1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Informace Stížnost na Utheraptor a Dekross

Vlákno v 'Diskuze' založil marmatcze 22. března 2014.

Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.
  1. marmatcze

marmatcze Registered

Zdravím

Nikdy jsem si nemyslel, že tohle budu muset něky řešit, ale zklamali jste mně pánové. Oba dva.
    Moc dobře jste věděli, jaký mám názor na Bratrstvo konce, jaký k němu zastávám postoj a co si o tom všem myslím. Myslím si, že jsem byl dostatečně solidární a slušný, abych nerozdmýchával zbytečné hádky a nechal jsem to na úrovni malé "pohádky". Nikdy jsem nikomu nic nezgriefoval, nikdy jsem nikomu nic neprovedl, ani kvůli BK ani kvůli něčemu jinému proto mi připadá nanejvýš trapné a dětinské, to co jste provedli ve Winterholdu.

Ano, vy pánové. @DeKross a @utheraptor vy jste mi za tu dobu co jsem zde nebyl, přenádherně "vyzdobili" Winterhold. Moje město, můj samostatný projekt! Ale to co jste předvedli vy, mi příjde jako naprostá a trapná urážka a provokace. Co je ještě lepší, je, že toto se stalo ze strany "oranžového" hráče. Tzn. hráče, který je serveru nápomocný a měl by se tak i chovat.
    Ty i DeKross jste věděli, co si o tom všem myslím a jak na tydlety věci reaguji. A proto nic nenechám na náhodě. Chci aby se to řešilo. Nikdy jsem nevyzdobil žádný z "artefaktů" BK urážlivými, či jinými "fanatickými" hesly. Jediné věci, které se BK týkají, nebo týkaly byly na fórecha podkreslovaly atmsoféru místa při popisu vypravěče.
    Jelikož v tomto nevidím vůbec nic, než jen a pouhou provokaci, vypsal jsem modreq a budu více než rád, když toto skončí exemplárním trestem. Nejde tady jen o neškodnou legraci, ale dokonce i o přepis tabulek a naprosté pošpinění atmosféry WH. Jde mi i o práci, kterou jsem musel dát na to, abych ty hovadinky strhal ze zdí a prohledal WH.

Chci aby jste se k tomu oba dva vyjádřili, protože jste museli být v opravdu povznesené náladě, když jste to udělali. A tobě DeKrossi vzkazuji jediné, nepočítej už s žádnou pomocí, ani na úrovni Společenstva Ledových plání, ani návrhu budov... A pokud by se našel moderátor, který by si s tímhle chtěl špinit ruce, klidně se může vyjádřit i on. Mám i svědka, takže pokud by někdo chtěl bližší informace, mohu dodat i foto materiály.

Poslední úprava: 22. března 2014
    • Informativní x 12
    • Nesouhlasím x 4
    • Líbí x 2
    • Souhlasím x 2
    • Zábavné x 2
    • Facepalm x 2
    • WTF x 2
  2.  
  3. dwi

dwi God

co to je BK?

• Zábavné Zábavné x 4
    • Informativní Informativní x 1
  4. marmatcze

marmatcze Registered

Bratstvo Konce, dneska jsem po dvou týdnech přišel na Majncraft a celý Winterhold byl vyzdobený náhodnými hesly a věcmi ohledně Bratrstva konce. Dokonce mi na náměstí přepsali tabulku u jedné budovy.

Nevím, pokud tě zrovna tyhle malicherné spory zajímají, ale mohu v případě dodat i screenshoty.

• Informativní Informativní x 2
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  5. Petrsup

Petrsup Orel

Musím říci, že i já jsem měl s DeKrossem určité problémy ohledně Ishtaru. Takže bych se chtěl ujistit, že se o tomhle dozví @spuntiky, která o tom má přehled. :meh:

• Informativní Informativní x 3
    • Souhlasím Souhlasím x 2
    • Zábavné Zábavné x 1
  6. DeKross

DeKross Registered

Zdravím. Podľa lavíny "hatu", ktorá sa tu na mňa spúšťa budem patrične reagovať.

Marmatcze

Tento post je názorná ukážka nezdravej hrdosti tohto človeka.
    Práve pre túto tvoju vlastnosť ma už dávno prešla chuť spolupracovať akýmkoľvek spôsobom.
    To je však iný príbeh, vrátim sa k ceduľkám.
    Nemôžem poprieť, že som to urobil a ani to, že som si bol vedomý, že je to v prípade nahlásenia trestný čin.
    Avšak musím pripomenúť, že ceduľky neboli zamknuté, takže sa dali jednoducho zničiť. Áno, boli tam aj kusy, ktoré nahradili tie tvoje, to jediné ťa snáď mohlo uraziť. Takže za tento čin sa ti úprimne ospravedlňujem a som ochotný prijať trest. Avšak to nič nemení na tom, že tento thread je rovnako detinský, ako to, čo sme urobili Winterholdu. A ešte jedna otázka. Koľko ti trvalo zničiť tie ceduľky? 5, 10 minút?

