1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

TeffyRippen - žádost o unban

Vlákno v 'Tresty' založil RiptoCZ 13. září 2021.

1. RiptoCZ

RiptoCZ Registered

1. Rozladění redstonových farem u hráče @jarda09 na staré mapě, které jsme nevrátili do původního stavu. Kamarád tam nejspíš i ukradl pár mrkví, pokud si to vybavuji dobře.
    2. https://server.majncraft.cz/player/TeffyRippen
    3. Tehdy jsme měli ve zvyku obcházet mapu a lézt lidem do jejich staveb, přičemž v mnoha případech jsme poklikali vše, co se kde dalo. U již zmíněného jardy se nám to stalo osudným. Rozhodně mi v této situaci nepřilehčilo, že jsem u jardy rok před udělením tohoto současného banu zabil koně a bez dovolení namnožil mulu. Na otázku proč jsem klikal na co jsem neměl u hráče, se kterým jsem už kdysi byl ve sporu můžu odpovědět snad jen tak, že jsem to udělal z vlastní blbosti a nepřemýšlel jsem nad tím, co dělám a následky, které mé činy budou mít. Když se na to zpětně dívám, měl jsem se vyhýbat všemu, o čem jsem nebyl dokonale přesvědčen, co dělá. A vůbec jsem nejspíš neměl lézt do základny někomu, kdo mi nedal přímé svolení.
    Teď bych se ale rád přesunul z minulosti do současnosti a vysvětlil, proč na tomto serveru prosím o unban. Po dlouhé pauze od celého Minecraftu bych si rád příležitostně zahrál na tomto serveru. Mezi ostatními servery je MajnCraft specifický jednou naprosto zásadní věcí: Co si zde hráči postaví, vydrží navždy (respektive do výměny mapy). Na ostatních serverech skončily všechny mé stavby naprosto zdevastované množstvím grieferů a to prostě člověku zkazí náladu, když si se stavbou (včetně shánění materiálů) vyhrál několik dní. Opravdu zde musím ocenit dokonalou protekci hráčských děl s možností rollbacku. Už to jsou skoro 3 roky od momentu, kdy jsme dostali ban a já bych se moc rád podíval na novou mapu Tethys a možná i přispěl nějakou stavbou. Udělalo by mi ohromnou radost, kdybych mohl minulost hodit za hlavu a vykročit vstříc Tethysu s čistým štítem.

poznámka: Vytvořil jsem nové vlákno, protože upravy vlákna na Novusu by si ho nejspíš ani nikdo nevšiml.

• Líbí Líbí x 2
  2.  

Sdílej tuto stránku