1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Informace Seznam vlastních receptů

Vlákno v 'Informace' založil dwi 15. září 2015.

1. rejnock

rejnock zlá paryba

Ti poradim, vem ty veci stoupni si na kraj lavoveho jezera a pak otevri inventar. Pote pretahni ty veci mimo inventar, a kdyz zavres oci tak to ani nebude tak bolet. :)

• Souhlasím Souhlasím x 1
  2. TheZoonder

TheZoonder Registered

Divím se, že tu mezi "zbytečnými" itemy řešíte zrovna rotten flash. S tím se i něco dá dělat. Prodat vesničanovi, jíst, krmit psa atd. Pěkné by bylo, kdyby se s tím dalo třeba topit v peci.
    Ale co třeba taková plesnivá brambora? Ta se dá k něčemu využít?

• Souhlasím Souhlasím x 4
  3. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

Z plesnivé brambory by se dal vařit nějaký slabší jed.

• Souhlasím Souhlasím x 3
    • Líbí Líbí x 1
  4. Arkarianasa

Arkarianasa Registered

Nějaké 'vzácné' itemy pořád zůstaly. Třeba horse armory.

5. Potkan8

Potkan8 Registered

Já jako nevím, ale na eternii jsem bez problémů během chvilky prodal cca 3 dvoubedny shnilého masa...(vesničanům myslím :), jeden čas jsem dokonce shnilé maso nakupoval na aukci, pač to bylo levnější, než si kupovat glowstone rovnou) Jedovaté brambory lze sníst, ale je zde 60% šance na krátkou otravu (ubírají se hp). Já osobně bych to s receptama zase tak nepřeháněl. Co by se ale možná (dle mého názoru) hodilo, jsou sponge, které by se měly po pár kusech nacházet v podvodních pevnostech. Avšak jelikož se pevnosti co já vím neobnovují a (ačkoliv jich je hodně), tak za nějakou dobu budou již skoro všechny "vyrabovány" a získat tento block bude čím dál složitější. Vím, není zase tak potřebný, ale občas se hodí k vysušování zatopených oblastí nebo jen jako výzdoba. Když už by byl na sponge recept, tak rozhodně nějaký dražší pro zachování "exkluzivity" blocku.

• Souhlasím Souhlasím x 6
    • Líbí Líbí x 1
  6. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

Tenhle recept byl na staré mapě, kde všechny dungeony byly vyrabovány a tyhle brnění nebylo možno získat. Na nové mapě je ještě spousta spawnerů neobjevených, a při průzkumu světa jich člověk objeví spoustu. Já sám jsem narazil na víc jak 5 spawnerů.

7. Arkarianasa

Arkarianasa Registered

Opravdu hodně mě mrzí, že získat hlavu creepera je skoro nemožné. Dá se použít k rachejtlím či k banerům (které vypadají opravdu skvěle). A tak mne napadl recept. (http://www.imgup.cz/image/W2F)

• Líbí Líbí x 12
  8. Potkan8

Potkan8 Registered

K výrobě rachejtlí můžeš použít i normal wither skeleton hlavu. (a výsledek bude stejný)

9. Arkarianasa

Arkarianasa Registered

Ale u baneru je jiný a to mě mrzí, protože hodně hezkých banerů (které ve výsledku nemají s creeperem nic společného) se vyrábí z creeper hlavy.

• Souhlasím Souhlasím x 6
    • Líbí Líbí x 1
  10. Arkarianasa

Arkarianasa Registered

Je nějaká šance, že se přidá recept na creeper head?

11. Ridistrin

Ridistrin Registered

Už jsem to psal jinde, ale spíše než hlavy, bych spíše preferoval přidání bloků které se již nedají získat. Jedná se o sponge.
    http://minecraft.gamepedia.com/Sponge
    Návrh na recept nepřikládám. Na netu toho koluje dost. Například z vlny a nití. Uvítám cokoli :D

• Souhlasím Souhlasím x 2
  12. rikuhahl

rikuhahl Fanatický dříč

Já bych bral sponge všemi deseti, ale recept by měl být alespoň z nějakých luxusnějších materiálů (vlna a provázky asi ne), aby z toho nebyla samozřejmost a každý nováček pak nevysušoval kdejaké moře (kdo má ty rollbacky a bany furt řešit) :)

A je vám doufám jasné, že kdyby měl každý bednu sponge, tak na serveru už vodu neuvidíme, a v důsledku toho bude všude poušť, což znamená vyhynutí života. Takže by se stavělo jen z písku a to s půl srdíčkem života ;) Sponge je dost apokalyptický materiál, TNT je proti tomu jen hračka pro mimina ;)

• Souhlasím Souhlasím x 4
    • Líbí Líbí x 3
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  13. Termiter

Termiter Modelátor

Mořská houba od nějaké verze až tak nebezpečná není. Po nacucání se musí usušit v peci.

Jinak já bych byl taky pro nějaký rozumný recept. Když už jsem se po několika týdnech vzmohl tak, abych zkusil zaútočit na podmořskou pevnost, zjistil jsem, že už žádná není. Vzhledem k povaze našeho světa, který má pevné hranice, je tento materiál už nedostupný. A to je škoda.

14. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

recept na leknín/Lily Pad by taky bodl , na mapě už není ani jeden v přírodě

15. Termiter

Termiter Modelátor

Leknín se tahá z vody udicí. Akorát nesmí být očarovaná štěstím, protože lekníny jsou považovány za odpad.

• Informativní Informativní x 3
    • Zábavné Zábavné x 1
  16. Arkarianasa

Arkarianasa Registered

Prosím, já vím, že ty creeper hlavy pro Vás moc důležité nejsou ale dělám banery a creeper hlava opravdu chybí. Nevím jak sehnat nabytého creepera a ješte zařídit aby zabil normálního creepera :(

17. Termiter

Termiter Modelátor

Nabýt creepera můžeš třeba tak, že ti sám přijde do domu. Pokud ho chceš nabít, doporučuji v noci za bouřky se vydat někam na pláně nebo do pouště a počkat, až do jednoho syčáka uhodí blesk. Přivést jej k výbuchu v chumlu ostatních potvor jistě zvládneš.

Prostě tahle surovina se těžce nabývá, ale není nedostupná. Až budeš mít vlajku s jeho hlavou, každý bude vědět, že jsi fakt hustej. A vovovovo tom to je.

• Souhlasím Souhlasím x 3
    • Zábavné Zábavné x 2
  18. Arkarianasa

Arkarianasa Registered

Já nechci vlajku s jeho hlavou chci vlajku třeba lišky ke které je tato surovina potřeba.

19. Termiter

Termiter Modelátor

Dobře, doplním univerzální odpověď:

%zobrazení% := 'libovolná kresba ke které je potřeba hlava syčáka'
    Až budeš mít vlajku s %zobrazení%, každý bude vědět, že jsi fakt hustej. A vovovovo tom to je.

• Zábavné Zábavné x 4
  20. Osefal

Osefal Registered

Když tu byla řeč o sponge, nedalo by se zařídit, že by se chrámy jednou za čas rollbackly? Nějak podobně jako pískovna, či jílovna, akorát že ten čas by byl jednou za měsíc až čtyři měsíce, nebo prostě nějaký prostě delší. U každého chrámu samostatně.

• Líbí Líbí x 2
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1

Sdílej tuto stránku