1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Dotaz Sháním buildery

Vlákno v 'Obecná diskuze' založil Cajtik1 11. října 2013.

1. Cajtik1

Cajtik1 Registered

Ahoj doufám, že nenaštvu majitele Majncraftu a nevím jestli píšu do úplně správného vlákna a doufám, že můj příspěvek nebude smazán.

Teď k věci. Rozjíždíme takový RPG server s příběhem a dost pluginama na RPG/PVP/PVE. Jde mi o to, že se snažíme server dovést k dokonalosti a snažíme se nastavovat pluginy, ale problém je s tím, že nestíháme stavět to co chceme, protože máme v podstatě 2 buildery a ti prostě nestíhají stavět pořádné stavby. Takže pokud máte rádi středověké stavby a rádi tyto stavby stavíte. Neváhejte mi napsat na můj e-mail s předmětem: Nábor builderů. Můj e-mail je Cajtik@gmail.com. Prosím vás o pomoc né o propagaci jiného serveru. Snažím se najít už dlouho server, který by byl zaměřen na RPG s českou komunitou, ale takový v česku není proto se snažíme udělat něco nového co by mohlo chytnout.

Děkuji za přečtení a pokud umíte stavět neváhejte se ozvat. Potřebujeme jen aktivní lidi, který baví stavět.

Cajtík

• Líbí Líbí x 1
  2.  
  3. Ghaarf

Ghaarf Registered

Stavět umím sice úplně na ***** takže ti asi nepomůžu :(, ale rád bych se na tvůj server podíval až bude hotov. Také bych rád viděl pořádný český RPG server :)
    Přeji hodně štěstí ve shánění builderů :)

4. damine178

damine178 Registered

Staviať vie každý :) Len sa netreba báť

• Souhlasím Souhlasím x 2
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
    • Zábavné Zábavné x 1
  5. Cajtik1

Cajtik1 Registered

Zdravím posílám odkaz na náš nový web tak kdyby jste se zkusili nějak vyjádřit :) Dotazy kdyžtak pište sem nebo na příslušný mail
    RPGCraft

• Líbí Líbí x 1
  6. Arothe

Arothe Registered

Rád se připojím :)

Sdílej tuto stránku