosti koní jsou kontrolovány na 4 desetinná místa!

V Zyin's hud pro vlastní kontrolu:
    Options -> Zyin's HUD -> Animal Info -> Horse Stat Decimals: 4

• Líbí Líbí x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  8. Testeuros

Testeuros Registered

A v případě, že Vám nejde nastavení ( stejně jako mně ), můžete si to nastavit v configu v kolonce "Horse info Number Of Decimals Displayed".

• Líbí Líbí x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  9. Kiri0o

Kiri0o Registered

Určite sa rád pripojím aj keď s vypožičaným koňom :) Kategória 3

10. Testeuros

Testeuros Registered

Mě účinkování na eventu provázela dosti veliká smůla. Ještě hodinu před eventem, kdy jsem přepravoval koně pro kategorii do 11 bps se mí dva koně ( zmíněný kousek do 11 bps a brzko zakoupená 13.3 ) setkaly se strejdou Creeperem, přičemž z tohoto setkání si odnesli oba kojící smrtelná zranění.Dále mohu jmenovat několikanásobné zasekl v první kategorii, v druhé se naštěstí smůla v prach obrátila s příchodem mého prvního a také posledního vítězství. Ovšem mě domnění v to, že se smůla obrátila v prach bylo mylné a při třetím závodě jsem ztroskotal díky špatnému poměru rychlost-skok u šedivého oře. Ačkoliv se tyto chyby v Matrixu mohou jevit jako strašlivě, to nejhorší mělo teprve přijít. Pro závod v čtvrté kategorii jsem měl zaručeného koně, který jaksi v mezidobí mezi počátkem eventu a závodem v oné kategorii zmizel z mě stáje. Takže jsem musel vybrat prvního koně, kterého jsem viděl v kategorii do 12,7 ( tehdy už jsem dál pryč Zyins ) a vydal se do závodu. Toto bylo prvotřídní fiasko z mě strany, kůň si vcelku slušně skákal, ale jinak byl rychlý asi jako iglú s kolečky.
    Posledního závodu, pro nějž jsem měl připraveného koně v hodnotě 1000 liber jsem se bohužel díky mému bratrovi-šmejdovi neúčastnil a právě o to více mě to štve...

Ovšem i tak jsem si tuto akci užil a v případě dalších závodů bych neměnil vůbec nic - teda alespoň po stránce organizace, chybám v Matrixu se už chci nadobro vyvarovat.

//Edit - Teď to po sobě čtu a popadám se za hlavu, co mé "skilly" společně s klávesnicí v telefonu dokážou za černou magii.

Odesláno z mého R800i pomocí Tapatalk 2

Poslední úprava: 27. září 2014
    • Zábavné Zábavné x 1
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  11. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Mé účinkování a reprezentování Ztroskotané budoucnosti bylo prvotřídní fiasko. Pouze dvakrát jsem nebyl poslední. A jednou díky tomu, že se awesomevojta zasekl těsně před cílem, nevědomky že já jsem za ním a tím pádem jsem skončil předposlední. Naštěstí se Testeuros rozhodl, že bude Ztroskotanou budoucnost reprezentovat se mnou! A tímto mu moc chci poděkovat. Protože díky němu se Ztroskotaná budoucnost umístila v kategorii do 9,5 na 1!!! Místě! Ale v ostatních kolech jsme většinou soupeřili s Testeurosem o předposlední místo.. :D Nicméně já mu děkuji za účast! V monteleně tě čeká bohatá odměna a ve Ztroskotané budoucnosti tě čeká sláva, obdiv a ještě něco dalšího! Děkuji ti! Gratuluji týmu Smallville, který se umístil skoro vždy, a v posledním kole zabrali všechny tři místa pouze Smallvillští účastníci. Dále gratuluji reprezentantovi Poruby; DorQuendimu! A Osefalovi a Plencovi!
    Děkuji Larantovi a pořadatelům za nejlepší závody, co jsem kdy jel. Rozhodně se zúčastním dalšího závodu! A celé jsem to natáčel. Video se pokusím na youtube dát během příštího týdne, pokud se youtube uráčí a dovolí mi to.
    Sláva vítězům, čest poraženým! :happy:
    //E: Bohužel, někdo hold čestně hrát nemůže. Proto nový hráč Vala_Mal_Dalar1 dvakrát objel překážky a jednou v poslední kategorii dokonce přejel celý kopec u průrvy a myslel si, že mu to projde. Když viděl, že to ostatní zjistili, obhájil se tím, že to bylo omylem. Po tom kopci už jsem ragenul a zabil ho. Aby si pamatoval, že podvádění a nečestnost se tu netolerují. (Mimochodem, uvítal jsem ho na pískovně. A on prostě celý můj průvod ignoroval a chtěl jen postavit nějaký Star gate komplex někde pod zemí. Ještě bez zeptání se na fóru. Po tom, co jsem ho upozornil a poradil mu, jak se správně staví projekty řekl, že když to postaví pod zemí, nikdo to nezjistí. Já jen doufal/doufám, že to nepostaví někde pod Olympsiege. Protože myslím, že i tohle by ho mohlo napadnou a nakonec by to i realizoval.) Já doufám, že toto dítě dostalo rozum a už nikdy podvádět nebude a bude hrát čestně a normálně.

