1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

UHC Vánoční UHC 11. 12. 2016

Vlákno v 'Eventy' založil reibl 07. prosince 2016.

1. reibl

reibl Registered

Dámy a pánové, už je to tady zase! Našel jsem poslední zbytky aktivity abych Vás v rámci adventních eventů pozval na další skvělé UHC. Bylo tomu již nějakou chvíli (rok?) co se konalo to poslední. Dočkáte se původního spawnu (pokud ho vyhrabu), velkého napětí, dobrodružství a týmových bojů. Výherci dostanou bodové ohodnocení v rámci adventních eventů a samozřejmě i odměny ve hře.

Jak budeme hrát? No mám pro vás pár změn. Samozřejmostí budou menší týmy (2-3 lidi, podle účasti) a taky zmenšující se mapa. Co bude úplně jinak je branchmine. Já vám ho totiž povolím... No nebojte, peklo nezamrzlo. Akorát bude vypnuté generování diamantů. Každý hráč dostane hned na začátku enchanting table. To jak si s tím pak poradíte je na vás, ale hádám že nekonečné sezení v jeskyni vám hru nevyhraje. Více informací čekejte během týden.

Kdy: 11. 12. 2016 v 18:00
    TeamSpeak: 144.76.149.34

Opět se prosím nějak hlašte, kdo všechno dorazí a zda máte tým popř. s kým, ať vím s kolika lidmi počítat. Killům zdar!

edit: jo je to v eternii napsané, ale bude to na soukromém serveru a tady je na to hezký tag​

Poslední úprava: 11. prosince 2016
    • Líbí Líbí x 8
    • Děkuji! Děkuji! x 1
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  2.  
  3. aragon789

aragon789 Registered

A jak dlouho by to tak trvalo?

4. Potkan8

Potkan8 Registered

Co si to tak pamatuji, tak dvě, tři hodinky, můžete to dohrát i po hodince nebo u toho sedět i déle :-D

5. Webess

Webess Madmin

So mnou pravdepodobne môžete rátať.

6. nevedu

nevedu Registered

Aj ja pravdepodobne prídem. :)

7. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Moc rád dám znovu pro jednou hlavu na špalek. :dead: Musím říct, že tohle mi neskutečně chybělo. Určitě přijdu! :hungry: Byl bych rád, kdyby se UHC začalo znovu pořádat pravidelně, i když to nejspíše není z jistých důvodů možné, vždy to (Alespoň mně) oživilo hru a po dohrání UHC jsem se rád povídal na Majncraft, kam už dnes téměř nezavítám. :sorry:
    Takže, meče nabrousit, šípy do toulců a jdeme na Vojtasse! :vamp:

• Líbí Líbí x 1
  8. Tobacc

Tobacc Registered

Rozhodně se s @KlemaCZ zúčastníme.

9. reibl

reibl Registered

Jen pro info:
    @vojtass48 pokud dorazí bude svázán, bude mu odebrána klávesnice, myš, monitor, (profesionálně a bezbolestně (kappa)) odebrány všechny prsty. Samozřejmostí bude páska přes oči a uši. Ve hře pak dostane 3x nesmyslně velký nerf, ban, permaban, ipban a bude bez spoluhráče. Hrát bude s 1 HP už od začátku a nebude moc nikoho zranit. Každý útok na něj bude kritický a každých 5 sekund se nad ním spawne láva s ender dragonem a witherem.

Jo a vlastně je to jedno, protože i tak vás asi všechny vyndá, pokud dorazí...

• Líbí x 4
    • Zábavné x 3
    • Souhlasím x 2
    • Kreativní příspěvek x 2
    • Děkuji! x 1
  10. Plch

Plch Registered

Nejspíš přijdu, ale ne hrát, ale spectovat :) bohužel mně tlačí škola :( (udělám par fotek)

11. Haneses

Haneses Registered

Možná někoho přitáhnu a zahraju si.

