1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Sdílení Banlistů

Vlákno v 'Stará témata' založil HouseCZ 21. června 2011.

1. HouseCZ

HouseCZ Registered

Zdravím,

Nejspíše se nemusím představovat, přeci jen jsem tu "vyrůstal". ;) Ale nyní za vámi nepřicházím jako autor "slavných" tutoriálů, ale nýbrž jako GOD serveru k3s4.sk.
    Už dlouho se mi v hlavě honí myšlenka sdílení Banlistů. Dovádí mě k tomu neustálé nesmyslné bany "děcek" co si myslí, že když někde udělají průser, klidně můžou jít hrát jinam, A to je na tom to nejhorší. Fracek přijde, zapomene si dát home, moderátor ho odmítne portnout a rázem je pro dítko server nepřítel. Rozmlátí co se dá, ukradne vše co unese a vysměje se všem okolo. Dostane BAN a jde si vesele hrát jinam. A samozřejmě to je špatně!

Nejlepší na tom je, že adresáti PERMA Banů jsou většinou lidé (děti) bez rozumu a tudíž neovládají cizí jazyky tak, aby mohli plnohodnotně hrát na zahraničních serverech.

Konkrétně já sám pozoruji, že občas člověk z vašeho BANlistu se ocitne u nás. A občas jen s úsměvem na tváři přihazuji další BAN.

Ale říkám si, PROČ?!
    Proč tolerovat (s prominutím) idioty, kteří nejsou schopni dodržet hrstku jednoduchých pravidel a chovat se v rámci slušnosti?!

Proto bych rád zavedl sdílené Banlisty. Do celého projektu bych zahrnul co nejvíce CZ a SK serverů. Aby jsme jednou pro vždy vyhubily nečestné křiváky, kteří si nezaslouží hrát MP na úrovni českého Minecraftu.

Samozřejmě s celým počátečním návrhem se nejdříve obracím na vás "na velikána" Cz a SK serverů.

Myslím si, že tento návrh je přínosný pro všechny poctivé hráče. A co je ještě lepší. Je stejně výhodný pro všechny!
    Jednoduše. Člověk si nyní sakra rozmyslí jestli něco ukrást/zničit nebo se chovat poctivě a slušně.
    Prakticky bych si to představoval tak, že do celého projektu by vstoupit jeden zástupce z každého serveru. Někde (třeba tady na fóru topic) by byl seznam neodpustitelných Permabanů a člověk z tohoto seznamu by byl následně přidán i na Banlisty ostatních serverů.

Samozřejmě každý server by dál svobodně a dle svého uvážení udával bany a jen u závažných prohřešků by využil Sdílený Banlist.

Osobně si myslím, že se jedná o věc, která by mohla velice zvednout úroveň CZ a SK serverů. A samozřejmě co nejvíce zapudit nečestné a příšerné chování některých lidí na našich serverech.

Děkuji.

Prosím o rozumné názory a vyjádření. Především vedení vašeho serveru...

• Líbí Líbí x 1
  2.  
  3. czp

czp Registered

Myslím si že to je hodně zajímavej nápad kterej bych hodně rád zaved i na svým novým serveru. Dokonce jsem na něco podobnýho viděl plugin, ale nejsem si jistej :). Jenže má to trošku nedostatek, děcko chce teba na jiným serveru hrát a dokázat, že se napravilo, tímhle v podstatě už nikdy nedostae šanci, což mi nepřijde moc fajn, když už tak využívat leda u nějakých extrémních přpadů...

4. HouseCZ

HouseCZ Registered

Jasně, na to jsem taky myslel. Proto by daný zástupce měl být rozumný a schopný usoudit zda-li je trest hoden sdíleného Banlistu (SBL). Např. neposekané stromy, nepovolená stavba atd. Třeba to je na perma Ban, ale je možné, že se člověk napraví. To máš pravdu. Možná by nebylo od věci jen informativně zapisovat všechny perma bany někam bokem dostupný pro správce SBL. Např. dám perma ban, ale řeknu si že to zas neni tak hrozný aby musel jít na SBL- Proto raději kouknu na perma bany z ostatních serverů a ejhla on je tam ten všivák taky! A šup je na SBL :) Na druhou šanci má právo každý, ale třetí už se nedává...