Poslední úprava: 27. září 2014
    • Líbí Líbí x 3
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  12. Haneses

Haneses Registered

SMALLVILLE!!!
    Děkujeme za úžasný závod. Já osobně jsem se bavil a řval na celej pokoj, když jsem vyhrál 1. kategorii, která byla opravdu pomalá, ale napínavá. :D Už se těším na další závod, tentokrát na Sanctumu. Teď to s týmem oslavujeme v nějakém sklepě, takže žádám mody, aby zkontrolovali jestli tam někdo nezůstal. :D Děkuji všem co se dostavili a hlavně organizátorům za skvělý závod a přeji štestí do příštích závodů.

• Líbí Líbí x 3
    • Zábavné Zábavné x 1
  13. funnel66

funnel66 Bagr

Závody se náramně povedly, tak doufáme že se v takto hojném počtu sejdeme i příště.

Výherci
    Kategorie do 7,2
    1. místo - @Haneses
    2. místo - @Martas35
    3. místo - @Osefal
    Kategorie do 9,5
    1. místo - @Testeuros
    2. místo - @Haneses
    3. místo - @Martas35
    Kategorie do 11
    1. místo - @Martas35
    2. místo - @Plenca
    3. místo - @DorQuendi
    Kategorie do 12,7
    1. místo - @Plenca
    2. místo - @Osefal
    3. místo - @DorQuendi
    Kategorie bez omezení
    1. místo - @Martas35
    2. místo - @Charrles
    3. místo - @Haneses

Na závěr chci poděkovat všem závodníkům i divákům za pěkný event. A těšíme se na příštím závodě na
    Sanctum Stadium :)
    @funnel66, @Laranto & @Ratchet_97

• Líbí Líbí x 6
  14. Plenca

Plenca VIP

Děkuji všem pořadatelům a stavitelům za úžasný event. Celý okruh je úžasně detailní, kéž by bylo více takto spravovaných projektů po světě. Dále děkuji hráčům za zábavné prostředí a čestnou hru (až na jeden případ :facepalm:). Těším se na další závody a doufám, že opět budou koně k zápůjčce. :happy: Jsem hrdý na to, že i bez vlastního chovu se dá vítězit :smuggrin:.
    Dále sem hodím pár fotek z mé cesty na šampionát. Rozhodl jsem se jet na závody po vlastní ose a využít vystavěný systém cest. Byla to hezká pouť, je hezké, že jsem jel 4/5 cesty po vystavěných cestách. Obzvláště nádherná je Siberia. Naopak je škoda, že cesta s mostem mezi Olympijským stadionem a Josefovem stále není hotova. :( Na konci pouti, těsně před cílem zabil mého koně creaper :shifty:. Avšak zřejmě právě díky této tragédii, jsem se konečně umístil. :D
    Dále přidávám pár fotek z první etapy závodu, kterou jsem nejel. A nesmím zapomenout na ohňostroj. :D

2014-09-27_17.38.45.png 2014-09-27_17.38.58.png 2014-09-27_17.39.05.png 2014-09-27_18.18.36.png 2014-09-27_18.25.08.png 2014-09-27_18.26.36.png 2014-09-27_18.31.33.png 2014-09-27_19.39.09.png 2014-09-27_19.39.10.png 2014-09-27_19.39.12.png 2014-09-27_19.39.13.png 2014-09-27_19.39.15.png 2014-09-27_19.39.15_2.png 2014-09-27_19.39.18.png 2014-09-27_20.29.56.png 2014-09-27_20.29.57.png 2014-09-27_20.29.59.png 2014-09-27_20.30.03.png 2014-09-27_20.30.05.png 2014-09-27_20.30.08.png

• Líbí Líbí x 5
    • Děkuji! Děkuji! x 3
  15. Ratchet_97

Ratchet_97 Registered

Přikládám odkaz na Imgur kde jsi můžete prohlédnout obrázky z ohňostroje.

http://imgur.com/a/a7DT9

Všem děkuji za účast.

• Líbí Líbí x 3
  16. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Předpokládám, že to nikoho nezajímá, zvláště když se tento event odehrál v září. Ale z celé akce jsem pořídil záznam a nebyl jsem schopen ho z jistých důvodů nahrát na youtube dříve, než dnes.
    Tudíž, pokud chcete, se můžete podívat, samozřejmě z mé vždy poslední pozice, jak to tak probíhalo.

• Líbí Líbí x 4

Sdílej tuto stránku