1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Návrh Star Wars - Star Destroyer

Vlákno v 'Star Wars kvadrant' založil Harami_snake 17. dubna 2013.

1. Harami_snake

Harami_snake VIP

ARC-170 starfighter dle mého vlastního návrhu. Řekněte sami jestli se podobá originálu. Velikostně jsem zase dodržoval měřítko 1:1 (se zaokrouhlením půlmetrů nahoru :banghead: ) Ale nakonec se to docela povedlo. Neříkám že by to nešlo lépe ale myslím, že bych to asi i na poněkolikáté udělal takto, zvolil jsem verzi s kratší zádí. Na palubě se budou nacházet dva kloni jak vidíte na demonstračním záběru a jeden R4-D5, zadní kabina je ponechána prázdná se zataženým sklem. Náklady na výrobu jsou malé, protože nakonec jsem použil světle šedou vlnu místo quartz bloků. Kvůli tomu, že i tak mi bude chybět mnoho quartzu jinde.
    2013-05-02_20.28.39.png 2013-05-02_20.30.20.png 2013-05-02_20.35.48.png 2013-05-02_20.51.25.png [​IMG]
    [DOUBLEPOST=1367521303,1367521023][/DOUBLEPOST]Zde je I Schematika lodi pro toho kdo má zájem;)[DOUBLEPOST=1367599294][/DOUBLEPOST]ARC-170 je umístěn a čeká jen na piloty. Krásně se sem vešla do 3. hangáru do prvních dvou umístím jiné menší. Obvod je opět na dvě tlačítka, ale nyní manipuluje se dvěma silovými poli najednou, protože hangáry jsou navzájem propojené. Osvětlení budu dělat později, jelikož zrovna nemám moc glowstone na hraní:happy:, ale časování i problém se vzdáleností děr, kvůli zešikmení, jsem vyřešil zdvojnásobením pistonů. Obvod ještě budu zplošťovat ale ještě nevím jak která patra budu mít vysoká. Zapínání světel dráhy uprostřed bude centrálně ze zadu a nejspíše přidám i osvětlení pro střed dráhy.:D
    2013-05-03_18.16.17.png 2013-05-03_18.18.57.png 2013-05-03_18.19.05.png 2013-05-03_18.21.50.png 2013-05-03_18.22.10.png 2013-05-03_18.23.14.png

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 5
  2. Harami_snake

Harami_snake VIP

Na přání Nepstera ( :blackeye: ) jsem tedy upravil brány, kde tolik nevadí PP. Přední jsem zanechal a všechny ostatní teda budu dělat kopírovaně s PP dle jiných lodí. Obvod dole je zrušen ale nejspíše ten prostor mezi patry nahradím ventilací, která bude průchodná se samo otvíracímy vstupy díky vláknům nebo PP, uvidím. Pokud máte připomínky:) nebo nápady;) , klidně mi pište, prostuduji váš návrh více:bookworm:.

[DOUBLEPOST=1367691678,1367691616][/DOUBLEPOST]
    2013-05-04_19.33.29.png [DOUBLEPOST=1367691710][/DOUBLEPOST] 2013-05-04_20.10.52.png
    [DOUBLEPOST=1367691759][/DOUBLEPOST]PS.: Jedno tlačítko:happy:[DOUBLEPOST=1367768244][/DOUBLEPOST]