Ale například se zloději, vandaly nebo hulváty bych se nepatlal... Bez takových lidí bude světu MP MC lépe...

5. Michmir

Michmir VIP

Kdyz nekdo udelá neco zavrzenihodneho ze to je na permban, ma vyznam se o to podelit v nejake zatabazi jmen a za co maji perm. Je-li dokonce kandidat na ban na 2 serveru, SBL mu patri. Avsak prkotiny typu nepokacena koruna tam teda nepatri.

6. czp

czp Registered

Mam takovy pocit že jsem přišel na prvního adepta pro zapsání na SBL - "panipal" který na mém serveru podpálil a zcela zničil vesnici která tam vznikala. Při pokusu o obnovení zálohy se celá mapa zhroutila a musíme jet odznova :(.

7. Petrik544

Petrik544 Registered

Takovéto Velké prohřešky , Které jsou nenahraditelné si klidně na ,,Spojený BanList,, Dejte ale podle mě ikdyž někdo říká že se na tento BanList nebudou dávat nějaké prohřešky za nepokácené stromy stejnak si Myslím že se tam Objeví ->Můj Názor<-

8. Ladme

Ladme Registered

A proč si to myslíš? Většina modů je dle mého názoru rozumná, takže věřím, že tam nebudou dávat takové prkotiny.

9. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

Každý z nás hodnotí prohřešky úplně jinak, někdy se shodneme, jindy by někdo ban nedal a jiný dal permanent :)

možná by bylo lepší kdyby se to založilo na již existujícím módu který má vypočítání globálního banu docela vymakané. Jak to funguje si ale teď nevybavím :-D

10. blurcak

blurcak Old Defiler

tak udelejte klasicky servrovy banlist na male prohresky a alcatraz(SBL) pro lidi typu kironet monosek aspol.

11. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

SBL, který dělá Safoo společně se mnou, se nijak nedotkne normálních banů. Jeho cílem je naznačit lidem co dělají bordel, že si nemůžou jen tak hezky hrát na jednom serveru a na ostatních dělat bordel.

12. Vergis

Vergis Celebrita

Z toho tvého výplodu jsem vydestiloval, že ses dostal na SBL a když jsi zjistil, že si už na žádném z SBL serverů nezahraješ, tak jsi sem musel jít a nějak si upustit páru.
    Zaprvé tu obhajuješ warez, což je jasně proti pravidlům fóra, zadruhé očividně nemáš tušení, jak to na takhle velkém serveru funguje. Vlastně házíš vinu za to, že někdo přijde a rozmlátí půlku města, na moderátory, protože mu to umožnili. Normální člověk nikdy ban nedostane a nemá s pravidly problém. Nechávat si griefery na serveru? Co je to za trest?
    Tvůj server (ať už je to kterýkoli) nikoho nezajímá a nemůžeš ho žádným způsobem srovnávat s tímto.
    Jo, a začni prosím psát jako člověk. :p

• Líbí Líbí x 3
  13. dwi

dwi God

Funguji i bany, proc se obtezovat nejakym vezenim? A navic vsichni nasi moderatori jsou (az na jednu dve vyjimky) 18+
    A navic za rozbiti plotu se nedava na SBL. Na ten spolecny banlist se dava pouze za masivni a cileny griefing a jine pouzivani cheatu.

14. Sauge

Sauge Demon

a nemluvne o tom ze lidi ve vezeni ti zbytecne zabiraji sloty na serveru

a ano vergis ma pravdu normalni clovek ban nedostane

• Líbí Líbí x 1

Sdílej tuto stránku