1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Zapojeno Stanice Ztroskotaná budoucnost

Vlákno v 'Červený sektor (SV)' založil _Galaxion_ 10. září 2014.

1. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Jelikož je radnice i obchod hotovy a ZB je označená na Dynmapě i s aukčním bodem, je na čase udělat i zastávku metra reloaded.
    Desing přípojky stejný jako hradby osady. Stanice jak už jsem ti psal by byla nadesingovaná přistávací plocha pro vrtulník.
    Žádám o povolení stavby stanice pro Ztroskotanou budoucnost.
    Souřadnice stanice: x: 583 z: -1339
    Souřadnice přípojky: x: 642 z: -1339
    Správce stanice: _Galaxion_
    Jméno stanice: Destven

Poslední úprava: 10. září 2014
  2.  
  3. Nojp

Nojp Time Waster

Schváleno. Napiš sem, až bude stanice připravená k zapojení.
    Také ti doporučuju zvolit si alternativní kratší jméno stanice (toto se nevleze na cedulku a pravděpodobně ani jako DNS).

4. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Já právě doufal, že to zkrátí ten, kdo stanici zapojí. Já nevím, jak to pojmenovat jinak..[DOUBLEPOST=1410362983,1410362812][/DOUBLEPOST]
    Já právě doufal, že to zkrátí ten, kdo nastavuje /dest. Já nemám tušení, jakým způsobem by se to dalo zkrátit ani nějaké alternativní jméno. Zkusím něco vymyslet.

5. 96johny

96johny ByteMaster

Tak já to klidně zkrátím, já s tím nemám absolutně problém, jen by bylo potom nepříjemné, kdyby si někdo začal stěžovat, že se mu vlastně to zkrácené nelíbí. Tobě by se snad líbilo něco typu ZtrBud?
    Opravdu je lepší, když si to nějak vymyslíš sám.

6. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Máš pravdu. Pojmenuji ji "Destven". (přejmenovaná ztroskotaná budoucnost, podle příběhu zhruba 50 let po ztroskotání.) Sice to bude trochu matoucí, ale rád bych Destven zavedl jako pseudonym ZB. ;-)

• Líbí Líbí x 2
  7. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Po dost dlouhé době je stanice konečně připravena na zapojení. :D (DNS tedy Destven, prosím.) ;)

Poslední úprava: 11. listopadu 2014
    • Líbí Líbí x 1
    • Zábavné Zábavné x 1
  8. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

• Zábavné Zábavné x 3
    • Souhlasím Souhlasím x 2
  9. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

:yawn:
    @96johny!! :rage:

Už je to více, než měsíc. Vím, že to děláte dobrovolně, a nemám do toho co mluvit, ale možná by bylo lepší zvolit nového bytemastera, který na to bude mít více času, a stanice bude aktivně zapojovat.
    Rád bych tady požádal o nové označení na dynmapě.. :D

// Sognusi: SPAAAAM! :woot:

Poslední úprava: 07. prosince 2014
    • Zábavné Zábavné x 3
    • Souhlasím Souhlasím x 2
  10. Plenca

Plenca VIP

A ještě si počkáš :cigar:.
    Copak nevidíš, kolik mají práce? :facepalm: Místy mají nedodělky ještě z konce léta. :hilarious: To už je pěkný skluz :woot:.
    Asi ti moc neporadím, i když jsem podobný problém řešil. :shifty: Můžeš zkusit napsat slušný formální dopis ministrovi dopravy :writing:. Pěkně ti odpoví a zdůvodní, proč to vše vázne :happy:. Stroje se zasekly, dělníci se rozutekli, pracujeme na nápravě. Na konci se dozvíš, že ti to do pár dnů zapojí. :smuggrin: Jenže nepodléhat uspokojení. :stop: Nestane se totiž vůbec nic. :bored: Napíšeš tedy druhý dopis. :writing: Ministru řádně vysvětlíš situaci :rage: a budeš trvat na dodržení garantovaných služeb :punch:. Brzy se dočkáš odpovědi :). V podstatné části bude odsouzeno tvé "nevhodné" naléhání a "arogantní" chování :shifty: (záleží na tom, jak moc tvrdě budeš ve druhém kroku vysvětlovat a trvat na službách). Opět ti bude vysvětleno, že nejsou lidi, a že se s tím nedá nic dělat :p. Na konci se dozvíš, že si to tedy můžeš zapojit sám :meh:, ale když to posereš, padá kámen na tvou hlavu. :banghead: Poté co ti dojde, jak to vlastně momentálně v NRM "funguje" ... => :mad:.

