1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Technicraft

Vlákno v 'Diskuze & Offtopic & Bugy' založil TOnyczek 13. prosince 2015.

1. TOnyczek

TOnyczek Registered

Ahoj ve spolek já a Kovotepec máme chuť si zahrát tc2 později tc3 na našem soukromém serveru.
    Nechce se nám nastavovat pracně lan kravinky a nemáme tolik času abychom hrály spolu tolik takže na nápad by byl použit server z tc2 a později tc3. Jde o nastavení ne o mapu chceme hrát od začátku
    Je to možný ? Bylo by to super ... Díky Moc
    Chtěl bych tím poprosit Dwi a Welfa

Poslední úprava: 14. prosince 2015
  2.  
  3. rejnock

rejnock zlá paryba

Mno neni moc jasne o co vam jde.. Chcete hrat TC2 a TC3 na vlastnim zeleze, a nebo hledate prave to zelezo na kterem to hrat ?

• Souhlasím Souhlasím x 1
  4. TOnyczek

TOnyczek Registered

Na vlastním železe jen v kruhu 4 lidi :) .A psal jsem na soukromém serveru :p
    Jde nám hl. o config jak byl nastaven tc2 a tc3. aby jsme nahrály upravily ip a mohly parit :)

Je i možnost dat whitelist i pro lidi co kdysi hrávaly na tc2 a tc3 kdyby se chtěly podívat

ale vůbec bych to nehrotil pac teď máme ten tvůj server :p todle bylo psany driv nez jsem nasel odkaz na tvůj server

Poslední úprava: 24. prosince 2015
  5. TOnyczek

TOnyczek Registered

Hola crafťáci dotaz ohledně tc2 a tc3 modpacku .Dá se zakomponovat autosave do modpacku (Pro singplayer)? Teda jestli něco takového existuje .
    Díky Tony

6. scor78

scor78 Registered

7. TOnyczek

TOnyczek Registered

Ten se dá nějak zapnout ,, nastavit interval ,, ? Ten z MC ?

8. scor78

scor78 Registered

Pokud mne paměť neklame, tak nastavit to nelze (defaultně je zapnuté myslím na 2s), avšak pokud máš obligátní Optifine, tak pak lze čas autosave nastavit podle sebe od defaultních 2s až po 30 min (najdeš to v nastavení grafiky-other...).

9. rejnock

rejnock zlá paryba

Jinak ja na serveru pouzivam AromaBackup, ale ten stejny mod krasne umi zalohovat i SP save. Je spolehlivy a snadno konfigurovatelny.

• Souhlasím Souhlasím x 1

Sdílej tuto stránku