Dnes jsem přemýšlel jak zavést Pistonové dveře, jelikož prostor nechci zabírat zbytečnš do pater, zvolil jsem verzi schovat ovládání i mechanismus do stěn, brána je 4x3 a celý mechanismus je jen 2 široký pokud nepočítám vyvedení na ovládání. Schovám jej tedy do stěny o tloušťce 4, takže při délce lodi 1200 je to super a ještě je to o to lepší v tom že tento typ mohu skládat za sebe jen s mezerou jednoho bloku a ovládání může být propojeno na celou řadu, takže dvojnásobný úspěch. (Myslím že, tento RS obvod menší udělat ani nejde, kvůli středovým blokům, ale pokud víte o menším, rád se naučím něco nového, vím že mám pár mezer s RS)
    Vyvedení ovládání je jen na zkoušku jestli to jde, prakticky to udělám asi na tlačítka, nebo páčky, dle potřeby.:D
    2013-05-05_17.23.25.png 2013-05-05_17.23.31.png 2013-05-05_17.24.01.png 2013-05-05_17.24.23.png
    [DOUBLEPOST=1367776620][/DOUBLEPOST]Sestrojil jsem další loďAlpha-3 Nimbus-class V-wing starfighter, rozměry jsou +1 1:1, protože jsem potřeboval vystředit kokpit pro pilota, zkoušel jsem verzi s quartz bloky, ale víc se mi líbila stará dobrá minecraft hranatá verze. Celý model je dnes mnou vymyšlený dle originálu, možná najdete lepší, ale já nenašel žádný MC model od nikoho.
    2013-05-05_19.33.31.png
    2013-05-05_19.33.51.png
    Zde originál

[DOUBLEPOST=1367787771][/DOUBLEPOST]Pravděpodobně určitě vše co je nyní uvnitř půjde pryč:hilarious: tak zapomeňte co tu je, max ty dveře, i když ani ty asi nepoužiji, protože co tak vím budu potřebovat 5x3 a ne 4x3:dead: . Pravděpodobně ani ARC-170 nebude takhle vypadat, protože nevím:woot: o poslední lodi radši nemluvě:banghead:, teda pustím se do obalu lodi z pravé strany a uvidím pak co dál:meh:.[DOUBLEPOST=1367860756][/DOUBLEPOST]Po dlouhém zvažování, zkoušení v creativu, prohlížení videí a cizích návrhů jsem dospěl k názoru, že budu pokračovat dál jak jedu. Jelikož stoupání střechy hangáru bude dostatečné a opravením chyby s umístěním ACR-170 a nahrazením jej modely Eta-2 Actis -class light interceptor budu mít možnost následující hangáry mít propojené a prakticky i nižší patra která jsem u mnohých viděl budou dosti prostorná, Loď je obrovská a místa je tam dost. Nebude to ale asi žádný Venartor dle jednoho modelu, protože proporce obalu které mám k dispozici sedí v mnnoha místech na různé, tedy je zkombinuji a když by někdo chtěl mít lepší verzi, ve Vesmíru je místa dost :).

Zde návrh stíhače Eta-2 Actis dle mne. Do kabiny se mi vleze vesničan a vedle i Astromech droid či pro zábavu i dobrovolník, model je velikostně 1:1 a tohle je nejlepší co mne napadl:
    2013-05-06_18.59.18.png 2013-05-06_18.59.37.png 2013-05-06_19.13.26.png [​IMG]
    Barvy pochopitelně jdou měnit dle potřeby, jen tvar na tuhle velikost těžko.:)

• Líbí Líbí x 4
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  3. Harami_snake

Harami_snake VIP

Někdo se mne ptal na model z Quartz, tak sem dám jeden co jsem předělal z vlny na quartz, přijde mi to velice nákladné ale zase je to o dost hezčí a je tam i více místa a mnoho věcí lze lépe řešit, uvidím jak na tom budu s těžbou, není to zrovna blesková záležitost x)
    2013-05-07_20.37.54.png 2013-05-07_20.38.04.png 2013-05-07_20.38.12.png 2013-05-07_20.45.31.png 2013-05-07_20.45.49.png 2013-05-07_20.46.30.png
    2013-05-07_20.47.05.png
    Velice nákladné ale stálo by to možná za hřích :cool:.
    Skladový prostor mám využit nejlépe jak to dokážu a zachoval jsem velikost dle wiki, i když se mi zdá že na záběrech bývají větší, ale to jak kdy. Jinak mimochodem v noci hezky září x)

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 7
  4. Huee

Huee Registered

Ona ta těžba quartzu není tak náročná, jak si spousta lidí myslí. Tohle bylo postaveno včetně získání materiálu ve dvou lidech za ani ne 10 hodin... Stačí silk, enderbedna a fortune.

