1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Shození serveru

Vlákno v 'Diskuze & Offtopic & Bugy' založil Kovotepec 30. ledna 2015.

Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.
  1. Kovotepec

Kovotepec Registered

Zřejmě se jedná o moji chybu, položil jsem špatně quarry, kterou server nepřekousne..
    přesné koordináty neznám, ale jedná se o toto místo na hraně mého výkopu, hned vedle té travnaté moldy. Vše ukazuje na mě, jelikož jsem u ní a nemohu se lognout, aniž bych shodil server... Proto prosím, kompetentní osoby o zásah. Na quarry, ani cube u ní mi nezáleží, pokud se vám to povede dát do kupy, tak mě prosím informujte... nechci vám kazit hru pokusy o logování.

• Líbí Líbí x 1
  2.  
  3. Welfare93

Welfare93 Modder/Mod

Snad opraveno :)

• Děkuji! Děkuji! x 1
  4. Kovotepec

Kovotepec Registered

Děkuji za snahu, bohužel se problém opakoval. :(

Ve chvíli, kdy jsem se nalogoval, zahlídl jsem část konstrukce od quarry a hapalo to.. Poprvé to padlo přesně ve chvíli, kdy ji quarry začala stavět... V podstatě se vyznačila jen levá stěna nosného rámu (místo kvádru).. quarry pak začala prskat kostky a než ji dostavěla, šlo to dolů... možná je chyba v té konstrukci.. Protože ji při loginu stále vidím.

Udělejte, co pro vás bude nejjednodušší, klidně vywajpujte celou tu oblast, kde jsem kopal a mě hoďte někam domů, nebo na spawn... čert vem minery, turbiny, me system i nakopaný bordel :D

KovoEdit:// A nebo server shazuje moje temná duše a budu muset být utracen. Jen mě neobětujte Sognusovi, to radši pudu do pekla. :woot:

• Zábavné Zábavné x 7
  5. TOnyczek

TOnyczek Registered

Tak proto nejsi ve hře :D já si říkal že tě nevidim online :D

6. Welfare93

Welfare93 Modder/Mod

Vyřešeno (teda teď už snad jo :D )

• Děkuji! Děkuji! x 1
  7. Kovotepec

Kovotepec Registered

Bylo nebylo, za sedmero netherskými branami, sedmero kopci a lesem plným bodláků, žil malý Kovotepec. Dlouhé dny jej věznila zlá Quarry a odpírala mu právo na pohyb, stravu a sociální zařízení.
    Podporován prostým lidem pravoúhlého světa se nevzdával naděje. Našli se také odvážní lidé, jenž se mu snažili pomoci z jeho vězení jak přímo, tak lstí. Quarry se ale nenechala oblbnout. Moc dobře věděla, že když ztratí své rukojmí, mohl by ji potkat děsivý wipe.
    Avšak zlom nastal spolu s příchodem mocného Welfare93, který lstivým zákrokem odstranil Quarry z povrchu těžebního. Co ovšem nikdo netušil bylo, že Quarry se umí rozmnožovat. Proto bitva trvala mnohem déle, než by kdo tušil. Na jejím konci se nad zdecimovaným povrchem těžebního světa tyčily ostatky několika Quarry, do kterých Kovotepec vztekle mlátil lopatkou. Pocit zadostiučinění byl krásný, ale touha po svobodě byla silnější a tak se vydal na cestu domů, kde usedl na své WC... a pokud server newajpli, tak na něm sedí dodnes.

Tímto děkuji všem, kteří se podíleli aktivně, nápady, či prostým povzbuzováním :D

• Zábavné Zábavné x 5
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 4
Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.

Sdílej tuto stránku