1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Seznam nebezpečných zastávek metra

Vlákno v 'Stará témata' založil PandKer 27. ledna 2014.

1. PandKer

PandKer Král překlepů

Tak jak asi všichni víme, díky vozíkovému bugu je metro nebezpečné. Ale né všechny zastávky. A tak jsem se rozhodl, sepsat / udělat mapu nebezpečných a bezpečných zastávek metra. Dozvěděl jsem se tak poměrně zajímavé informace. Původně jsem to chtěl zpracovat nějak hezky graficky ale nakonec jsem se na to se zklamáním vybodl a prostě vyfotil cedule v Pískovně a podtrhl je barvama.

Zelená - bezpečné zastávky
    Oranžová - zastávky, kde vás to vyhodí mimo tubus metra (přes zeď).
    Šedá - zastávky, kde hrozí smrt, když nemáte plný počet životů.
    Černá - zastávky, kde při vystoupení umřete.
    Některé zastávky mají dvě barvy. Třeba taková, který by měla barvu jako slovo "barvy" by házela mimo tubus když jedete od Pískovny třeba směrem Ostrov Hyna4 a když jedete zpět, tak by byla bezpečná. Na fotce cedule směr Ovčín, Nether Village a diamondia barva napravo značí, když jedete od Pískovny. Na fotce linek směr opačný jsou barvy naopak nalevo ty, které platí, když jedete od Pískovny.
    Když jsem to celé staré metro projel, zjistil jsem pár věcí:
    • Většina zastávek není nebezpečná, jak si většina lidí myslí.
    • Jen jediná zastávka a to jen když jedete od Pískovny při vystoupení znamená téměř jistou smrt (v lávě).
    • Když projedete celé metro, můžete najít 4 vozíky. :D
    Vysvětlivky pro další seznam:

(PJoD) - Pokuď Jedete od Pískovny
    (PNJoP) - Pokuď NeJedete od Pískovny

Poznámky:
    Na bílé lince NNM je hlavní stanicí Poruba II ale na cedulích po té lince je zmiňovaná jako Pískovna, takže zde platí zkratky nahoře, jako kdyby byla Pískovna centrální stanicí.

Pokuď hledáte nějakou určitou zastávku, doporučuji tlačítko Ctrl + F, udělá vám to řádek na hledání slova v textu.

Bezpečné zastávky mimo hlavní trasy metra: KenHen (NNM), Pískomilov, Pískovna červená linka NNM, Williamsovo, Federace (NNM), Podhoubí - přestup, Benátky (PJoP), Lister City, jijiho souostroví (PJoP), Ostrov creeperů, Zanilos (PJoP), Saqqara, Rozcestí na bílé lince NNM, Castamere, Marcus de Janeiro (PJoP), Double blaze trap (PJoP), Zelnoslabov
    Zastávky, ve kterých vás to vyhodí za zeď tubusu metra, mimo hlavní trasy metra:
    Větrníky, jijiho souostroví (PNJoP), Death Match Areny (PJoP)

Zastávky, kde umřete, pokuď nemáte plný počet životů, mimo hlavní trasy metra:
    Benátky (PNJoP), Death Match Areny (PNJoP), Marcus de Janeiro (PNJoP), Poruba II (NNM, směr Artefakt Hvězdný most), Atlantis City.

Zastávky, kde při vystoupení umřete:
    Pískovna - modrá linka NNM, když jedete od KenHenu nebo odbočky na světle modrou linku, Mystery Isles, Zanilos (PNJoP), Double blaze trap (PNJoP).

Poslední úprava: 08. února 2014
    • Informativní Informativní x 12
    • Děkuji! Děkuji! x 10
    • Líbí Líbí x 4
    • Zábavné Zábavné x 1
  2.  
  3. uccik

uccik Moderátor

Rád bych dodal, že zastávka na Ostrově Creeperů se řadí také mezi ty bezpečné:) Také bych poprosil i Vás ostatní, aby jste napsali zastávky, které jsou bezpečné, ať dostaneme kompletní seznam:) Pokud to tedy @PandKer -ovi nebude vadit:)

4. PandKer

PandKer Král překlepů

@uccik u budu rád, :) mapu bezpečných a nebezpečných zastávek NNM také udělám, ale asi až zítra nebo pozítří. ;)
    Jinak, můžete sem napsat i místa v nějakým vzdálenějších oblastech metra, která už nejsou na hlavních linkách ale metro k nim vede. Zapíšu je do prvního příspěvku.

