1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Residence plugin (groups)

Vlákno v 'Obecná diskuze' založil Baterie 25. července 2012.

1. Baterie

Baterie Registered

Ahoj všichni,
    myslel jsem, že to zvládnu sám,ale nezvládnul :) .
    potřeboval bych pomoc ohledně server pluginu Residence.
    Už skoro dva dny se pokouším nastavit limity pro jednotlivé skupiny lidí na serveru (mám permissionsEX a tam už nastavené skupiny,práva a prefixy) a pořád mi to nefunguje.:mad:
    Má prosba je k nějaké hodné duši,která by mi to nastavila v configu a poradila,jaké permissions dát do PermissionsEX. Tady je soubor config.yml : http://ulozto.cz/xYKbDz8/config-permissions-rar
    (po nějaké odpovědi napíšu jaké to přesně jsou skupiny a jaké limity potřebuji)

Předem děkuji za pomoc

2.  
  3. weltar

weltar Registered

Residence a skupiny jsou problém. Určitě u PEX (jiný permission plugin nevím, netestoval jsem)
    Platné pro aktuální verze (pro 1.2.5, konec července 2012). Starší si neuvědomuji, zda to bylo stejné.

Zjistil jsem, že mi residence, při zjištění práv hráče, bere v úvaho pouze jedinou skupinu - a to tu, která je v "permissions.yml" u hráče uvedena v seznamu jako první.
    Příklad:
    úryvek z "permissions.yml":
    ...
    weltar:
    group:
    - member
    - smiop
    ...

Znamená, že rezidence rozpoznají (a pro hráče "weltar" použijí flagy) pro skupinu "member".
    Ale pokud má některá rezidence flagy pro skupinu "smiop", tak pro weltar NEjsou použité, jako by weltar v "smiop" nebyl.

EDIT: MCPC bukkit (forge verze). Předpokládám, že klasický bukkit na tom je stejně (forge úpravy se týkají jiných věcí).

Sdílej tuto stránku