1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Tethys - hráčska diskusia pred spustením

Vlákno v 'Informace' založil Webess 23. září 2018.

1. Webess

Webess Nightmare

diskuse-banner.png

V tomto vlákne môžete medzi sebou voľne diskutovať a preberať vaše teórie k novému serveru a mape - Tethys. Ak hľadáte spoluhráčov alebo pomocníkov k projektu na novej mape ste na správnom mieste. Stačí pridať príspevok a dohodnúť sa v súkromných správach.

V tomto vlákne vám NEBUDEME potvrdzovať ani vyvracať žiadne teórie o Tethys. Všetky doteraz zverejnené informácie o Tethys nájdete vo vlákne Tethys - priebežné informácie.

Poslední úprava: 23. září 2018
  2.  
  3. funnel66

funnel66 Bagr

Potvrzuji, že nic nepotvrdíme :D

Poslední úprava: 23. září 2018
    • Zábavné Zábavné x 4
  4. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

Nova mapa? Fake news.

Pár hráčů jsem tu za poslední dobu dlouho neviděl, hrajete někde na 1,13 nebo jen už nemáte co na Novusu dělat a čekáte na Tethys?

5. Termiter

Termiter Modelátor

Základní CNC bude hotová předem. To je si myslím v pořádku. Jen bych rád, aby hlavní úroveň portálů nebyla zase někde vysoko. Znemožňovalo to dělat portály nízko. Já si udělal portál v podmořské základně a ačkoliv jsem ho měl správně spárovaný i výškově, musel jsem jej zrušit. Strhával totiž cizí portály široko daleko v případě, že je majitelé měli na zemi a ne v oblacích. Portály kolem výšky 64 měly totiž blíže k mému podvodnímu portálu než k jejich vysoko v CNC.

Bylo by vhodné se vrátit k výšce CNC běžné země, tedy kolem 68. Alespoň to nebudou suché chodby, ale budou tu moci být výhledy.

• Souhlasím Souhlasím x 10
    • Líbí Líbí x 1
  6. Tyrael888

Tyrael888 Registered

To je spravna pripomienka nakolko u portalu zalezi aj na vyske nie len na x,z suradniciach.

7. SKARIJJ

SKARIJJ коммунистом!

Já jeden mám :D

http://89.203.248.18:27523/#

• WTF WTF x 1
  8. Peter Pavelek

Peter Pavelek Registered

Ahoj, kde si na Tvojej mape môžem spraviť Joshiho rovinku, čo ja viem 500x500 blokov a spraviť si tam mini dedinku? :D

• Zábavné Zábavné x 2
  9. SKARIJJ

SKARIJJ коммунистом!

To by asi nešlo :D ale kdo chce IP tak stačí napsat SZ

10. marquecz

marquecz Registered

Přemýšlel jsem, jak to bude s Tethys vzhledem k avizovaným updatům, ve kterých mimo jiné dojde k předělání džungle, tajgy a vesnic. Update s džunglemi (a pandami!) se plánuje do konce tohoto roku, následující update se zbytkem pak ze začátku příštího roku.

Pokud se Tethys spustí do té doby, tak nejspíš bude znamenat, že o novinky přijdeme, což bude trochu paradoxní situace, protože jedním z důvodů pro novou mapu bylo, abychom o novinky v generování světa nepřišli. Na druhou stranu čekat až vyjdou oba updaty se mi v tento okamžik, kdy už je Tethys v přípravě a vzniká i nějaký ten hype, zdá taky jako ne úplně vhodné řešení.

Řeší se tahle patálie nějak v modtýmu? Uvažuje se o nějakém kompromisním řešení, třeba o vygenerování mapy o menší velikosti s tím, že se po updatech rozšíří?

11. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

Wipe každý půlrok ;)

• Líbí Líbí x 3
    • Zábavné Zábavné x 1
    • Informativní Informativní x 1
  12. Denis Homolík

Denis Homolík Registered

Pokud bude možné na serveru vytvářet peníze (dřevní měna), je dobré vytvořit i možnost jak tyto peníze ničit, například přidáním super drahých vanity itemů (barvičky v chatu/nicku/signech), které nepůjde získat jinak. Vznikne tak potřeba poskytovat nabídku, která podle mě na serveru chybí.