5. Harami_snake

Harami_snake VIP

Tjn, já byl těžit jen jednou a to ještě náhodou. Sháněl jsem hlavně glowstone. Natěžil jsem ho ooravdu dost a asi o 1500bloků od mého portálu ze severu mapy jsem teprve narazil na quartz, spousty byly okolo pevností co jsem našel ale když jsem kopal tunely a zkoušel různé výšky tak nic. Někdy se vydám prozkoumávat tunely Netheru, pokud se lidem bude více líbit quartz forma některých strojů. Jen u malých stíhaček to nehraje roli, snad jen u barvy než u tvaru, ale Republic gunship je hezká, zvláště boční dveře:happy:.

6. vmprima

vmprima Registered

hele nechceš dávat prosím ty obrázky do spoilerů, stránka se mi načitá X minut;)

7. Harami_snake

Harami_snake VIP

Mohu, stačí říct. Teda ty další. Jen zjistím jak tady na fóru spoldiery fungují.

//_CJ_ - takle se to dela :)
    Harami_snake
    Kód:
    [spoiler=popisek]cokoliv zavrene v tom[/spoiler]
    [DOUBLEPOST=1368027930,1367992110][/DOUBLEPOST]Další stroj z paluby, který jsem sestavil podle originálu je AT-TE, měřítko 1:1 +1blok (kvůli vystředění a jiným věcem). Zkoušel jsem to párkrát udělat s různými materiály ale vyhrál mix "skoro všeho"
    Na palubě jsou zatím 3 kloni a prostor uvnitř bude využit dle potřeby, buď se zde nachází zdravotní jednotka a nebo AT-RT, to vyřeším až na serveru. Snad se bude líbit a děkuji za radu CJ;)

2013-05-08_17.30.03.png 2013-05-08_17.30.14.png 2013-05-08_17.30.16.png 2013-05-08_17.31.14.png 2013-05-08_17.29.41.png
    2013-05-08_17.29.54.png
    [DOUBLEPOST=1368028007][/DOUBLEPOST]Jen nevim proč to hodilo combo spoiler:joyful:

• Líbí Líbí x 1
  8. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Nedavej nikdy ty spoilery na samotny radek. Oni se jinak obali balastem formatovani textu a pak se takle zduplikuji ;) opravil sem to :)

9. Harami_snake

Harami_snake VIP

Díky, předělávám ty starý ale u Alpha-3 mi to nějak nefunguje, tak to k jednomu nedám, děkuji ti;)

• Líbí Líbí x 1
  10. Harami_snake

Harami_snake VIP

Jsem zpět z krátké dovolené a s ještě více nápady než posledně ( :eek: ). Stavba lodi bude nejspíše pokračovat demolicí středu střechy, abych tím otevřel hangár z vrchní části. Tedy brzy znovu budu najímat lidi;). Hangár bude teda podle CW a ne podle modelů na netu, jelikož nejvíce lidí co jsem se tak ptal by chtělo ze CW nejradši, bude to boj ale jednou to snad bude to po čem většina touží. Jinak silová pole teda nebudou vypínací ale pojedou vždy na plno jako v CW, tím tedy ušetřím RS ale rozhodně ne GS :hilarious:. O víkendu snad přestavba začne, nyní pokračuji na pravé straně.

(Dále je zde můj pokus s klonováním klonů. Samo klonovací centrum zatím nemám hotovo, tak na fotkách ještě není, ale ohledně uskladnění posádky jsem zatím jen vyměřil maximální prostor pro to aby přežili. Všechna volná místa okolo jsem zrušil a tohle byl maximální počet co zde přežil na této rozloze +2chunky po stranách na této ploše. Do výšky jsem to ještě moc nezkoumal, jelikož loď bude více méně spíše plochá, ale možná by se jich někde výš sešikovalo i víc)

Děkuji za pozornost.:happy: [DOUBLEPOST=1368549574,1368547863][/DOUBLEPOST]Jako další přikládám dodatečný model z quartzu pro Alpha-3 Nimbus-class V-wing starfighter. Snad se bude líbit:happy: je jen o půl blok menší než model z vlny a je o něco lépe zpracován (asi 10 kostek)

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 3
  11. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

