1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Návrh Star Wars - Star Destroyer

Vlákno v 'Star Wars kvadrant' založil Harami_snake 17. dubna 2013.

1. peripsen

peripsen Registered

muzu ti pak s něčím pomáhat ? třeba ten červený pruh na začátku jsi začal přestavovat a je tam díra

2. Harami_snake

Harami_snake VIP

Stavby na Venatoru byly opět zahájeny (huraaa). S novými bloky ale nejdříve musím zvážit pár možností pokrytí vrchního obalu, ale vcelku už mám jasno jak pokračovat:smuggrin: , kdykoliv kdokoliv může přijít a buď stříhat nebo pomocí schematiky pokládat bloky;) ,... ti kteří budou aktivní (a takových pár je) získají jistá privilegia:angelic: či bonusy:rolleyes: jak na Zeměkostce v SW městu, tak na Vesmírné lodi.;)

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>POZOR<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
    Kancléřka Dwinka zatím nepovolala žádné z mých klonových armád (V-clonů) pro útok na Enethrel.
    Zatím to tedy vypadá, že času na dostavbu je dost. Sice by možná stačily naše dvě menší, již hotové lodě V-clonové armady,... ale nebudeme riskovat zbytečné ztráty na životech. V-clonová továrna na zemi se teprve dostavuje a její zásobování potřebnými surovinamy Vesmírnou flotilu je zatím velice slabé. Iron-sithové jsou "zatím" naštěstí vězněni a zabíjeni pro jejich železododávající maso. Proto teď musíme věřit v právě nastolený Mír díky Modijům a věčnou existenci naší Zeměkostky.

Viva la Dwi.

• Líbí Líbí x 1
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  3. peripsen

peripsen Registered

dobře ti to pokračuje :)

Poslední úprava: 17. září 2013
  4. Harami_snake

Harami_snake VIP

To jsem rád, jen bohužel nemám teď vůbec čas, když ve skole končím i v 5 hodin :penguin: ale snažím se stíhat stříhat i stavět:smuggrin:
    I když mi někdy z toho neustálého pokládání vlny a soustředění se:sour: po třech hodinách už začíná někdy hrabat:wacky: ( :D )
    Děkuji všem co ke mě chodíte na návštěvy s dobrým úmyslem ;)

• Zábavné Zábavné x 1
  5. Harami_snake

Harami_snake VIP

Dnes jsem se pustil do obalu můstku a první verze vyšla takto (schematika dole), vložte přes MCedit na svět, nebo si jej promítněte schematikou a řekněte svůj názor,...:) ale já osobně myslím, že se v celku povedl. Přikládám i Pár fotek pro toho kdo neumí s MCeditem nebo nemá schematiku(nyní není ještě na 1.6.4), ale je to z creativu tak omluvte vyměřovací GS a okolní hlouposti jako například můstek cizí konstrukce k porovnání že sou i horší kopie:shy:[DOUBLEPOST=1379866691,1379866648][/DOUBLEPOST]...

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 1
  6. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Takze vec se ma takto..... nejvyssi spatril tvoji mega farmu na vesnicany...a dal ultimatum ze do 14 dnu zmizi... je tam 750 vesnicanu cca a to je proste moc ;)

7. Harami_snake

Harami_snake VIP

ok, postaram se jen co mi prestane blbnout MC na 1.6.4, nevim proc ale neustale hlasi chybu :(
    Jinak ty vesnicany nechám jen bílé a přepravím je někam do zadu a nakouskuju po 20ti, to by mohlo být ok, sám se ale divím že je to tak děsně množí. . .[DOUBLEPOST=1379964423,1379951098][/DOUBLEPOST]Hmmm dnes sem vytřídil 50 bílých a zbavil se 300 různých (zabil zavřel do vajíčka) ale odešel sem...pak se vrátil a díky nové verzi se ti okolo nabugovali do komor s bílíma a tak zase zítra mohu začít od znova, vesničanů je tedy míň a ještě jich dost ubyde... tedy kdo chce může si přijít a zavírat do vajíček ty které nevyužiji, stačí napsat.

8. Harami_snake

Harami_snake VIP

Hotovo, zničil sem kus železnice, povraždil vesničany co nepotřebuju a zbylo jich pár...
    ...tedy bílé roztřízené potom přesunu někam dál a ukryju je do menšího meteoru...ale zatím nevím z jakého materiálu, protože vnitřek lodi nemám tak je nemám ani kam dát teď[DOUBLEPOST=1380058914,1380057727][/DOUBLEPOST]Oprava. . .
    Musím zrušit všechny farmy...
    ...tedy zastavuji práce na Venatoru dokud nějak nepřesunu ovce, autofarmu a spousty beden věcí někam dovnitř lodi aby to nepřekáželo ve výhledu.
    Nejspíše budu nucen farmy nacpat k reaktoru do zádi lodi, takže postavím kus dna a od tama nějak nějak začnu.