Rád bych zase viděl i web aukci, protože jednochuchá možnost obchodování taky pomůže ekonomice. :)

• Líbí Líbí x 1
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  13. Nicolas_Rush

Nicolas_Rush Registered

Webaukce byla na Ethernii a vzpomínám na ni jen v dobrém. Takže si myslím, že by se mohla lehce navrátit do hry. :)

• Souhlasím Souhlasím x 3
  14. Plenca

Plenca Registered

Pohodlnost Webaukce je nezpochybnitelná, nicméně právě tato ulita zabila promenádu a 90% ostatních obchodů. Neexistovala motivace cestovat po světě "za obchodem". Jestli by bylo něco dobré, tak mapa obchodů, která by ukazovala, kde se co dá sehnat. Ideální by samozřejmě bylo, aby různé oblasti obchodovali s různými komoditami a nebylo jediné tržiště. Toto se žel však nestane. :( Jestli něco majnu chybí, je to sociální stránka. Na serveru nejdu hrát proto, abych si postavil kolem projektu zeď a se sousedem přes potok se nebavil. Webaukce byla takovou virtuální zdí pohodlnosti, právě proto bych se k ní nevracel.

• Souhlasím Souhlasím x 9
  15. Denis Homolík

Denis Homolík Registered

Máš pravdu, ale jak už tu i někde psal Termiter, Promenáda má spíš reprezentativní funkci, nikdo nepojede přes celou mapu aby si nakoupil jídlo. Minecraft sám o sobě má strašně málo ceností kvůli kterým by mělo smysl jet přes celou mapu. Takže podle mě nikdy nebude fungovat hledat silnou sociální stránku v obchodování.

16. Ratchet_97

Ratchet_97 Registered

Co se promenády týče a webaukce týče. Jestli bude k webaukci přistup v každé větší osadě, tak funkce promenády bude omezená a bude více méně reprezentativní. Hráč si tam postaví obchod a bude to tam stát. Promenáda má velký potenciál a mezi hráči to přispěje větší interakcí. Více interakcí se rovná k více zážitkům (nevím zda to vzít doslova). Za mě bych webaukci na Tetysu nechtěl. Argumenty proč tu už padly, tak proč to nezkusit? Web aukci jsme si už vyzkoušeli. Můžeme si po dlouhé době na serveru tento ''osobnější'' přístup k obchodování vyzkoušet a možná to ve výsledku nic nezkazí. Pokud tomu tak nebude, tak se prostě a jednoduše na žádost hráčů nahodí webaukce.

Vždycky mě bavilo takhle obchodovat mezi hráči přímo a co, že půjdu přes celou mapu. Raději se za někým vydám než abych dva hodiny dělal jenom jednu věc. Motivace jít pro něco, co mi v něčem pomůže. Zajdu si například pro turbo krumpáč k sídlu jednomu hráči, prohodím pár slov, prohlednu si jeho místečko, zaplatím a odejdu. Možná z té malé konverzace může vzejít nový společný projekt, možná mi nabídne něco dalšího co si mohu koupit... Takhle si tu chvíli na serveru alespoň zpestřím. Jednou jdu dělat tohle a zase tohle. Věřím, že to může být pro některé otravné, ale proč to prostě nezkusit. Musíme být v odvážní a zkoušet tyto nové směry. Máme tu možnost.

• Souhlasím Souhlasím x 3
    • Líbí Líbí x 2
  17. _Eazy_

_Eazy_ AFK 24/7/365

18. Premysl

Premysl Registered

Vzhledem k tomu, že teď máme věci jako elytra a shulker boxy, mi přijde, že webaukce ani není potřeba. Aspoň mají lidi důvod se jednou za čas přemístit po mapě. Zase teda na druhou stranu u webaukce aspoň lidi navštěvovali města, pokud v nich přímo nebydleli, takhle bude všechno sesunuté do centra.

• Souhlasím Souhlasím x 6
  19. dwi

dwi God

Tak hlavní point je i ten, že žádná webaukce neexistuje, musel by ji "někdo" naprogramovat :)

• Zábavné Zábavné x 1
  20. Sognus

Sognus TechniForger

@Amunak, @LynSis

• Zábavné Zábavné x 1
  21. LynSis

LynSis Registered

Tak jde ted o to zda to lidi vůbec chtějí :/

Ale snad jsme se bavili o tom ze ty napíšeš Javu a ja web :)

Sdílej tuto stránku