1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Technická nouze

Vlákno v 'Diskuze & Offtopic & Bugy' založil Lykanius 11. září 2015.

1. Lykanius

Lykanius Registered

Zdravim Vás přátele!

Rád bych se zeptal Vás zkušenějších zda neznáte nějaky technicky modovany server s dobrou komunitou hracu, po ukonceni uzasného technicraftu na mě prisla velká nouze, zkousel jsem chvili hrat na vycraftujto.cz ale bohuzel server jede na starsim ne prilis zabavnym jadru 1.6.4 a navic komunita warezaku a hracu pod 15 let me prilis nelakala, dalsi cz servery jsou pro me v nedohledani :( Cenim si kazde rady, tipu, pomoci :)

• Líbí Líbí x 1
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  2.  
  3. rejnock

rejnock zlá paryba

Mno mam rozpracovany jeden technicky server, klienta muzete zatim zkusit na techniclauncheru. http://www.technicpack.net/modpack/technix-server.729407 Ale asi tam nepustim tak uplne kazdeho kdo by tam udelal bordel a odesel. Muzeme to ale zkusit otevrit i pro zvane lidi. Pravidla by byly asi stejne jako na TC s tim ze kdo tam udela pruser vetsiho razeni tak dostane permika a budu na nej zlej i na majnu. Prozatim bych prosil aby jste otestovali klienta a pripadne jak kooperuji vybrane mody. Napriklad jak to bude s konverzi BC a greg(IC2) energie. Nemel jsem poradne cas to zkouset, tak si v creative pohrejte jestli mam pridat i mod pro konverzi energie. Pokud to bude cajk mohl bych dneska nebo behem vikendu par lidi hodit na WL.
    Jeste se na tom trochu pracuje ale mapa by mela byt konecna.

• Líbí Líbí x 3
  4. atlantiscz

atlantiscz VIP

Zdravím. Tak jsem si říkal že se po těch X měsících na pár dní zastavím a koukám ono to už nejede. Přidám se tedy nenápadně k žádostem o alternativu, zkoušel jsem link od @rejnock ale ten zřejmě nefunguje (stránka neexistuje). Docela škoda. Každopádně uvítám doporučení alternativ. Serverů (CZ) v tomhle odvětví nějak moc není.

5. rejnock

rejnock zlá paryba

Ano link nefunguje. protoze jsem ten modpack zrusil. Pracuji na jinem systemu, predchozi modpack nebyl zase az tak stabilni. Tak jsme rozpracoval novy modpack http://www.technicpack.net/modpack/technix-2-dev.733151 a vzal jsem to z jineho konce. Zrusil grega a priblizil se vic TC2 :) Klient me sel v praci spustit i s 1GB Ram

• Líbí Líbí x 1
  6. Lohakar

Lohakar MonsterFotr

• Zábavné Zábavné x 2
  7. rejnock

rejnock zlá paryba

noooooooo :D Nevim kolik lidi paryba utahne :D Je to novy stroj a jeste nevim jake ma hranice. Proto premyslim ze to verejne pustim treba na den s creative a uvidime jak to bude frcet. Ale muj odhad je ze snad 20-30 lidi by nemel byt problem :D

• Líbí Líbí x 4
  8. Dyrt

Dyrt Registered

Všechno zní parádně :) před 14 dny jsem si koupil ntb který konečně utáhne technic a zjistil jsem že je technicraft vypnutý... Neumíte si představit to zklamání... Chtěl jsem se podívat na starou rozdělanou pevnost.

Bude tam MineFactory Reloaded nebo něco podobného? Mám ten mod poměrně rád.

• Souhlasím Souhlasím x 2
  9. rejnock

rejnock zlá paryba

MineFactory Reloaded tam prozatim neni. Aktualni seznam modu je tu http://www.technicpack.net/modpack/technix-2-dev.733151 Je mozne ze tam jeste neco pridam, MFR me uz taky napadlo, ale musim zkusit jak se to zachova na hotove a vygenrovane mape. Uz jsem se tam docela zabydlel :D Jestli vas napadne nejaky dalsi zajimavy mod..

10. Tarasicodissa

Tarasicodissa Fyzikátor

@rejnock: Zajímavých modů mě napadá moře. Některé možná OP, ale rozhodně zábavné. Záleží, jestli to chceš koncipovat jako HC modpack nebo oddechové hraní. Já osobně ze srdce toužím po něčem, jako byl starý dobrý forge od dwiho. Naházet všechny zajímavé mody (které spolu fungují) dohromady a nahrát je na čistý server bez pluginů. Hráče tam pouštět pouze pokud jsou prověření nebo se za ně někdo zaručí - nikdo nemá zájem řešit, kdo co kde rozgriefoval nebo ukradl.
    Z modů, které by mi hodně chyběly, mě napadá - Draconic Evolution, Thaumcraft, Blood Magic, Mekanism, Twilight forest, Tinkers' construct, Steve's workshop/factory, Botania a mnoho desítek addonů a rozšíření na ně. ;)

