1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Informace Renovace Pískovny, Aukční síně a navazujících částí Pískovny

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil _CJ_ 06. ledna 2014.

 1. Bedrych

  Bedrych Klingon

  Offline
  Registrován:
  03. srpna 2011
  Chybí to nejzásadnější: objednavatel
  Nikdo tam asi nežije, nejezdí, nepotřebuje... .
  Stanice metra v novém Nether Reloaded připojujeme na žádosti kohokoli během pár dnů se vším všudy (na Modré dokonce stavím zájemcům často i celé stanice).
   
  • Líbí Líbí x 1
  • Informativní Informativní x 1
 2. StavitelSveta

  StavitelSveta Registered

  Offline
  Registrován:
  26. dubna 2012
  Také bych port přemístil do GalRep/Futurumu. Tento projekt a toto město jsou nyní velmi navštěvované a rozvíjející se oblasti, kde by port zajisté nebyl nevyužit.
   
 3. _CJ_

  _CJ_ while(true); ♾

  Offline
  Registrován:
  01. srpna 2011
  Dalsi cast psikovny renovovana. 3/3 portu presunuty na nove lokace. 1 port predelam (Snezna -> Galakticka republika). Takze nam nove na psikovne stoji ARC-170 :)

  Mapa okoli psikovny presunuta a dodelana - diky @MrNOIP

  Vstup do staji presunut a predelan tak aby tam zapadal. Okoli zakaktuseno :) Jeste necham dalsi upravy na @Bedrych ovi jesli se mu tam neco nebude libit - on si rad hraje s dunama a tak. Mozna se tam casem jeste najde neco k predelavani. Aktualne je asi hotovo (leda jeste nak doladit vstup na burzu... nemyslim sloupy ale schody :) je to takove dira divna)

  Dekuju za trpelivost pri prestavbe a pripadnych zpusobenych problemech :) Jeste tam poslu funnela at tam da smerovky a bude to!


  @Tekmin - v netheru reloaded sem ti udelal cesticku do metra a pripojil portal na novej co sem postavil. Doufam ze o bude vyhovovat. Dalsi postup musite domluvit s nekym od metra - tj postavit koleje a pripojit se na tunely (vzhled stanice taky)
   
  Poslední úprava: 23. června 2014
  • Líbí Líbí x 5
  • Děkuji! Děkuji! x 1
  • Informativní Informativní x 1

Sdílej tuto stránku