1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Technická nouze

Vlákno v 'Diskuze & Offtopic & Bugy' založil Lykanius 11. září 2015.

1. Potkan8

Potkan8 Registered

Také se pokouším o nějaký ten technický server, doplněný o módy typu Weather2, Traincraft apod. Ptal jsem se ingame a zájem by nějaký byl. Hosting pro testovací provoz mám zajištěný. Přístup na server by byl asi také jenom výběrový. Bohužel nemám zase tak velké zkušenosti s něčím podobným a tak bych se chtěl zeptat, zda-li by se našel někdo, kdo by mi chtěl pomoci :)

2. Tramziller

Tramziller Registered

Zdravím, tak mě taky přepadla technická nouze... Jak si to tady čtu, ten rejnockův modpack by mohl být velice hezký... Vypadá to nějak určitě se spouštěním serveru? :)

• Souhlasím Souhlasím x 2
  3. rejnock

rejnock zlá paryba

?

4. rejnock

rejnock zlá paryba

Server jsem rozjel, sice je jeste trochu v beta verzi ale uz je stabilni. Provozuju to stejnym zpusobem jako jako tehdejsi Forge pred spustenim prvniho Technicraftu. To znamena ze tam nejsou zadne blbosti jako LWC, protekcni zony co nejakeho brutalniho velkeho bratra. Proto bude ucast pouze na doporuceni ostatnich hracu, s tim ze pokud jedinec udela nejaky pruser tak se vse bude resit banem. Stejne jako na forge to bude prisnejsi, ale bez nejake velke kontroly. Na druhou stranu pokud se hraci budou chovat slusne, nemam potrebu tam davat tyto hlidaci a bezpecnostni mody. Tim vam zustane vic vykonu serveru pro samotne hrani. Ale rovnou pokusitele vyvedu z omylu, vetsina akci se da vzdy dohledat v logu a ja si tu praci klidne dam abych to procistil.
    Pravidla serveru jsou relativne jednoducha, spoleham na zdravi rozum vsech lidi na serveru ze nebudou stavet zbytecne predimenzovane masiny. To znamena ze nebude stavet 50 bojleru kdyz by mu na provoz vsech masin stacilo jenom treba 5 bojleru. Diky monitoringu vykonu a entit jsme schopny dohledat masiny a bloky ktere budou zlobit. Jakmile neco takoveho najdu, nasadim opa s creativem a budu velice rad klikat, klikat a klikat dokud se nerpoklikam na bedrock. Dale bych si nepral aby nekdo tezil s qaury na povrchu aniz by ta dira mela nejaky rozumny ucel. Tezit se tam da mnohem efektivneji bez niceni krajiny. Stavet muzete v podstate kde chcete ale vyhnete se spawnu alespon 300 bloku, casem tam chcu postavit nejaky spawn objekt. Dale bacha aby jste nekomu nelezli alespon tech 150 bloku od neci zakladny (stejne jako na majnu) .
    Rollback neni, je mozne pouze obnovit svet ze zalohy, ale to bude vzdy jenom z dovodu nejakeho globalniho kolapsu.
    Chunkloadery jsem povolil ale samozrejme je omezeny pocet soucasne nactenych chunku na hrace.
    Je to server For Fun a chci aby to tak zustalo, budujme obchodujme a bavme se. Ale ne na ukor ostatnich lidi na serveru.

• Líbí Líbí x 1
  5. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

Super info, to příjmání na server je myšleno tak, že se bude příjmat pouze se souhlasem většiny serveru? Docela rád bych si zahrál. :)

• Souhlasím Souhlasím x 1
  6. rejnock

rejnock zlá paryba

Pro ty co nebyly na forge, nove hrace doporucoval nekdo z uz hrajicich lidi na serveru.Vzdy to bylo na zodpovednost toho kdo se za noveho hrace zarucil. Ovsem jeste musi projit kadrovym posudkem :) I kdyz v teto zemi se proverka moc nenese ani na hrade, ale tady obcas bude :)

Poslední úprava: 04. října 2015
  7. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

Ok, díky za info- tak to si nejsem jistý jestli se tam dostanu, kdyžtak budu hrát na serveru cvpotkana :)

8. rejnock

rejnock zlá paryba

V pohodě, ono většinou stačí když se bude jednat o hráče co neměl nikdy problém na majnu.

9. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

Napsal jsem ti msg, ať to nemusíme řešit tady- měl bych zájem. :)

10. rejnock

rejnock zlá paryba

Poslední úprava: 04. října 2015
  11. rejnock

rejnock zlá paryba

Atlantisczc pridan na wl

• Děkuji! Děkuji! x 1
  12. LynSis

LynSis Moderátor

Mužu taky poprosit o přidaní na WL - Nick: LynSis :) :)

13. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

LY8c3eSo7O9w1DV_C3wod2IQJ1g5FKkqJqne6mRIu5E.png
    v dungeonu sem nasel nejaky "Mega rubber sapling" z MFR :) tohle mi vyrostlo :D skoda ze to neni na dynmape videt. Pekna obludka ..nahodou to nema koreny jak ty stromy z TC2 ale i tak peknej macek :D

• Líbí Líbí x 2
  14. Fisa1

Fisa1 Moderátor

@rejnock též bych poprosil o přidání, samozřejmě, jen pokud jsem důveryhodná osoba :D Případně mohu k žádosti přihodit duši @Sognuse jako bonus

Poslední úprava: 10. října 2015
  15. Nikolajcz

Nikolajcz Registered

Vážený @rejnocku ,mohl bych též požádati o přidání na WL?? Hrál jsem na TC2 i TC3 . Předem děkuji :)

Nikolajcz

16. sleepblue

sleepblue Registered

Dobrý den,

je tu prosím někdo šikovný, kdo nainstaluje pro moje děti na noťas Minecraft s módem letadel aut.
    mám 5.2.1 verzi
    Děkuji

TeamViewer, vzádlená plocha

• Zábavné Zábavné x 1
  17. rejnock

rejnock zlá paryba

Sognus, Fisa pridan, za ostatni se musi nekdo zarucit at to neni tak jednoduche :)

• Děkuji! Děkuji! x 1
  18. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

Je super že se na server přidávají další hráči, bejt tam vždycky sám je opruz :cool:

• Zábavné Zábavné x 2
  19. rejnock

rejnock zlá paryba

o co presne jde ?

20. rejnock

rejnock zlá paryba

Tak je to vzdy veselejsi kdyz je tam vic lidi.

Sdílej tuto stránku