Petrsup

Musím ti povedať, dnes si sa prekonal. Takto mi nevyrazil dych ešte nikto na tomto serveri.
    Ak sa chceš sťažovať, prosím. Vytvor si na to samostatný thread kde opíšeš celý "problém", pretože toto je očividné zneužívanie situácie. Dúfam že to nezabudneš prikrášliť na príbeh o zlom grieferovi a nešťastnom faraónovi, rád sa pobavím.

• Facepalm Facepalm x 9
    • Souhlasím Souhlasím x 4
    • Líbí Líbí x 2
  7. marmatcze

marmatcze Registered

DeKross, mohl jsi mít dostatek odvahy na to, aby jsi mi to řekl do očí a nehrát tu to stupidní a trapné divadlo. I když nebyly zamčené, je to pořád přestupek, který se nikdy a nikomu nedělá. Navíc způsobem jakým jste to udělali vy. Já jsem hrdý a pyšný, ale ať už je to sebevíc nezdravé, jsem to pořád já. I kdybych byl sebevětší kretén, nemáš a nikdy nebudeš mít právo dělat takové věci. Ani ty ani Uther.

EDIT: A když už jsme u těch zamčených a nezmačených cedulek. Odemkni si a smaž si tu cedulku, která je nalepená v knihovně na radnici. Budu ti moc vděčný.

• Souhlasím Souhlasím x 7
    • Zábavné Zábavné x 3
    • Facepalm Facepalm x 1
  8. DeKross

DeKross Registered

Máš pocit, že ospravedlňujem svoje konanie? Práve naopak, priznal som čo som urobil s tým, že som ochotný prijať trest. Ale môj názor na tvoje konanie som si odpustiť nemohol.

• Líbí Líbí x 3
    • WTF WTF x 3
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  9. marmatcze

marmatcze Registered

Já jsem o žádné odprošování neprosil. To, že máš takový názor a takový názor,je tvoje svobodná vůle a tu ti nikdo vymlouvat nemůže. To co jsem napsal výše, je jen to, že jediné co jsi tady vlastně dokázal, je že jsi mi vrazil kudliu do zad, aby jsi se tady vybarvil, jak vlastně mnou opovrhuješ. Nač všecko to divadlo? Stačilo říct, jo, už s tebou nechci nic mít a ok. Konej jak chceš, dělej jak chceš, já ti nic rozmlouvat nebudu. Ale na Winterhold mi nešahej, stejně tak já nešahám na cizí projekty.

• Zábavné Zábavné x 1
    • WTF WTF x 1
  10. utheraptor

utheraptor Midnight Wanderer

Založil sis konkureční organizaci? Založil. Stačilo by napsat a já bych tam přijel a zase to sundal, prozměnu děláš z komára velblouda. Tvůj problém je, že neumíš řešit věci na úrovni, na jaké jsou, máš neustálou nutkavou potřebu je exaltovat o sto úrovní výše.
    Kdybys tohle udělal Ty mně, jen bych se nad tím pousmál, maximálně, pokud bych na to neměl čas, bych Tě požádal, abys to zase sundal. Ale ne, Ty jsi zase nepochopil srandu. Pokud vím, tak žádná cedulka nebyla zamčená (jestli ano, tak se za to omlouvám, to nebylo v úmyslu) a byli na relativně dobře viditelných místech, takže by neměl být problém je zase sundat, to je otázka pul hodinky...

Poslední úprava: 22. března 2014
    • Souhlasím Souhlasím x 10
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 7
    • WTF WTF x 1
    • Spamování/Trollení Spamování/Trollení x 1
  11. marmatcze

marmatcze Registered

Půl hodinky je pro mnne čas, který vyhazuji jako smetí. To, že věci zveličuji je můj problém, ale i legrace má určitou úroveň. Mně nepříjde jako legrace, když si z něčeho, o čem JISTĚ víš, že ten druhý nemá rád, vystřelíš. To je provokace. To že jsem si založil na začátku mé herní dráhy organizaci, neznamená, že je povoleno tyhle věci dělat.

APROPO, vsadil bych se, že kdyby Vám nějaká šedá myš udělal něco podobného v NMR. nebo na Yggdrasilu, taky by jste z toho neskákali nadšením.

