1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Informace Slavnostní otevření Nové Nether Tree Farm!

Vlákno v 'Eventy' založil Petrsup 08. června 2014.

1. Petrsup

Petrsup Orel

S radostí vám oznamuji, že stavba Nové Nether Tree Farmy byla právě kompletně dokončena!
    A proto bych vás chtěl pozvat na speciální událost s názvem:
    Slavnostní otevření NNTF!

Kdy a kde? Zítra (8.6.2014) v prostorách NNTF (stanice Pískovna Nether Reloaded) v 18:00.

O co jde? Dne 8.6.2014 bude slavnostně zahájen velkolepý provoz Nové Nether Tree farmy! Tento den bude pro návštěvníky zajímavý nejenom tím, že si prohlédnou dosud nevídaný interiér NNTF, ale také budou moci poprvé a naposledy nahlédnout do NNTF VIP prostorů, kam se později dostanou už jen NNTF VIP.
    + Na konci textu je pro vás připravené veliké překvapení.

Co vám Nová Nether Tree Farm může nabídnout:
    NNTF je vylepšená verze všeobecně známé a uznávané NTF, která ovšem zanikne se starým netherem. Nová Nether Tree Farm je mnohem praktičtěji uspořádána (z hlediska půdorysů). Je to komplex šesti veřejných farem na dřevo a jedné VIP farmy + mnoho dalšího. Obsahuje všechny druhy stromů v MC, které můžete veřejně kácet v jakémkoliv množství (tedy jen do té doby, než vykácíte farmu).

NNTF obsahuje sedm farem, seřazených pod sebou, téměř od bedrocku po bedrock:
    Jungle 2x2 (11) + jungle malý (4x6)
    Spruce 2x2 (12) + spruce malý (3x6)
    Oak (10x24)
    Birch (10x12)
    Dark Oak (3x8)
    Akacia (6x15)
    VIP Birch 2x(10x24)

Celá NNTF je pod účinkem beaconů, které zajišťují Haste II (rychlé kopání 2), regeneraci a protection.
    V NNTF se dále nachází: VIP lázně, restaurace s výhledem na lávové pole, přednáškový sál - tzv. „Supí sál“, s výhledem do spruce farmy a veřejná výpalovna se zdrojem lávy s poloautomatickým vypalováním, které se dá přepnout na XP.
    Všechny farmy jsou postaveny podle stavebních pravidel vzniklých po pokácení statisíců různých stromů.

NNTF VIP:
    VIP z původní NTF se do NNTF přenášejí, pokud ho již máte, nemusíte nic kupovat znovu. Můžete si obsadit kterýkoliv sklad.
    VIP do NNTF obsahuje:
    Přístup do veliké tree farmy, určené pro „ekonomické kácení“. Do této farmy se dá přijet koněm a je zde také možné ho ustájit, po dobu kácení.
    Přístup do VIP výtahu a „skokmatu 3000“, které dělají z pohybu mezi hlavní halou a VIP farmou věc okamžiku.
    Sklad v NNTF.
    Možnost si po kácení zaafkovat v úžasných NNTF VIP lázních!

Pokud VIP nemáte a chtěli byste si ho koupit, nezoufejte! Po dlouhé době, kdy bylo VIP oficiálně vyprodané, máte unikátní možnost si ho v den otevření koupit! Tuto neděli (8.6.2014), budete mít první a poslední možnost zakoupit VIP do NNTF!
    VIP se prodává od rána až do večera. (cena 1800Ł na osobu. Tento obnos si na sebe rychle vydělá)

Jak to bude probíhat? V 18:00 sraz v Supím sále. V 18:05 (+-) krátká, připravená, řeč o NNTF a symbolické otevření pomocí vysazení a pokácení prvního stromu přímo v sále.
    2014-06-07_15.32.38.png

Těším se na vás!
    Váš nejpovolanější terminátor stromů na serveru, Petrsup.

Poslední úprava: 08. června 2014
    • Líbí x 16
    • Informativní x 2
    • Souhlasím x 1
    • Děkuji! x 1
    • Kreativní příspěvek x 1
  2.  
  3. Petrsup

Petrsup Orel

Nezapomeňte dnes přijít na slavnostní otevření NNTF! (Tenhle logotyp jsem vymyslel sám :D )
    Dnes je poslední, a zároveň jediný den, kdy se dá pořídit VIP do NNTF, které poskytuje veliké výhody každému, který by si chtěl kácením vydělávat.

Pár zajímavostí o průběhu stavby NNTF:
    * NNTF se začala stavět hned po vytvoření NR, nápad na její stavbu vznikl asi dva dny před tím, než bylo o NR sděleno veřejnosti.
    * Rozvržení jednotlivých částí vzniklo hned deset minut po postavení přístupové cesty na místo budoucí stavby.
    * Prostor pro farmy byl vykopán směrem dolu od vrchní vrstvy bedrocku v netheru, za pomocí stovek postelí a desítek diamantů.

* Ze všech postelí, které jsem položil a odpálil při kopání NNTF mě zabila až ta poslední…
    * Interiér NNTF není stavěn podle žádného návrhu. Byl vymyšlen až na místě přímo při stavbě.
    * Při stavbě druhé VIP birch farmy se zjistilo, že část již postavené farmy je pod Pískovnou, což znamenalo, že se zde nedalo kácet. Já jsem to nevěděl, jelikož ji mohu editovat.[DOUBLEPOST=1402254777,1402229278][/DOUBLEPOST]Dnešní slavnostní otevření Nové Nether Tree Farmy byl skvělý zážitek. Asi nejlepší byla chvíle, kdy jsem zhasl sál a vyskočil k mikrofonu. Byla tam spousta lidí, které jsem si přes horlivé psaní ani nemohl pořádně prohlédnout a užít si to, natož si to vyfotit. Nehledě na to, že jsem byl velice nervózní. :D Takže, pokud má někdo nějaké screeny, o které by se chtěl podělit, byl bych moc rád. ;)

Přiložené soubory:

Poslední úprava: 08. června 2014
    • Líbí Líbí x 2
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1

Sdílej tuto stránku