1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Server s modmi

Vlákno v 'Obecná diskuze' založil hero219 08. srpna 2012.

1. hero219

hero219 Registered

Cauko, chcel by som si vytvori vlastny server (na verzi 1.2.5 ) s modmi (hrat s kamaratom cez hamachi).
    Mam na mysli mody ako industrial-craft, BuildCraft a Redpower.
    Potreboval by som navod od zaciatku ako ten server spravit.
    Dakujem.

2.  
  3. Tarasicodissa

Tarasicodissa Fyzikátor

Máš to skoro stejný, jako modifikace klidenta. Do jaru hodíš forge, ten ti vytvoří složku mods a do ní nahážeš všechny tyhle mody. Pak v konfiguračních souborech přepíšeš ID bloků (já to v klientovi dělám pohodlně za pomoci jiného modu, na serveru se to musí asi ručně), aby nebyly konflikty. Samozřejmě spolu musí všechny verze souhlasit a klient musí být stejně namodovaný, jako server.

Edit: ... a pokud ti to nepůjde, vždycky je tu možnost prostě a jednoduše stáhnout tekkit. :D

• Líbí Líbí x 1
    • Informativní Informativní x 1
  4. hero219

hero219 Registered

Tekkit je aj pre warez?
    Moj server.jar som stiahol tu.
    To forge som stiahol toto. Dal som do minecfatdt_server.jar , ok vytvorili sa mi zlozky. Ked som sa chcel pripojit hovorilo ze nemam forge. Stiahol som to forge pre klienta aj tak som sa nepripojil, a nedavolo ziadnu chybu ( vymazal som aj meta-inf v klientovi).

Ja by som potreboval trocha podrobnejsi navod alebo este lepsie cez skype aby mi to ktosi vysveltlil. Som uplny zaciatocnik v tomto :rolleyes:

5. FreeZeee

FreeZeee Registered

Tekkit není pro warez ;)

• Děkuji! Děkuji! x 1
  6. Tarasicodissa

Tarasicodissa Fyzikátor

Pokud si chceš zahrát s někým, kdo nemá koupený minecraft, je to těžké. Budete mít všechno snazší, pokud si jej všichni koupíte. Server-side tekkitu by se možná dala rozjet pro warez (nejsem si jist, je to dlouho co jsem ho hrál), ale client má vlastní launcher, který premium MC kontroluje.
    Pokud nemáš s modováním zkušenosti, rozhodně nedoporučuju, aby jsi se snažil hned rozjet vlastní namodovaný server. Není to nic lehkého, obzvlášť při větším množství modů a pluginů. Zkus nejdřív nějaké módy pro klienta a samozřejmě platí pravidlo, že čím méně módů, tím je vše jednodušší a je méně konfliktů - jak ID, tak i v samotném fungování. Forge stahuješ správný, ale je tam hodně verzí a verze (všech modů!) musí souhlasit. Například BC 3 je nyní pouze pro SSP, pro multiplayer je BC 2, takže pokud se přihlásíš s clientem s BC 3 na server, kde je BC 2, nepůjde to.

• Informativní Informativní x 1
  7. hero219

hero219 Registered

Ak by bol niekto ochotny mi pomoc tak na skype som heroes219
    Original MC si asi nekupime :D
    S modovanim klienta mam skusenosti (plane, vehicle, WW2 mod, a teraz mam tie mody technic packu...) to mi prislo jednoduche , len som nkopiroval mod loader a mody.
    Bukkit s pluginmi som asi tiez zvladol.
    Som rozmyslal a ked na 1.3 zalozim lan server a aj ja aj kamos budeme mat tie mody tak to pojde ci? len treba pockat dokedy sa spravia na 1.3.

8. Rick

Rick Moderátor

Tak v tom prípade

• Líbí Líbí x 1

Sdílej tuto stránku