Zlaté časy na forge. :)

• Líbí Líbí x 1
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  11. rejnock

rejnock zlá paryba

Chvilku jsem si pohraval s gregem, pridava docela dost zajimavych prvku a masin. Ale zjistil jsem ze to je opravdu jenom pro ty co maji cas a chut hledat pokoutne tutorialy (kupodivu na GregTech je toho opravdu zatim malo). A zjistil jsem ze na HC uz moc lidi nejde a ja sam osobne uz na to taky nemam cas. Server chcu soukromy, tudis jak jsi psal "forge styl". Vyber modu chcu vesmes ciste technicky, takze magii bych tam asi nechtel a zase to nechcu preplacat 50ti modama aby se to sotva rozjelo. Jde jenom o oddechove misto kde si clovek muze hrat s masinama,ale nechcu tam resit kradeze a griefy. Zavedenim ruznych logovacich modu kvuli dohledavani blbcu bych jenom prichazel o vykon ktery bych vyuzil jinde. Na MFR se dneska mrknu ale nechce se me zrovna znova generovat novou mapu... uz po sedme. Botania taky vypada dobre i kdyz uz tam je agritech.

• Líbí Líbí x 1
  12. atlantiscz

atlantiscz VIP

- Tinkers Construct (I kdyby na mapě nebyly vygenerovaný některý jeho orečka, sám o sobě je fajn kvůli těm nástrojům)
    - MFFS(nebo něco na ten styl) - Klidně bez věcí co můžou ohrozit hráče (antiplayer moduly atd), s těma štítama se dají dělat dost pěkný věci
    - Nevím teda jak je na tom greg teď (nezkoušel sem), ale jestli to je furt jak na TC3, kde půlka těch lepších receptů chybí, souhlas s tím že to tam nechceš
    - MFR zní taky fajn. Dají se přes něj dělat automatizovaný farmy na skoro cokoliv.

A trochu bokem, greg (alespoň na TC2) přidával Quantum Tanky na kapaliny. Bylo to drahý ale mělo to obrovskou kapacitu pěkně v jednom bloku (+ to tolik nelagovalo oproti multiblokovým tankům). Nebylo by něco takového i zde?

13. Tarasicodissa

Tarasicodissa Fyzikátor

Jen pro info - Botania je magie. Já si rozhodně nedovedu představit modpack, kde bude Botania a chybí tam třeba Thaum (+ jeho addony). Oba jsou vystaveny na stejném základu, předměty jsou vzájemně integrovány, oba používají baubles,... Blood magic se zase propojí s Thaumem skrze Sanguimancy, takže všechny tyhle mody spolu ve finále souvisí a pracují nejlépe společně.
    Já osobně jsem si dal asi 2 měsíce zpátky dohromady modpack s 140+ mody. Přiznávám, že chvilku trvalo to rozjet, ale ta zábava za to stála a už bych nikdy nechtěl hrát jinak. :) Jakou by to mělo náročnost na server netuším, ale věřil bych, že zas takový problém to nebude.
    Modpack, který se skládá pouze z IC a BC je možná mnohem méně náročný, ale maximálně po týdnu omrzí.

• Souhlasím Souhlasím x 2
  14. rejnock

rejnock zlá paryba

Rozhodl jsem se ten modpack rozsirit.. Navrhente me nejake solidni mody,, cas mate asi do jedne kdy jedu pryc a od te doby se bude generovat mapa.

15. Tarasicodissa

Tarasicodissa Fyzikátor

Advanced Solar Panels
    AE2 Stuff
    Animation API
    Applied Energistics 2
    Armor Status HUD
    Ars Magica 2
    Baubles
    BDLib
    BiblioCraft
    Big Reactors
    Binnie Mods
    Biomes O Plenty
    Blood Magic
    Botania
    bspkrs Core
    Buildcraft
    Buildcraft Compat
    Code Chicken Core
    Code Chicken Lib
    CoFH Core
    ComputerCraft
    Custom Mob Spawner
    Dense Ores
    Draconic Evolution
    EnderIO
    Ender Storage
    Ender Tech
    Extra Cells
    Extra Utilities
    FastCraft
    Fast Leaf Decay
    Forbidden Magic
    Forestry
    Forge Mod Loader
    Forge Multipart
    Gendustry
    Gravisuite
    Guide API
    ChickenChunks
    IC2 Nuclear Control
    IndustrialCraft 2 experimental
    InfiniBows
    Inventory Tweaks
    Ironchests
    JABBA
    JourneyMap
    MagicBees
    Mantle
    Mekanism
    Mekanism Tools
    Mekanism Generators
    Minefactory Reloaded
    MrTJP Core
    NEI addons
    NEI integration
    Nether Ores
    Not Enough Items
    Not Enough Resources
    OpenBlocks
    Open Mods Lib
    Pams Harvestcraft
    Project Red Base
    Project Red Compat
    Project Red Integration
    Project Red Lighting
    Project Red Mechanical Beta
    Project Red World
    Railcraft
    Redstone Arsenal
    Sanguimancy
    Solar Expansion
    Status Effect HUD
    Steves Addons
    Steves Carts
    Steves Factory Manager
    Steves Workshop
    Thaumcraft 4
    Thaumcraft NEI plugin
    Thaumic Energistics
    Thaumic Exploration
    Thaumic Tinkerer
    Thermal Dynamics
    Thermal Expansion
    Thermal Foundation
    TiC Tooltips
    Tinkers Construct
    Tinkers Mechworks
    Twilight Forest
    WAILA
    Warp Theory
    WAWLA
    Wireless Redstone
    Witchery
    Ve spoileru je komplet mého modpacku. Všechny mody jsou skvělé a všechny stojí za to. Některé jsou pouze client-side, takže na serveru by se to mohlo trochu lišit. Některé library ve výčtu chybí, ale ty se stáhnou automaticky při prvním spuštění. Zároveň jsem měl v hledáčku ještě řadu dalších skvělých modů, ale neodvážil jsem se je tam přidat kvůli výkonu/nejistotě, jak budou spolupracovat s ostatními. Galacticraft, Runic Dungeons, Iguana Tweaks, Advent of Ascension,...

