1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!
  1. rashaveran

rashaveran Registered

Vcera se pripojil kdosi z majncraftu jako ze jde vyzkouset technicraft, vydrzel asi 2 minuty nacez se odpojil se slovy ze ma 5 fps a ze se na to muze....

Nejde mi konkretne o tohodle clovicka, ale kdyz jsem jednou navstivil spawn (ehm nucene pri prvnim zalogovani) a mel jsem 5 fps a bloudil kdesi po pesince abych se dostal do hry a kdyz jsem ted videl jaky efekt to ma na potencionalni hrace, nechci rikat ze jsem to rikal, ale opravdu je ten spawn potreba tak jak je ted ? Neslo by ho ponekud zprijemnit a udelat nejakou light-weight verzi ? Nejde o me ja uz to nejak pretrpim az se konecne dostanu k navsteve tezaku, ale jde tu predevsim o ty nove, potencionalni hrace.

• Souhlasím Souhlasím x 4
  2.  
  3. Sognus

Sognus TechniForger

Pamatuji na dobu, kdy se vytvářel spawn stejně jako na to, že jsem, jakožto člověk se slabším počítačem, běhal po mapě, navštěvoval co nejvíce oblastí a stěžoval si na lagy. Samozřejmě pak probíhal pokus všechno optimalizovat, vyhazovat co šlo a dělat kompromisy. Každopádně, abych to zkrátil tak pokud nebyly v daných místech udělány jakékoliv modifikace, nemělo by místo lagovat a dotyčný člověk má buď v počítači nedostačný počet umpalumpů nebo jej má pouze slabý či je nějaká porucha na jeho "přijímači". Pokud nějaké modifikace vznikly, nejlepší by asi bylo vrátit je zpět.

4. derby00

derby00 VIP

Pamatuju doby, kdy na spawnu na TC2 byl problem s nejakym blokem a padaly tam pak fps dokud se to neopravila.
    Kazdopadne taky nemam zrovna nejsilnejsi pocitac a fps na spawnu jsem mel bezproblemove....
    Stacilo by tedy kdyby to nekdo overil fyzicky ;)

• Souhlasím Souhlasím x 1

Sdílej tuto stránku