1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Informace Seznam vlastních receptů

Vlákno v 'Informace' založil dwi 15. září 2015.

1. Ridistrin

Ridistrin Registered

Huh, se to tu nějak rozjelo. Riku, máš pravdu že by to mělo být z luxusních materiálů, ty nitě a vlna byl jen příklad co jsem nalezl na netu. Když je to houba mohl by být jedním z materiál třeba Mycelium. to se musí těšit sólo silktouchem na lopatě + něco extra, ale netuším co.
    Toho děsivého scénáře bych se tolik nebál. ne každý nováček a casual hráč ví kde najít tohle vlákno s recepty :D. Jinak ta sponge je nezískatelná, ta hlava creepra se získat dá... už mě dvakrát nabitej creeper zabil, a to jsem ho ani nehledal.

2. Potkan8

Potkan8 Registered

Také jsem již přemýšlel, jestli by se nedaly pevnosti nějak rollbackovat, podobně jako pískovna. Třeba jen jednu pevnost, kdyby nešly nastavit centrálně všechny najednou. Je to přirozenější než recept. Recept na creeper hlavy je podle mě zbytečný, jelikož je lze normálně získat. Alespoň si pak můžu říct: jóóó, dokázal jsem to :joyful: a presentovat se tak potom bannerem, nebo hlavu prodat, jelikož věřím, že bude mít nesmírnou cenu :D

• Souhlasím Souhlasím x 1
  3. Webess

Webess Nightmare

Súhlasím stým, čo tu doteraz padlo. Recept na hlavy netreba, pevnosti by sa mali obnovovať.

Stačilo by keby sa obnovoval len jeden, pretože v niektorých sú už zabývaní hráči. No neviem si predstaviť aký časový limit by bol ideálny. Už vidím ako sa budú ľudia byť o to, aby tam boli prví. A predpokladám, že by tam neustále chodilo zopár indivíduí, ktoré vybrali aj aktuálne chrámy. Ja by som bol minimálne za to, aby sa neustále spawnovali guardiani, keďže sú z nich dobré dropy, a teda by sa mohol pre ne zrušiť crafting.

4. Arkarianasa

Arkarianasa Registered

Pokud je teda hlavu mozne ziskat, tak to udelejte koupim ji.....

5. Webess

Webess Nightmare

Pozri sa na to z druhej strany. Si jediný, ktorému chýbajú hlavy. Nikoho iného to nezaujíma, alebo sa vie zariadiť. Za jedného hráča, ktorý to vyžaduje sa im to tam neoplatí pridávať.

6. Arkarianasa

Arkarianasa Registered

Škoda, že jsem jediná co má ráda bannery a jejich všelijaké podoby :( Ale zase podle počtu líbí se nejsem jediná .....

7. Comunista_CZ

Comunista_CZ Registered

:D No tak co se týče hlav / banneru / Map tak bych nebyl asi ani tak uplně proti ale item framy se bugují a to silidně.. takže do 1 9 bych něco takového ani neřešil.. :)

• WTF WTF x 1
  8. Mortimer_Mort

Mortimer_Mort Registered

Jo, ale hlava po tobě nezůstala. Hned bych si ji vystavil. ;-) Jinak já osobně bych hlavy creeprů také bral. Je to jediná možnost, jak udělat hezký banner přístaviště a pokud by měly fungovat Vodní cesty, bylo by super mít bannery s kotvou.
    Mimochodem, pokud by fungovalo chytání do vajec, stačilo by najít toho nabitého creepra.

9. Termiter

Termiter Modelátor

Tvorbou bannerů jsem se nezabýval, ale pokud to dobře chápu, tak by pro bannery s kotvou pro Vodní cesty stačilo mít jednu jedinou hlavu. Bannery se pak rozkopírují. Není to tak? Pokud ano, pak uděláme během bouřky velký hon na nabité syčáky. A to by bylo, abychom tu hlavu nezískali!

10. Potkan8

Potkan8 Registered

Co já vím, tak když chytíš nabitého creepera a znovu spawneš, bude normální (ale ruku do ohně za to nedám). Bannery se kopírovat dají (jen musejí mít stejnou podkladovou barvu), takže stačí jenom jedna hlava. Btw. při tom honu opatrně, zase taková sranda to není :D (bez ochrany je to velmi riskantní, takže hezky full dia blast protection :D) Tady jenom pro zajímavost, co udělá normální a co nabitý creeper: http://minecraft.gamepedia.com/File:Electric_and_normal_creeper_explosion_comparison.png

• Informativní Informativní x 2
  11. Mortimer_Mort

Mortimer_Mort Registered

To o kopírování jsem, upřímně řečeno, nevěděl. :bag: Jinak to s honem na nabitého creepra je zajímavý nápad na event.

12. Termiter

Termiter Modelátor

Protože stavím podmořskou výzkumnou stanici, narazil jsem na naprostý nedostatek mořských hub. Všechny podmořské pevnosti jsou vyrabované a vytěžené houby leží v truhlách neaktivních hráčů.

Bylo by prosím možné zavést recept na jejich výrobu? Aby to nebylo tak jednoduché, co třeba použít osm bloků hnědé houby kolem ryby klauna?

13. Webess

Webess Nightmare

Včera večer som na IRC niekomu písal, že nie je problém sponge požičať. Treba ma len ohlásiť.

14. Termiter

Termiter Modelátor

To jsem byl já, jsi hodný, ale to neřeší problém získání mořských hub.

Edit: Vlastně ne, spolu jsme o tom mluvili ve čtvrtek. To byl někdo jiný.

15. Webess

Webess Nightmare

To je pravda, ale predpokladám, že to chceš mať postavené, kým by sa ten recept náhodou pridal :D

Ono by to chcelo celkovo doriešiť spawn guardianov, taká farma by nebola vôbec zlá.

• Souhlasím Souhlasím x 4
    • Líbí Líbí x 1
  16. Termiter

Termiter Modelátor

Spawn guardianů je dobré téma na diskuzi, založ pro to prosím vlákno. Pojďme si popovídat o případném receptu na výrobu mořských hub, jak jsem psal výše.

Recept ano či ne? Pokud ano, tak jaký?

Prosím hlavně moderátory o vyjádření.

• Souhlasím Souhlasím x 3
  17. Termiter

Termiter Modelátor

V úvodním příspěvku nejsou obrázky.

• Děkuji! Děkuji! x 1
  18. Laranto

Laranto Lrrr

Opraveno, díky za upozornění.

• Děkuji! Děkuji! x 1
  19. Webess

Webess Nightmare

Aktualizované recepty! Dva recepty (prismarine crystals, prismarine shard) boli odstránené, keďže sa nám znovu spawnujú Guardiani (máme na nich aj trapku ;)). Zatiaľ čakáme na aktualizáciu pluginu pre custom recepty. Bol pridaný recept na spawn egg, pre nový egg catcher, ktorý bude spustený čoskoro :)

Recepty v prvom príspevku aktualizoval @pragos.

• Líbí Líbí x 3
    • Informativní Informativní x 1
  20. Potkan8

Potkan8 Registered

Super zprávy! Co Totem of undying? Třeba ze zlata, aby měl stejnou váhu jako zlaté jablko (když má podobné efekty). Případně máte plány s Woodland mansions? :) Btw. nechci prudit :troll:, bodlo by zeditovat tuto stránku. Díky za odpověď!

Sdílej tuto stránku