• Líbí Líbí x 1
  12. Harami_snake

Harami_snake VIP

Děkuji, kouknul jsem na to a vypadá to dobře;) teď jsem dlouho jel v creativu a něco si zkoušel, no a taky byl a jsem nemocnej tak moc nehraju, ale uvažuju že udělám venku nějakou menší loď pro zásoby, abych ukryl bedny a nemusel se tahat neustále přes 1000 kostek :happy:[DOUBLEPOST=1370429852,1370356823][/DOUBLEPOST]Tak jsem se dostal postupně k Turbolaserům (ale obal co je zatím položen, není ještě konečně upraven). Tedy předkládám ukázku mé konstrukce těchto děl, všechna budou stejná, takže můžete zhodnotit a říci co vám na něm schází či přebývá, ostatní co je již stavěli přede mnou je mají poměrně menší ke svým lodím a tedy úplně nevybavená. Takže jsem ho udělal podle CW a Wiki, do zadní části jsem toho moc necpal, protože by stejně nešlo poznat co je co tak jsou tam zatím jen největší věci. Děla jsou zachycena i zevnitř (ale z venku zvažuji dvě varianty, tak jsou zde zobrazeny obě), světla jsou ovládací ze vnitř kabiny, stejně jako ochranná bariéra při rozbití předního skla. Uvažoval jsem nad výtahy ale zatím nemám vyřešeno napojení takže jsou zde obyčejné žebříky. Děkuji za hodnocení;)

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 2
  13. Harami_snake

Harami_snake VIP

Děkuji hráči Roland_Reed za dar Šedé vlny, který bude v brzké době využit na stavbu, moc si jeho daru vážím a jsem mu za něj vděčný;)

• Líbí Líbí x 1
  14. Harami_snake

Harami_snake VIP

Takže, jelikož je doba kdy se vše automatizuje a dělá na systém být AFK a přitom dělat(vydělat). Vytvořil jsem si AFK farmu na stříhání ovcí, sice ještě musím nastrkat dovnitř jednou tolik ovcí co tam teď zrovna je, ale funguje to báječně, odskočil sem si na 10min a 1) nevystoupil jsem z vozíku, 2) ovce jsem za AFK dobu stříhal všechny 3) co víc chtít;) .
    Netuším jestli to již někdo stavěl předemnou, viděl jsem jen vodní systém kde stál hráč a ovce se hýbaly Zde se hýbu já a ovce stojí, tráva dorůsta ze spod kolejí, to je hlavní činitel, proč to funguje, halfbloky jsou umístěny tak aby ovce neuteky a aby šlo za jízdy vystoupit, jen u množení ovcí mezeru vyplňuji Netherrackem (nejrychlejší na demolici). Zkoušel jsem 3bloky široké ostruvky ale itemy nešly zbírat automaticky, naštěstí 2bloky stačí. Tím že se jezdím po jedné dráze na které se otáčím a ne dokola, stříhám ovce z obou stran ostrůvku a vybírám se stříháním to co jsem první kolo nastříhal.
    Konec zlým snům:rage: o stříhání ovcí! :smuggrin:[DOUBLEPOST=1370785648,1370770785][/DOUBLEPOST]Je to velice efektivní, za 15 minut:joyful: celej ineventář vlny a 4,5 nužek, počty ovcí ještě musím doladit, protože místy se dokáží probugovat ven (viz farma pod dráhou) a místy je jich málo, ale věřím že půjdou nějak rozprostřít po celé střižné ploše:) .[DOUBLEPOST=1370868373][/DOUBLEPOST]Z neznameho duvodu mi Pompeius zakazal použivat novou farmu:stop: , nevím co vadí, protože mi to tají:meh: , takže nemám ani možnost předělat systém stříhání na jiný:dead: , za 2-3h jsem ostříhal 6000 ovcí:jawdrop: , báječný:hilarious: , s tímto by to bylo o hodně rychleji hotový:D , ale jelikož nesmím, nevím a taky mimochodem modreqy zase nejdou:grumpy: , takže zas mrznu :turtle: ...
    Je to škoda. Ani jsem neměl šanci zkusit přidělat system hopperu, když jsou znovu povoleny.
    Vážně jsem se těšil, že se zbavím hemeroidů:grumpy: a že bude stačit jen chodit okolo a kontrolovat stav co 10-15min, jenže tu miliardu bloků budu muset odsedět :arghh: :banghead: :joyful: :hilarious:[DOUBLEPOST=1370869676][/DOUBLEPOST]Tedy děkuji Bohu Dwi, že vyřešil problém spamování při stříhání ovcí na vozíku báječné vědět že všechno jde když se chce, moc ti děkuji:)[DOUBLEPOST=1370869898][/DOUBLEPOST]_________________________________________________________________________________