Poslední úprava: 27. ledna 2014
    • Líbí Líbí x 1
  5. damine178

damine178 Registered

No bohuziaľ kvôli týmto nebezpečným zastávkam som dostal jail na 30 minút :sorry:

Poslední úprava: 27. ledna 2014
    • Zábavné Zábavné x 7
  6. marquecz

marquecz Registered

Já kvůli zastávce ve Vernehillu přišel o respiration dia přilbu a unbreaking eff dia krumpáč. :(
    Od té doby nikdy nevstupuji do Netheru bez fire protection lektvaru.

• Zábavné Zábavné x 1
  7. Kusadlo

Kusadlo Ten kousavej

Od té doby, co jsem přišel o nářadí a materiál v ceně zhruba 3000Ł, nepoužívám pokud možno metro (až na 1 prověřenou trasu). Bůh žehnej LEDOVCE a nyní i tomuto seznamu. Nyní se i snad odvážím vstoupit do metra, problém však je, že kvůli pigmanovi jste často nuceni vystoupit mezi stanicemi, což se většinou rovná rychlé smrti :D.

Poslední úprava: 28. ledna 2014
    • Informativní Informativní x 2
  8. PandKer

PandKer Král překlepů

Na tenhle problém už jsem taky narazil ale když má člověk trpělivost, tak stačí pomocí mačkání W se dostat na minulou stanici nebo počkat, až zmizne. Mačkáním W se pomalu pohybujete s vozíkem.

• Souhlasím Souhlasím x 1
  9. Kusadlo

Kusadlo Ten kousavej

Já si to v daný moment neuvědomil a zcela automaticky vystoupil z vozíku ... Pak následovala žhavá koupel, po které nezbylo než oplakat mé diamantové nářadí a v duchu si řádně zanadávat. :bag:

// @PandKer : Nestihlo se to, na můj záložní stroj, který občas strašně dropuje, to bylo příliš rychlé :sorry: A už tu nebudu nadále offtopicovat :D

Poslední úprava: 28. ledna 2014
    • Zábavné Zábavné x 1
  10. PandKer

PandKer Král překlepů

Kdyby se to stalo znovu, tak bude nejlepší se hned odhlásit a přes IRC požádat nějakého moderátora, jestli by Tě "nevytáhl" ven. Co já vím, tak v případech vozíkového bugu většinou moderátoři vyjdou vstříc. ;)

A abych nebyl uplne OT, tak zítra snad dokončím seznam zastávek NNM, ale bude trošku jiný. Spíše napíšu něco typu Nebezpečné zastávky: zastávka blabla.... :D, protože NNM se blbě zobrazuje na cedule a navíc je dost zmatené, čemuž se nemůže moc člověk divit, když je ve výstavbě. :D

• Souhlasím Souhlasím x 2
  11. Martas35

Martas35 Registered

Zastávka Mystery Isles je smrtelně nebezpečná vyskočíte z vozíku a hned padáte do lávy.
    Tato zastávka je v novém Nether metru směr Benátky

• Souhlasím Souhlasím x 1
  12. tominosik

tominosik Moderátor

Chválím aktivitu. Tak si představuju VIP. :)

• Souhlasím Souhlasím x 3
    • Informativní Informativní x 1
  13. PandKer

PandKer Král překlepů

Tak jsem aktualizoval první příspěvek a dodal seznam zastávek NNM a pár zastávek, které nejsou na hlavní trase. Není to úplné a když mi o nějaké řeknete, rád ji tam napíšu. Těch zastávek odbočkou od hlavních tras metra je možná i více, než těch na hlavní trase. U zastávek NNM nemusí být vždy seznam aktuální, protože je koneckonců metro ve výstavbě a tak se může během dvou dní změnit klidně 6 zastávek. Za oznámení nějaké změny budu taktéž rád.

Jinak další informace v bodech, které jsou docela zajímavé:
    • NNM je nebezpečnější, jak normální metro
    • Nejvíce nebezpečná je bílá linka, kde zhruba polovina zastávek není naprosto bezpečných.

Poslední úprava: 30. ledna 2014
    • Líbí Líbí x 2
  14. TheDarkLeader_CZ

TheDarkLeader_CZ Registered

Tak, asi od včera je již metro bezpečné, ale pro změnu nefungujou výtahy z vozíků a žebříků :D :mad:

15. ENgateman

ENgateman VIP

@bubinek000 Když je vozík přímo vedle slabu, tak fungují.
    2014-03-29_19.39.01.png

• Informativní Informativní x 2
  16. PandKer

PandKer Král překlepů

Tak jestli je už vystupování z vozíků v pořádku, tak přesouvám vlákno do archivu, již není potřeba. Doufám, že alespoň někomu za dobu bugu posloužilo. ;)

EDIT: Omlouvám se, špatný archiv :D

• Líbí Líbí x 2

Sdílej tuto stránku