Možná to na první pohled vypadá hrozivě, ale osobně prostě nemůžu nic než doporučit každý jeden z těchto modů. Jsou skvělé. Možná klidně ještě pár navíc. Za předpokladu, že to paryba utáhne (je to nálož, ale věřím, že server je kvalitní ;)), ze strany klienta nebude problém to rozjet. Když mi to fungovalo v singlu, na serveru to pojede ještě o něco lépe (protože část výpočtů udělá server za nás).

• Souhlasím Souhlasím x 1
    • Zábavné Zábavné x 1
  16. Eradas

Eradas Registered

Jedna vec by a zaujimala - na TC2 to bol nejaky mod alebo sikovne spravene configy, ze a po svete generovalo iba 1 typ z kazdeho ore? nebolo 10roznyck kusov copper atd.. bolo by super (ak to bol teda mod) nahodit to aj k Tebe do packu.

17. rejnock

rejnock zlá paryba

Takze prece jenom chces gregtech ? :D :D

• Zábavné Zábavné x 1
  18. Eradas

Eradas Registered

Niee :D myslim to tak, ze napriklad mekanism pridava nejaky copper a tak isto aj Thermal expansion a to je dost blbe mat plny inv plny len roznymi druhmi coppru :D
    // Nieco som googlil a jedina moznost je v configoch zakazat generovanie a nehat iba 1 mod generovat ore :D
    /// Este by som pridal mod Modular Powersuits :D mam rad ten armor :D

19. rejnock

rejnock zlá paryba

Tak bude tam jak MPS tak i Gravi, s tema oreckama to resil greg ale mozna to pujde i bez neho.. i kdyz je to zatim nepodstatne. Rad bych pridal i tento mod :)

Je dost fikany, Taras me na nej upozornil. Dale tam bude i MRF, extracell,Jabba, komplet Project RED atd.. Ted resim nahodny crash klienta pri polozeni treba energy cell . Bohuzel jedu za chvilu na nejake narozky tak se bude pokracovat az za par hodin.

• Líbí Líbí x 3
  20. Tarasicodissa

Tarasicodissa Fyzikátor

@Eradas jop, je to všechno jenom v configu. Dokonce poměrně jednoduché nastavit, budu klidně rejnockovi při nastavování asistovat. Většina hráčů preferuje na generování rud Thermal Expansion, mají v defaultu nejhezčí textury. :) Pak se samozřejmě nechávají unikátní rudy různých modů, jako Uranium z IC2, Draconium Ore,...
    Taky jsem si zkoušel hrát i s configem dense ores. Je kompatibilní s Thermal Expansion i Tinker's Construct, takže mám někde bokem schovaný config, kde dense ores umí generovat dense varianty k non-vanilla rudám, jako Copper, Tin, Lead, dokonce i nether věci - Cobalt a Ardite.
    Pak je ještě problém, že stejná ruda zpracovaná jinými stroji generuje jiné ingoty. Např. pulverizer udělá TE dust, macerator udělá IC dust,... V tomto ohledu se mi nejvíc líbil stroj z Mekanismu, který umožní podle forge dictionary předělávat všechny ingoty, dusty,... podle registrů ve forge na stejný typ předmětu. Dokonce to lze i automatizovat. Tyhle drobné věci je dnes už celkem jednoduché vyřešit, naprosto drtivá většina se dá podchytit v configu. Já jsem se v tom svého času šťoural asi půl dne v kuse. :D

• Líbí Líbí x 1
  21. rejnock

rejnock zlá paryba

Na modpacku opet delam, ale dokud nevyresim crash klienta, dal se nehnem. Spadne pri polozeni energy cell. OF to nedela, protoze tam zatim vubec neni. Z crashlogu nejsem zatim o moc chytrejsi.. ale delam na tom.

• Líbí Líbí x 1

Sdílej tuto stránku