Dodatek: Jedna ze základních výhod byla opomenuta, jízda a stříhání na vozíku nespotřebovává jídlo oproti neustálé chůzi dokola výběhu.

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 6
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 3
  15. Harami_snake

Harami_snake VIP

Po dvou dnech jsem dokončil návrh lodi Consular-class cruiser v Republikových barvách:smuggrin:

Některé části jako motory a přední část jsem si vypůjčil z http://www.planetminecraft.com/project/star-wars---galactic-republic-collection/ :sorry:
    Zbytek jsem musel postavit sám dle rozměrů Venatoru, aby tam šel cruiser zaparkovat. Je +/-115m dlouhý dle informací na http://starwars.wikia.com/wiki/Consular-class_cruiser :)
    Šířku lodi jsem nenašel:oops: ale motory na stažené mapě vyhovovaly vygenerované vzdálenosti místa v hangáru venatoru:jawdrop: . Vnitřek lodi je v celku snadný na dodělání ale to se nakonec rozhodnu až na serveru z čeho bude, nejspíše ale z vlny. Stavěl jsem z vlny quartzu a stone bloku (mnoho typů).
    Myslím že se to povedlo, posádka se dostane i k ovládání laserů a přední kabina vypadá báječně, některé kulovité plochy jsem si dovolil převést do MC válců, tedy kvádrů :shame:

Snad se bude líbit:nailbiting: ( ;) )

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 5
  16. Harami_snake

Harami_snake VIP

Schematika Pro huee

Přiložené soubory:

• Eta-2.zip
      File size:
      406 bytes
      Zhlédnutí:
      10
    • Líbí Líbí x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  17. Harami_snake

Harami_snake VIP

Takže Consular-class cruiser v Republikových barvách je dokončen a nyní jej můžete vidět na dyn mapě v celé své venkovní kráse:cigar: :
    http://map.majncraft.cz/?worldname=...-4651.276810892457&y=64&z=-6007.5076172082545
    Plošina pod ním ještě bude asi týden zavazet, protože si musím donavrhnout interiér:bookworm: a zadní část nějak udělat jako dočasný mezisklad zásob vlny a jiných věcí na Venator:smuggrin: , myslím že se to povedlo:turtle: . Jen mne mrzí že se schody neukazují na dyn mapě:( .
    Děkuji všem co se v dobu mé stavby této lodi podíleli, například darováním peněz (Ł), nebo levnými obchody, nebo se stříháním či umisťováním bloků na správná místa.
    (nevím jestli vás mám sem vypisovat, ale vy víte kdo, moc vám děkuji hoši;) )

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 6
  18. Harami_snake

Harami_snake VIP

Consular-class cruiser jsem si trocu donavrhl, aby tam bylo něco z originálu a aby to byl co nejlepší sklad. Až bude Venator hotový samozdřejmě vnitřek lodi půjde předělat dle originálu, ale alespoň se nyní zbavím nových čnících beden na Netherrackove plošině které se mi kupí na sebe.
    Přidávám tedy fotky skladu, kam jsem nacpal maximum beden co šlo abych se k nim dostal a fotky míst pro vesničany v kajutách, Vesničanů mám totiž též až až a musím je začít skladovat :D (obvzláště ty bílé o které mi jde.

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 1
  19. peripsen

peripsen Registered

dobrý nápad

20. Harami_snake

Harami_snake VIP

JJ, jen mám teď brigády asi na 22 dní a na 14 dní výlety takže na MC pak bude maximální úsilí za méně času :D

• Informativní Informativní x 1

Sdílej tuto stránku