1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Sklad vo vesmire

Vlákno v 'Diskuze' založil Tyrael888 12. července 2018 v 15:26.

1. Tyrael888

Tyrael888 Registered

Včera ma napadla taká zaujimava vec.
    Mám po mape hodne projektov a často chodím k ďalším vypomáhať a mám všade nejake tie chestky a aktuálne dva obrovske sklady materialu.
    Preto ma napadlo spraviť si jeden obrovsky sklad vo vesmíre na nejakej tej lodicke ktorú by som si postavil. Mám však niekoľko otázok.
    1. Neporuším tým nejaké nepísané pravidlo?
    2. Plánuje sa udržať vesmír aj do budúcna? z čoho vyplinie ďalšia otázka.
    3. nebude problém s tým ak sa vesmír prepojí náhodou z novou mapou a mne by sa preniesol do novej mapy materiál. Neviem ako to bolo teraz pri prepajaní či sa truhlice nejak mazali.

Dôvod prečo ma to napadlo bol že som včera upratoval v sklade v Lusheete a vlastne mám veci dvojmo este aj v tom steampunkovom hrade a niečo mám ešte aj v krateri v pár truhliciach.
    Takže by to bola pre mňa dosť veľká výhoda mať jeden sklad na jednom mieste a podľa toho na ktorom projekte by som pracoval by som nemusl nosiť material cez pol mapy a niekedy je to dosť otravne najme pri rozmeroch akych projekty staviam. Bohužiaľ táto výhoda by bola zároveň diskrimináciou ostatných, nakoľko by mi stačilo napísať /space a bol by som v sklade.
    taktiež by som chcel tento sklad využiť aj ako výdajne miesto ostatným hráčom keďže zbieram prebytočný materiál z iných projektov a neskôr ho rozdávam zasa na iné projekty. A aj keď sú už v hre shulkery niekedy sa musia hráči vláčiť cez celu mapu niekoľko krát.

Ale ako hovorím nepríde mi to nejak fér voči ostatným a tiež riskujem stratu veškerého materiálu v prípade zruśenia vesmíru. Preto sa radšej takto dopredu spítam.

PS: tiez by samotna stanica mohla sluzit aj ako sklad pre ostatných a zároven by sa mozno zvysila aktivita vo vesmire co sa tíka vlastných projektov ak by takéto sklady boli schválene.

Poslední úprava: 12. července 2018 v 15:33
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 2
    • Informativní Informativní x 2
  2.  

Sdílej tuto stránku