//EDIT: Omlouvám se ale něco mi do toho vlezlo, takže nedorazim. :(

Poslední úprava: 11. prosince 2016
    • Líbí Líbí x 1
  12. reibl

reibl Registered

Vše už se chystá, spawn vyhrabán, mapa připravena. Tak koukejte zítra dorazit v hojném počtu :)

13. peripsen

peripsen Registered

možná dojdu, ale nic neslibuju

14. Sognus

Sognus TechniForger

Bohužel mi datum nevyhovuje. Ikdybych si našel čas, ve kterém se nepotřebuji učit, stále jsem v daném čase ve vlaku... :(

• Souhlasím Souhlasím x 2
  15. reibl

reibl Registered

Tak už jen necelá hodinka, takže připomínám a házím adresu tska: 144.76.149.34

Chtěl bych jen pro nováčky dodat, že teamspeak se zde velmi doporučen pro komunikaci před i při hře.

16. reibl

reibl Registered

Vezmu to postupně.

1. někdo chtěl log, takže tu je:
    Kód:
    [18:37:04] [Server thread/INFO]: FighterCraft fell from a high place
    [18:37:09] [Server thread/INFO]: Webess was slain by Zombie
    [18:40:01] [Server thread/INFO]: Plch burned to death
    [18:40:52] [Server thread/INFO]: Deamor_ was blown up by Creeper
    [18:41:22] [Server thread/INFO]: klevik5 was slain by Zombie
    [18:44:32] [Server thread/INFO]: TheZoonder was shot by Skeleton
    [18:44:36] [Server thread/INFO]: Laranto was shot by Skeleton
    [18:51:27] [Server thread/INFO]: reibl was slain by Zombie
    [19:37:28] [Server thread/INFO]: roset was slain by Zombie Villager
    [19:42:53] [Server thread/INFO]: _Eazy_ was slain by Zombie
    [19:44:27] [Server thread/INFO]: f0rby was shot by Skeleton
    [19:49:16] [Server thread/INFO]: Destrucker hit the ground too hard
    [20:39:11] [Server thread/INFO]: 1098900 was slain by KlemaCZ
    [21:10:12] [Server thread/INFO]: RevlegFK was shot by Tomikoslav
    [21:17:23] [Server thread/INFO]: KlemaCZ was shot by vojtass48 using [Aimbot]
    [21:21:58] [Server thread/INFO]: Tobacc was shot by Tomikoslav
    2. výherci:
    1. místo: zlatý tým (Tomikoslav a Vojtass48)
    2. místo: žlutý tým (Tobacc a KlemaCZ)
    3. místo: aqua tým (RevlegFK a Deamor_)

Speciální cena za nejvíc killů: Tomikoslav (2 zabití)

3. hra samotná:
    Co se týče lagů, mělo je jen pár hráčů. Vinu na straně hostingu bych vyloučil. Spíš je to chyba ze strany bukkitu (špatná optimalizace a tak, nebudu dělat že se v tom vyznám). Skeletoni jsou OP, deal with it. Mohu zmenšit jejich spawn do příště, ale to je tak jediné. Na vině, že tolik lidí umřelo hned ze začátku na moby bude spíš to, že nový soubojový systém neumožňuje zabít cokoliv ve zlomku vteřiny. Z toho těží hlavně skeletoni, kteří dokážou vystřelit víc ran, přeci jen před zombie utečete, když nemůžete zrovna dát plnou ránu. Druhou stránkou je i to, že UHC asi rok nebylo a vy jste vyšli ze cviku :D Samozřejmě mohl být i sem tam mikrolag, který mobům pomohl, zkusím to do příště vyřešit, ale je velice složité to s menším počtem lidí vychytat.

Druhá polovina hry byla hoooodně nudná a mohl za to můj neodhad ve zmenšování borderu. Příští UHC bude v tomto směru o hodně rychlejší a border bude nastavený tak, aby týmy ve větší míře tlačil k pohybu. Rád bych, aby se hranice na finální mapa zmenšila tak za 90 minut na velikost cca 400 bloků čtverečních a za dalších 30 minut na polovinu. S tím, že zmenšování začne o něco dřív než nyní.

