1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

SGU Destiny

Vlákno v 'Stará témata' založil TooSexyForCS 08. února 2013.

1. TooSexyForCS

TooSexyForCS Oddělení likvidace turbodemence

Zdravím!
    Mám na serveru kamaráda, anglána, co by chtěl postavit ve vesmíru loď Destiny ze seriálu star gate universe.

Hello!
    I have a friend on server, english guy, he would like to build ship Destiny from star gate universe series.

Odkaz na vzhled lodi zde/ Link of ships appearance here: http://stargate.wikia.com/wiki/Destiny

Loď by se postavila v části vesmíru "ostatní" / Ship would be builded in "others" part of our space.

Im also givin link to this forum to my friend, he is registered as "Gryphon12". He lives in Chalanov near my chemical plant.

• Líbí Líbí x 4
    • Zábavné Zábavné x 2
  2.  
  3. Trpaslik26

Trpaslik26 Registered

Jo, přesně to sem chtěl postavit :D, takže pokud to projde počítej s mojí pomocí.

4. Monetic

Monetic Registered

Rád se přidám.

5. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

• Zábavné Zábavné x 7
  6. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

• Souhlasím Souhlasím x 1
  7. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

Tak co ? Kdy se začne stavět ? :nailbiting:

• Souhlasím Souhlasím x 3
    • Zábavné Zábavné x 1
  8. Huee

Huee Registered

Ofc že se staví vše pohromadě, jeden z quadrantů vesmíru je právě pro Stargate. A Atlantida bude v overworldu, ne ve vesmíru...

• Informativní Informativní x 1
  9. TooSexyForCS

TooSexyForCS Oddělení likvidace turbodemence

Takže kamarád se ke stavbě asi nedostane, takže tenhle projekt je volně k dispozici ostatním ;)

10. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

Stargate nema kvadrant :D SG se musi stavet v "Ostatni" protoze se daj v MC postavit tak jen 4 lode z SG universa :D

11. Plecharts

Plecharts Registered

Co? Jen z hlavy mě napadá X-303 (Prometheus), BC-304 (Odysea, Daedalos, Phoenix, atd..), Ha'tak (navíc už jeden stojí v Federaci), Destiny, Atlantida, Asgardské lodi. Dalo by se toho postavit ještě více, ale u zbytku si nejsem jistý zda existují dost hezké materiály na stavbu.

• Líbí Líbí x 1
  12. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

Plecharts

Za lidi X-303 Prometheus , BC-304 Odysea - DSC 304 Deadalos a ty ostatni
    Za Cerviky Alkesh (spise bombarder nez lod) , Pyramide Ship -a zadny Ha'tak nejde protoze je to tristena pyramida s ctvercovou podstavou :D
    Za Asgardy AR satelit , Bliskner Daniel , Jackson ani O' nejdou kvuli jejich extremni velikosti
    Za Replikatory bugship , materska lod je moooc masivni
    Za Antiky nejde nic
    Za Orie taky nic
    Za Asurany ta jejich mini fregata/kriznik
    Za Wraighty kriznik

Celkem tedy jde postavit 7 lodi. Takze randome placle cislo 4 je ucty hodny vykon :D. Ofc pokud by jsi pocital stim ze by jso udelal mesi repliku jako 1/4 mini-bliskner tak ofc jee postavit cokoliv

13. Plecharts

Plecharts Registered

Pokud máš v plánu všechno stavět v měřítku 1:1 tak prosím, ale pak to asi nikdy nedostavíš.

• Zábavné Zábavné x 2
  14. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

Ja vsechno stavim 1:1 :D To by jsi uz mohl vedet :D Uz jen podle te 2km dlouhe battlestar

15. Plecharts

Plecharts Registered

To vím, a taky nevěřím že se vám to povede dostavět, i když tomu fandím :D.

• Líbí Líbí x 2
  16. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

Tak i kdyby nepovedlo tak to poskytlo kvalitni srandu. A uz dost OT

• Souhlasím Souhlasím x 2
  17. SheepooX

SheepooX Registered

Ahoj,
    napadlo mě oživit tento návrh a udělat z něj realizovaný projekt.

Už dlouho jsem chtěl Destiny postavit, tak jsem začal hledat nějaký solidní model, tak jsem heldal a hledal a nenašel.
    Ale pak jsem se hecnul a otevřel yahoo, google, bing a model jsem úspěšně našel! Hodný @NepsterCZ mi to poté ochotně vyrenderoval na schéma. Jelikož byl model velice detailní, tak jsem se uchýlil k odstraňování detailů a ostatního "harlem bordelu". Tyto nerozeznatelné části lodi jako děla, přidavné boční motory se postaví později. Tento nezbytný proces nebyl uplně dokončen ale zhruba 90% je již hotovo.

//EDIT pro Nepa :D Loď je cca 1:1

Přikládám screeny z MCE.
    Screenshot_1.png
    Raketoplány lodi byli originálně 3 jak jsem se dočetl na http://stargate.wikia.com/wiki/Destiny
    Takže tam budou také 3. Jeden z nich by také mohl létat kolem lodi.
    Screenshot_4.png
    Screenshot_7.png
    Doufám, že se bude líbit a budu moci co nejdříve začít se stavbou :D

Originální model: http://bit.ly/19i1LLE

Dalši screeny:
    Screenshot_2.png Screenshot_3.png Screenshot_5.png Screenshot_6.png

• Líbí Líbí x 5
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  18. Sognus

Sognus TechniForger

Rozhodně by to chtělo o něco více detailnější návrh a někoho, kdo by celý projekt vedl (vyjednával s "vládcem vesmíru", připravil něco, podle čeho by se snadněji stavilo, atd.) Tato loď je rozhodně jedna z mých oblíbených z SG a rozhodně bych měl zájem postavit ji.

• Souhlasím Souhlasím x 2
    • Líbí Líbí x 1
  19. SheepooX

SheepooX Registered

Hlavní konkstruční meteriál bude šedá vlna (gray wool). Pro tento materiál by se obstaraly ovce a zřídila střižna přímo na lodi. Rozhodně bychom měli postavit i interiér a to tak aby tam bylo vše co je v seriálu, jako místnost s bránou, kajuty, můstek a kóje atd.... Co se týče umístění tak zde (cca -6000, 10000): http://bit.ly/17OAb9z
    Vedení projektu bych si klidně vzal na starost (//E: Nebo koordinátor staveb). Až budu mít dokončená schémata podle kterých se bude stavět, tak je dám volně ke stáhnutí.
    Pokud nejsou další otázky tak se čeká jen na @NepsterCZ

Poslední úprava: 20. září 2013
  20. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

Projekt ofc povoluji, s souřadnicema žádný problém nevidím, co se týče těch detailu jak píše @Sognus, tak plně veřím že tam iksýk nějaké udělá, přece jenom to co jsem mu udělal je holej render. Jelikož je Destiny taky moje oblíbená loď tak budu projekt zblízka sledovat :panda:

• Líbí Líbí x 1
    • Zábavné Zábavné x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  21. Monetic

Monetic Registered

Koukám že se to tu oživilo a Až se začne stavět tak dejte vědět, velice rád pomůžu. Obecne SG mám rád, takže to uvítám.

Sdílej tuto stránku