• Souhlasím Souhlasím x 9
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 2
  12. utheraptor

Na NMR bych se nad tím podivoval, protože tam to ani není něčí osobní projekt, ale maximálně bychom si s Nepem řekli nějakou nadávku a dál to neřešili. Kdyby to někdo udělal tematicky na Yggu, tak bych to tam asi i nechal, protože není důvod to zatím sundavat a alespoň to to místo nějak oživí.

• Souhlasím Souhlasím x 3
    • WTF WTF x 2
    • Zábavné Zábavné x 1
  13. marmatcze

marmatcze Registered

Děkuju, že jste mi tedy osvětlili své konání. Jsem rád, že vím proč se to tak stalo a že tímto symbolickým aktem se ode mne "odtrhl" jeden z hráčů. Takže až zase budete mít roupy a chuTˇněco dělat, vyhněte se WH obloukem, já to pro příště ani nijak řešit nebudu.

14. dwi

dwi God

Stačilo buďto počkat na "hříšníky" aby tento troll vysvětlili a vrátili do původní podoby, nebo vypsat modreq a nechat moderátory "hříšníky" kontaktovat, aby cedulky byly odstraněny.

Sundat je vlastoručně a pak tady na fóru požadovat exemplární potrestání je přinejmenším podivně zvolená taktika.

• Souhlasím Souhlasím x 16
    • Líbí Líbí x 1
    • Zábavné Zábavné x 1
  15. marmatcze

marmatcze Registered

Abych podal vysvětlení, chtěl jsem aby se mi sami doznali. Modreq byl vypsán taktéž, ovšem já ve hře momentálně netrávím tolik času, abych je byl schopen zastihnout. Alespoň ne v poslední době. Abych pravdu řekl, nesundal jsem je všechny, několik jsem jich ponechal, zbytek občíhnul Royal.
    Uznávám, že je to možná podivně zvolená taktika, ale bylo to to první co mne ve vzteku napadlo. Přinejmenším, se kluci vybarvili, když neměli tolik odvahy mi to napsat do PM přímo. Ale rozbordelařovat někomu projekt, bych od zelené s oranžovou nečekal.

• Facepalm Facepalm x 1
  16. utheraptor

A proč psát do PM přímo? :confused: Ty si pořád myslíš, že to je zaměřené proti Tobě, ale tohle bylo proti organizaci Ledové legie, ne proti někomu konkrétnímu... :bag:

• WTF WTF x 2
    • Zábavné Zábavné x 1
  17. marmatcze

marmatcze Registered

Tak mi laskavě vysvětli co má společného Ledová Legie a Winterhold? Co s tím má společného třeba sabinaaj? Řekni mi to, pokud mi podáš uspokojivé vysvětlení tak prosím. I tak, je to ale hovadina, protože, jelikož je Ledová legie já, tak to je defacto zaměřeno proti mně a proti projektu, který s tím nemá nic společného.

• WTF WTF x 1
  18. DeKross

DeKross Registered

Ty si Ledová Légie? Tak to mi asi niečo uniklo...

• Zábavné Zábavné x 1
    • WTF WTF x 1
  19. utheraptor

Podle spoluzakladatele LL oficiální sídlo nemá, takže logicky sídlí tam, kde se pohybuje její velmistr.

A stop, nebudu se o tom dále hádat, uznávám, že to byla klukovina, ale prostě si to moc bereš.

• WTF WTF x 2
    • Zábavné Zábavné x 1
  20. marmatcze

marmatcze Registered

Ano přestav si to. Kdo zakládal Ledovou legii? Ty? Byli jsme to my. Ale ty, který uděláš něco takového v tom případě nejsi žádná Ledová legie, nejsi ani její člen. Hrát falešnou hru na obě strany, to je teda něco. Jediný member jsem defacto já. Winterhold a Ledovou legii spojuji já. Kdo pracuje na Winterholdu, já. Tak mi neříkejte, že to není proti mně, když je to tak jasné.

Uther: Ano beru si to. Už jsem ti to říkal nespočetně krát říkal. Od tebe si to beru, vše ohledně BK si beru. A beru si to k srdci opravdu hodně. A nevykrucuj si, že jsi o tom nevěděl.

• Líbí Líbí x 1
    • Zábavné Zábavné x 1
    • WTF WTF x 1
  21. dwi

dwi God

Myslím, že v tomto případě sis odpověděl sám:

• Souhlasím Souhlasím x 4
    • Líbí Líbí x 3
    • Zábavné Zábavné x 3
Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.