1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Trpaslik26 Rendery

Vlákno v 'Rendery a obrázky' založil Trpaslik26 21. února 2013.

1. Trpaslik26

Trpaslik26 Registered

I já si zakládám své vlákno, kam budu dávat své výtvory, a kde budu přijímat vaši kritiku.
    K této činnosti jsem se dostal díky rozšiřujícím se příspěvkům a tvorbě ostatních, a touze vyzkoušet, jestli je to opravdu tak těžké. Mno a nějak mě to chytlo a těžké se mi to nezdá :).

V popisku renderu ze serveru je vždy odkaz na dynmapu.
    K rendrování používám program Chunky.

To to je můj úplně první render, který jsem kdy dělal.

A toto je druhý. Kostel ve Williamsovo.

Již třetí v mé sbírce. Most ve Williamsově, v pozadí kostelní věž.

A je tu čtvrtý, tentokrát noční. Jsou to farmy ve Williamsově v pozadí s věží.

Pátý render, ale první vesmírný. Je to Arquitens-class light cruiser pro NepsterCZ. Největší problém tu bylo světlo, ve vesmíru jsou sice hvězdy, ale jak to nastavit, aby to vypadalo přirozeně:wideyed:

Nyní je tu šestý, který zobrazuje vesmírnou loď Daedalus.

Představuji již sedmý render. Tentokrát porubský jeřáb.

A mám tu pro Vás osmý render. Tentokrát je to Red keep (Rudá bašta) v Králově Přístavišti ze ságy Píseň ledu a ohně, také známé jako seriál Game of thrones. Stavba stojí na serveru WesterosCraft.

A je tu devátý render. Toto je turnajová oblast u Králova přístaviště, také ze ságy Píseň ledu a ohně, známé jako seriál Game of thrones. Stavba znovu stojí na serveru WesterosCraft.

Po delší době vám představuji můj desátý obrázek. Jedná se o detail na podivná zvířata u napajedla v NP Poruba.

Poslední úprava: 05. srpna 2015
    • Líbí Líbí x 18
  2.  
  3. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

ve vesmiru si nastav svetlo z mista kamery (podobne jako to mas u deadala) a nastav to nejak prirozene aby to vypadalo pekne :) dalsi moznost je udelat si tam nakou hvezdu nekde kera to bude primo osvetlovat :) jinak pekne

• Souhlasím Souhlasím x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  4. Swoop

Swoop Registered

Moc pěkné rendery a je vidět, že se postupně zlepšuješ. Osobně si moc nepotrpím na to "rozostřené" rozmazání, ale to je asi spíš věc vkusu. S nasvícením ve vesmíru ses IMHO vypořádal pěkně, světlo nijak neruší a zdání vesmíru je přesvědčivé. Jinak bych ti doporučil přidat se do soutěže "(Soutěž) o nejhezčí render". Těším se na další rendery! ;)

• Děkuji! Děkuji! x 1
  5. Trpaslik26

Trpaslik26 Registered

Mno, já nechci tvořit další vlákno jen kvůli soutěži.[DOUBLEPOST=1363189582,1361538195][/DOUBLEPOST]To sem tak příšernej nebo úžasnej, že tu nevidím žádnou kritiku ?? :D
    Taky sem můžete psát návrhy a prosby, co by jste si přáli vyrendrovat, nápadů mám sice dost, ale i tak potřebuji další. Taky bych chtěl ke svým renderům dávat podpis, podobně jako to má WAM, ale nenapadá mě, jak to zpracovat. Jinak děkuji za podporu a těšte se na další :).

• Souhlasím Souhlasím x 2
    • Líbí Líbí x 1
  6. Swoop

Swoop Registered

Pokud nemáš Photoshop, můžeš podpis do renderu vložit i v obyčejném malování (nebo jiném editoru obrázků). Jen se tam nedá tak "vymazlit".. ;)

7. LordF

LordF Registered

Mě se tvoje rendery strašně moc líbí :)

• Děkuji! Děkuji! x 1
  8. Prcek101

Prcek101 Registered

Devátý a osmý obrázek by mohl být vložen přímo v knize, momentálně ji čtu a něco takového by tam i zapadlo :) .Všechny rendery jsou dobré, nejvíc se mi líbí ten vesmír.

• Zábavné Zábavné x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  9. PIKIBI 1

PIKIBI 1 Registered

• Děkuji! Děkuji! x 1

Sdílej tuto stránku