K těm dobrým stránkám. Vypnutí generování diamantů vyvážilo výbavy jednotlivých týmů tak, že už záleželo pouze na strategii a tom, kdo měl kolik životů.

Do konce týdne jinak očekávejte nový příspěvek, kde se pokusím obnovit pravidelné UHC, pokud se chcete zapojit, mohu už teď prozradit, že budu hledat minimálně grafika a člověka, který by implementoval statistiky ze hry na web. Pokud máte zájem, tak určitě napište PM.

PS: zlatý tým měl ten barák hnusnej, takže jsem vypsal modreq a snad to tam někdo zbourá...

• Líbí Líbí x 3
    • Děkuji! Děkuji! x 3
  17. Webess

Webess Madmin

Ďakujeme za UHC :)

Moje postrehy:
    - pred hrou do fóra (alebo na UHC web) treba napísať veci, ktoré sú zmenené, resp. vypnuté (viď. môj prípad s Witch, ktoré mali byť vypnuté, ale pred hrou si o tom nehovoril)
    - vzhľadom na to, že väčšina hráčov umrela "na mobov", ktorí sú dosť op (mini zombie, skeleton) by som o trochu zvýšil generáciu zlata alebo drop jabĺk, aby sa to trochu vyvážilo.
    - ten border, ako píšeš by to chcelo zmenšovať rýchlejšie (môj odhad 1 blok za 2-3 sekundy) alebo dať menšiu mapu, čo ale záleží od počtu hráčov
    - niektorí hráči by sa mohli uvedomiť, lebo to čo robili na konci... ach. Zbytočne zdržovali hru hádam aj o 30 minút. Tak, keď vidím, že druhý tím má menej HP, tak nebudem čakať, kým prídu ku mne. Keby všetci čakali, kým za nimi niekto príde, tak by sme tam boli doteraz.

Body som zapísal a ak máte záujem o in-game ceny na Majncrafte (nie všetkých som videl online), tak mi stačí napísať, keď budem v hre.

• Souhlasím Souhlasím x 3
  18. Tobacc

Tobacc Registered

Díky za akci, bylo to super.

Částečně i souhlas s Webessem, hlavně, co se těch mobů týče.. skeleton mega OP, mini zombieho jsme nepotkali.. ale v noci se v podstatě nedalo jít ven, protože by to znamenalo smrt.

Určitě bych zmenšil mapu, protože za celý dvě hodiny jsme nepotkali ani živáčka - a to jsme každej den od rána do západu slunce lezli po povrchu a hledali suroviny.

Co mě naopak štvalo byl konec a přístup některých hráčů, co si postavili domeček skoro na souřadnicích 0 y 0 a celou dobu tam kempili a čekali na ostatní, přičemž byli stále dva a měli skoro plné životy.. My jsme logicky nechtěli nic uspěchat, protože jsme věděli, že mají luky, jsou na přehledném místě a mají kolem baráku ploty a v podstatě mají obrovskou výhodu, tudíž jsme vyčkávali a mezitím se snažili najít ty dva, co už byli sami.. Takže si příště prosím odpusťte - hlavně ti, co už byli mrtví, ty připomínky typu, že se schováváme, když někdo stojí 2,5 hodiny na spawnu a staví si domeček.. ve výsledku jsem to ještě schytal za to, že mě nebyli schopní dva najít na území 50x50 a pořád se vymlouvali na to, že jsem zakopanej :-D

Takže příště rozhodně prosím účastníky, aby aspoň přes den chodili tak, jak jsme se snažili my a ne stát pořád na místě.. a taky zmenšit razantně oblast - samozřejmě dle počtu hráčů, kterej by mohl naopak zůstat větší, kdyby nebyly monstra tak OP.

Jinak samozřejmě díky za akci a za uspořádání, bylo to fajn a rozhodně by to chtělo častěji :)

• Souhlasím Souhlasím x 3
  19. LlittleLlama

LlittleLlama Registered

Díky za UHC, grafik llama se hlásí a pokud bude moct a umět, rád pomůže.

• Líbí Líbí x 1

Sdílej tuto stránku