Přiložené soubory:

9. Harami_snake

Harami_snake VIP

...první vesmírný spawn zombieho bez pomoci

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  10. Harami_snake

Harami_snake VIP

Tak už jsem se rozhodl jak vytvořit ten meteorový roj kterým zakryji pozůstatky staré plošiny. Zatím shromažďuji ale na meteority materiál abych to tam pak postavil za jeden den. na meteory dám pár strojů AT-TE:).
    Základní přísun jídla bych +/-:sorry: měl a první verzi střižny:smuggrin: na světle šedé ovce taky,...
    ...tedy práce na Venatoru pokračují pomalu dál.:shame:

• Líbí Líbí x 1
  11. Harami_snake

Harami_snake VIP

Dnes bych zde chtěl poděkovat hráči Paulosson_CZ:shy:, za neobvykle velký několikanásobný dar:jawdrop:. Daroval mi spoustu jídla, takže konečně nemusím cucat melouny :joyful:... doufám, že tím mi stavba půjde rychleji:smuggrin:, když si teď mohu dovolit víc lítat.:cat:
    Přikládám screeny s fotkami dárce, moc ti za jídlo děkuji.:shame:
    Ale aby toho nebylo málo, chvíli na to přispěl 300 Bloky železa:woot:, což je zatím dokonce víc než mi daroval Nepster:angelic:, takže to je super. To budou mít ovce o radost postaráno na hodně dlouho :) (teda pokud pojedu za chvíli spodní část lodi ale to uvidím).
    Takže znovu děkuji za spoustu jídla a železa.:shame::happy:

PS: A za 0.1Ł co jsi zaslal navíc :kiss:

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 3
  12. Harami_snake

Harami_snake VIP

Takže, na Venatoru se chystá stavba střižny na šedou vlnu:smug:,... nejspíše bude někde dole uprostřed lodi, na spodním plášti, to ještě ale uvidím:).

Za posledních pár dní mne byl nově navštívit hráč Sognus, sice ne úplně kvůli lodi:eek: ale jsem rád, že se stavil.:)

Stavbu lodi mám zároveň s předělávkou města a nyní se ukázal větší zájem o práce na městě. Tedy více svého času na MC na chvíli zas trávím tam,... dnešek byl rekordní, 12 lidí mne navštívilo, z toho 9 přišlo pomoci, takže paráda.... i tím málem co uděláte se dá pomoct, viz druhé vlákno.:joyful:

Jinak ke cruiseru vedle lodi,... jelikož sklad je na Venatoru, mohu udělat cruiser +/-kompletně podle originálu i uvnitř, kdo by měl nápad může přispět nebo mi napsat.:shame:

Děkuji, že jste si mé krátké info přečetli. Popřípadě pokud se vám má tvorba líbí:happy:, můžete mi něco věnovat, názor, myšlenku nebo i nehmotně hmotné MC dary (např. vlnu, GS, RS, Q, nebo i železo a jiné rychle se mizící věci z mého skladu), ohledne herních Ł je to takové nejasné, materiál za ně koupím, ale když pošlete dar, jak někteří udělali, zlobit se nebudu:smuggrin:
    Ještě jednou tedy děkuji.

Přiložené soubory:

13. Harami_snake

Harami_snake VIP

Dnes sem se vrátil z krátké nucené dovolené:happy: a tak sem se pustil do dokončování:smuggrin: některých rozdělaných věcí:shifty:, ale nejdříve bych rád poděkoval hráči Paulosson_CZ:shame:. Daroval mi znovu spoustu jídla a i železa, které se mi bude velice hodit a nejspíše jej nepoužiji vše jen na stříhání ale i na něco zajímavějšího moc ti děkuji:happy:, jsem rád, že se zajímáš o Venator:joyful:.
    Dále děkuji hráči RoyalDonut za pomoc s meteory a darem mnoha staků hlíny, moc mi to pomohlo, další meteority pak dodělám sám, teď se na ně v brzké době budu pokoušet dát tedy stroje AT-TE, ať zvíším palebnou sílu Republiky :D.

Takže děkuji všem co se zastavíte s dobrými úmysly;).

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 1
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  14. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

Udělal jsem u Recusantu letící Slave I jak honí stíhačku - tu stíhačku tam nějakou supr udělej :)

- třeba ARC-170

- nebo tuhle tvoji jak jsi navrhoval

Poslední úprava: 29. října 2013
    • Zábavné Zábavné x 4
    • Líbí Líbí x 3
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  15. Harami_snake

Harami_snake VIP

Tak jsem se rozhodl tedy pro Q model:cool:. Je asi o 4 bloky větší než 1:1, ale přiznejme si, že stroj má spoustu možností jak by mohl vypadat:smuggrin:...

Ilustrační kresba:
    ARC-170

Snad se bude líbit:shame: (viz fotky dole), použil sem Netherbricky, protože mají halfbloky... s vlnou je to sice blíže barvou ale když už tam mám jako základní barvu NB a né červenou, tak je to už celé v jedné...
    Kdo má lepší nápad může navrhnout.;)[DOUBLEPOST=1383137953,1383137833][/DOUBLEPOST]Jako inspiraci sem použil 3 růžné modely + spoustu vlastních nápadů

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 4
    • Souhlasím Souhlasím x 2
  16. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

Ta špička kanónu se mi nějak nezdá , moc velká , a ty okna bych udělal větší - ty zadní, spojil bych je asi jak na tom obrázku , jinak já až bude 1,7 budu dávat místo skla v kokpitu černé sklo - je to víc jako originál.

Jinak se mi to líbí.

17. Harami_snake

Harami_snake VIP

taky budu dávat barevná skla to se nemusíš bát, ale zatím nic lepšího není.:)
    jinak tu špičku kdykoliv mohu zkrátit nebo natáhnout to není problém.

18. Harami_snake

Harami_snake VIP

...
    (material na ARC-170 poskytnut)

Přiložené soubory:

Poslední úprava: 31. října 2013
    • Líbí Líbí x 1
  19. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

Hotovo, udělal jsem tu ARC-170 jakože poškozenou - kouří :cigar:

• Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 3
    • Líbí Líbí x 1