1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Návrh Super Star Destroyer Executor

Vlákno v 'Star Wars kvadrant' založil Tyrael888 30. dubna 2020.

1. Tyrael888

Tyrael888 VIP

Zdravím :)
    Blíži sa nám víkend a ja som dostal chuť stavať :)
    Potom čo som dal aspoň trochu dohromady Venatora ktorého možno dokončím (nakoľko sa našli pôvodné plány) som dostal chuť na ďalšiu lodičku. A ako názov napovedá je to lodička samotného Darth Vardera ktorá skončila zapichnutá v Hviezde smrti v.2
    Samozrejme že sa plány zachovali v Kuat Drive Yards kde bola pôvodne postavená.
    A nakoľko lodenice patria novej republike tak by som ju postavil v ich farbách a logom aby sa nemohol Donut sťažovať že je taká veľká a šedá :)
    Predloha je tu
    Umiestnenie tu napravo od Venatora
    A ešte foto
    [​IMG]Samozréjme že pridam aj nejake tie červené pásy, loď potom poletí rýchlejšie :D
    PS: podľa posledných zistení je predloha špatná, takže než začnem stavať tak si to asi ešte premyslím prípadne navrhnem celu loď sám :)

Poslední úprava: 30. dubna 2020
    • Líbí Líbí x 8
  2.  
  3. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

Opravdu chceš jít do takto velké lodičky? 2km je fakt dost, přikládám obrázek jak asi velké to tam bude.

dgdfg.png

• Souhlasím Souhlasím x 1
  4. Tyrael888

Tyrael888 VIP

ked je schema tak preco nie :)

5. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

Tak jen do toho , držím palce :)

6. Tyrael888

Tyrael888 VIP

Prihodilo sa hodne vecí cez víkend a mne sa s tým začínať moc nechcelo ale v blýzkej dobe sa do toho pustím :)
    Ale predlohu nemením postavím to tak ako to je v schéme hoci nieje úplne presná ale použijem iné bloky
    Tiež som zistil že nieje na max výšku ale len 183 blokov takže ak sa mi ju podarí v MC edit natiahnuť tak predpokladám až 3000 blokov dĺžky. Ale to len AK sa mi podarí :D

• Zábavné Zábavné x 1
    • Informativní Informativní x 1
  7. Tyrael888

Tyrael888 VIP

2969 blokov po natiahnuti ale dost sa toho rozbylo no oprava by nemala byt tažka :)
    otázne je či sa mi to chce opravovať a potom znova stavať aj v space :D
    zajtra vyrendruhem dyn ako to vyzera

8. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

mam jeste vetsi strach ze se to nedodela nez predtim, uz jsem videl dost projektu co jsou hodne velke a nic se nedodelalo, tohle je uplne nejvic nejvetsi projekt, takze se bojim

9. Tyrael888

Tyrael888 VIP

WE+crea :)
    Spravím tu vecsiu verziu len si ju asi najskor pripravím. zo stavaním začnem az ked budem úplne rozhodnutý a spravím to za pár dní idealne cez víkend
    A vždy sa to da aj zmazať :)

Poslední úprava: 06. května 2020
    • Líbí Líbí x 2

Sdílej tuto stránku