Nakonec se mi však podařilo nějakou sílu pro WH sehnat :angelic:, ale opakovat bych ten proces nechtěl :blackeye:. Dle mého skrovného názoru to dopadne tak, že pokud si to opravdu nevydupeš, či neuděláš sám, potom se zapojení na této mapě nedočkáš. :D

P.S. Na nové mapě by se mělo zamyslet nad tím, jaký systém dopravy zvolit. A pokud zachovat myšlenku metra, udělat ho mnohem více nezávislé.

Poslední úprava: 07. prosince 2014
    • Kreativní příspěvek x 5
    • Souhlasím x 4
    • Turbodemence - Naprosto nevhodný příspěvek x 3
    • Líbí x 1
    • Zábavné x 1
  11. dwi

dwi God

Ukázalo se, že myšlena složitého BC systému, se kterým umí pouze pár vyvolených a ostatní nejsou schopni se to naučit nebyla zrovna trefa do černého...

• Souhlasím Souhlasím x 11
    • Zábavné Zábavné x 1
  12. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

Jen tak pro lidi co by zajímalo jak to skutečně bylo. Plenca mi psal PM že má ten a ten problém se svojí stanicí a jestli s tím není možné něco udělat. Že nechce prudit ale že je to už XX dní co se mu to nezapojilo a jestli by s tím nešlo nic dělat.

Odpověděl jsem mu že neprudí, je to moje práce. Ihned napíšu Johnymu a pokud se s tím do dvou/tří dní nepohne tak ať mi znovu napíše, že se pokusím sehnat někoho alternativního. On odpověděl naprosto bez problémů že jo, nechtěl hned prudit toho nejvyššího a přeje hezký večer.

Další jeho zpráva už byla ale v jiném tónu. Poměrně arogantně začal zmateně vyjmenovávat argumenty proč se "zrušil (ikdyž se nic nezrušilo") starý nether a jak nevidí žádné zdokonalení v dopravě. Také psal že "je k ničemu když si nemůže zapojit vlastní stanci". Poté to už bylo poměrně moc i na mojí tolerantní osobnost. Začal se "dožadovat" že je mu "jedno kdo to zapojí" ale že to prostě chce mít podle toho co bylo v plánech systému a že by "Rád chtěl dořešit tento problém v soukromém rozhovoru, že je to v našem zájmu a v našich rukách"

Načež jsem mu tedy napsal že zkvalitnění nastalo (72 stanic oproti 45ti), nové CNC a Ledovka. A že jako hlavní správce mu dávám povolení si zapojit stanici sám, pokud to umí (několik takových lidí tu už bylo, na fórku je dobrý návod), ale že pokud něco podělá v globálním systému (v BC nejsou práva jen na něco, buď máš práva na všechno nebo ne. A bez práv na "všechno" si stanici nezapojíš) tak to bude muset opravit sám. Dále jsem mu psal že jsem psal Johnymu, Funelovi, Číslu a Bedrychovi a že od ani jednoho jsem nedostal pozitivní reakci takže se to bohužel budu muset přes víkend naučit sám a že mu to teda zapojím (byl čtvrtek). Dále jsem to lidově zakončil tím že "Já si ty lidi z pr*ele vytáhnout prostě neumím".

A za tím si stojím. Je velice nepříjemné že jsme se nastavili v této situaci, ale nikdo z nás tady nepředpokládal že se stane to co se stane s Minecraftem a Majncraftem obecně. Hodně špatně se shání lidé když na serveru je ve špičce 8-10 lidí a mimo špíčku 1-5.

Poslední úprava: 08. prosince 2014
    • Líbí Líbí x 4
    • Informativní Informativní x 2
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  13. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Stanice byla zapojena s velkou pomocí @NepsterCZ a @funnel66, ještě jednou jim děkuji za tuto práci. :)

• Líbí Líbí x 3
    • Informativní Informativní x 1

Sdílej tuto stránku