1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Projekt Valhöll

Vlákno v 'Schválené' založil roset 05. prosince 2015.

1. roset

roset VIP

Konečně mám trochu víc volna a utříbila si v hlavě, co vlastně chci na majnu vytvořit.

Ráda bych požádala o schválení rozšíření ostrovu a založení vesnice Valhöll. Stavby budou převážně dřevěné s hliněnou střechou a kamennými prvky. Dům a kovárna v daném stylu k vidění zde: http://map.majncraft.cz/?worldname=novus&mapname=surface&zoom=8&x=-34&y=64&z=-2394 S lemem střechy ještě nejsem spokojená, budu zkoušet i jinou barvu.

Hlavní žádost je o propojení ostrovů v oblasti a vytvoření velkého prostoru podle přiloženého návrhu. Samozřejmě se budu snažit o vytvoření co nejpřirozenějších břehů. Základ ostrova budu stavět pravděpodobně ze sandstonu, protože je to snadno získatelná a obnovitelná surovina díky pískovně. Ten budu následně pokrývat pískem, hlínou a v místě dvou kopců kamenem.

Na větším kopci chci postavit poutní místo, v údolí pastviny, pole a mlýn. Ta velká červená budova je městská hala. Na stranách jsou strážní věže, v moři návrh jedné veslice a doky. Pohrávám si ještě s myšlenkou na palisádu okolo ostrova, ale to je věc, o které budu rozhodovat asi až jako poslední prvek.

Prosím prosím
    -roset-

Přiložené soubory:

• borg.png
      borg.png
      File size:
      425,7 KB
      Zhlédnutí:
      102
    • Líbí Líbí x 7
  2.  
  3. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Pro :)

• Děkuji! Děkuji! x 1
  4. funnel66

funnel66 Bagr

Určitě pro.

PS: a klidně bych přibral ten malinkej jižní ostrůvek, ať tam není tak opuštěnej. Nějaká svatyně by tam podle mě pasovala úplně parádně ;)

• Souhlasím Souhlasím x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  5. uccik

uccik MajnMod

PRO, pusť se do toho:)

• Děkuji! Děkuji! x 1
  6. roset

roset VIP

Ostrov od posledně dost pokročil. Hliněný základ je hotový. Kopce budu ještě upravovat. Na větším zatím není vubec kámen. Z budov je hotová kovárna, stáj, obytný dům a městská hala. Uprostřed je studna, ale tu ještě posunu, aby při pohledu z boku nebyla zakrytá střechou kovárny. Mlýn je ve výstavbě. Další obytný dům zkusím se světlejším dřevem lemu střechy a pak se rozhodnu, který materiál použiju a sjednotím je všechny. Zeleň (křoví, stromy, kytky,...) dodám až jako poslední věc, teď by mi to ještě překáželo.

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 9
  7. roset

roset VIP

Nabízím ostrov komukoliv, kdo má zájem ho dotvořit. Už leží ladem dost dlouho a na to, jaká s ním byla práce, je docela škoda nechat ho jen tak trčet napůl holý. Moc materiálu k tomu už nemám, ale jsem ochotná se připojit do hry a otevřít danému zájemci sklad v hlavní budově.

http://map.majncraft.cz/?worldname=novus&mapname=surface&zoom=6&x=-140&y=64&z=-2413

Důvod: Došla mi fantazie a tak nějak furt doufám v další restart XD

//Edit - projekt přidán do vlákna Adoptuj si projekt!

Poslední úprava moderátorem: 10. dubna 2018
    • Líbí Líbí x 1

Sdílej tuto stránku