1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Tethys - spätná väzba

Vlákno v 'Informace' založil Webess 13. března 2019.

1. Webess

Webess Nightmare

Do tohto vlákna píšte spätnú väzbu na mapu Tethys, návrhy na zmeny a reakcie na ich implementáciu. Vyjadrujte sa presne, aby sme sa vyhli dlhým debatám o ničom.

-- Popis vlákna bude možno niekedy upravený a upresnený --

PS: Pražák je lenivý, mal to založiť pred mesiacom a pol.

2.  
  3. Webess

Webess Nightmare

Za každý hlas získavate body (ich počet môžete zistiť príkazom /vote points). Boli by ste za to, aby ste si za tieto body mohli niečo "kúpiť", resp. ich vymeniť za groše? Poprosím vás konkrétne návrhy, tak aby to nezasahovalo do quest ekonomiky.

• Souhlasím Souhlasím x 1
  4. Lohakar

Lohakar MonsterFotr

Za sve hlasovaci body bych asi nejvice uvital mit vic vlastnich obrazku (ted je limit 6?). To je neco, co nikdo jiny nema :)

• Líbí Líbí x 1
  5. Trochtomord

Trochtomord Registered

Dostávat za votepoints groše mi příjde zbytečné, páč už za hlasování samotné máš 10 grošů. Já mám celkem rád systém frček a možná by se mohl trochu rozjet. Zatím tu máme hodnost "exmod" a "1/2 VIP", určitě se dájí přidat další hodnosti, které by se právě mohli dostávat za nějaké milníky (splněné podmínky) práce na serveru. Jedna z podmínek by právě mohla být určitý počet votepoints, nebo doba od prvního přihlášeníá na server....

EDIT: popřípadě pouze frčka pro top votery (třeba 5), která by se posouvala podle žebříčku votepoints.

Poslední úprava: 17. března 2019
    • Líbí Líbí x 3
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 3
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  6. Illighair

Illighair Registered

Inu tedy, přispěji i zde:

Zaprvé, proměnit bodíky v groše mi přijde nelukrativní, a tak mě napadá, proměnit je spíše v některé z těžko dostupných bloků a předmětů. Prošel jsem proto popořadě celý ID list a níže jsem vypsal horké tipy. Co se toho systému týče, Vybral bych, řekněme, 5 bloků / předmětů, každý různé úrovně "vzácnosti" podle čehož bych stanovil množství prodaných bloků. Mnou vybrané bloky jsem si dovolil rozřadit podle "vzácnosti" a "používanosti" hráči (zkrátka odhaduji) od nejlevnějších (1) po nejdražší (5).
    • 1) - Lapis (nebo ore) mycelium, Music disky, Ice (normální)
    • 2) - TNT, Packed Ice, Concrete ("mokrý"), Sedla,
    • 3) - Emerald (nebo ore), Chainmail brnění, Enchantované zlaté jablko, Ghast tear, Name Tag
    • 4) - Shulker box, Elytra, Horse Armor,
    • 5) - Spawn eggy (na Eternii to byl denní chléb, tak je to zároveň nápad, jak to alespoň v omezené míře přivést zpět k životu. Navrhuji třeba 2 spawneggy na různá hospodářská zvířata), Totem of Undying
    Jak jsem řekl, rozřazení je subjektivní. Zatím vše.

• Líbí Líbí x 1
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  7. lowridas

lowridas Registered

Mozna nejsem jediny, komu se zda ze chod hry na Tethysu je diametralne horsi nez na Novu, pokazde co jsem se za posledni tydny lognul, jsem se setkal s castymi rollbacky apod.
    Z toho co clovek zaslechne v hernim chatu jsem se dozvedel, ze neco na serveru uplne nesedi a spravci se snazi aktivne zjistovat o co jde, popripade jak toto vyresit.

Co ja bych rad v ramci zpetne vazby videl, je prave aspon thread tady nebo oznameni na discordu s tim, jak se veci se serverem maji, co se resi a co to obnasi. Problematice tolik nerozumim a tak bych nejake info opravdu rad videl. Puvodne se rikalo ze server ma potize s chodem kvuli velkemu poctu hracu a ze to bude lepsi, ted byva online 10 lidi a porad stejne problemy.
    Takze bych timto rad poprosil osoby, ktere se timto zabyvaji, o nejake dodatecne info, jak to je a co se planuje. Stejne tak jestli muzeme my hraci nejakym zpusobem pomoct ke zlepseni chodu at uz se jedna o chovani ve hre, ci nejaky bump donatu, ktery by v nejblizsi dobe mohl napomoct lepsimu chodu.

• Souhlasím Souhlasím x 7
    • Líbí Líbí x 3
  8. Lohakar

Lohakar MonsterFotr

Napadlo mne ještě jedno použití hlasovacích bodů. A to možnost přesunovat spawnery.
    Například před víkendem jsem našel zombie skoro těsne u Ovčina, ale ne zas tak blízko, aby byl kloudně využitelný.
    Takže, kdyby byla možnost proměnit třeba N hlasovacích bodů za posun o N bloků zvoleným směrem, bylo by to senzační.

• Nesouhlasím Nesouhlasím x 4
    • Zábavné Zábavné x 4
    • Líbí Líbí x 1

Sdílej tuto stránku