1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

PS4 a biome finder

Vlákno v 'Problémy' založil Fireman54 20. února 2021.

1. Fireman54

Fireman54 Registered

Zdravim všetkých. V Minecrafte som nováčikom a hru hrám na Play Station 4. Známy mi poradil že existuje jedna dobrá stránka (určite ju poznáte) na vyhľadávanie Biomov, do ktorej keď zadáte svoje desať miestne číslo hry tak Vám ukáže vaš svet v miecrafte. Ja som tam zadal to svoje ale podľa súradníc mi to ukázalo že som niekde v oceáne čo nieje pravda. Tak mi povedal že si nieje istý či ten BiomeFinder funguje správne aj pre Minecraft na platforme PS4. Viete mi povedať či ten Finder funguje len na PC verzie hry a ak áno existuje aj niečo podobne pre užívateľov na PS4? Ďakujem.

2.  
  3. weltar

weltar Registered

Je hodně stránek na nalezení biome. A rozložení biomů se liší verze od verze MC, typu světa a od typu MC (java x bedrock). Proto je vždy nutné nastavit verzi. Pokud to stránka povoluje.

Rychlým vyhledáním na netu jsem našel https://www.chunkbase.com/apps/biome-finder
    PS4 by mohla být verze "Bedrock 1.14 and above" - to musíš navolit v tom okénku pod seed.

• Souhlasím Souhlasím x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  4. Fireman54

Fireman54 Registered

Ďakujem pekne za odpoveď. Presne ten bio-finder som pozeral aj ja, len mi akosi nesedelo na to čo mám v mape a hlavne nevedel som čo dať (akú verziu) keďže MC hrám na konzole. Ale ako vravíš vyzerá to tak že ten Bedrock 1.14 and above sedí nato.
    Ja som dnes vyskúšal synovu mapu ktorú hráva a toho Minecraft hneď umiestnil do hry k peknej dedinke no a keď som teda do findera nahádzal jeho údaje, tak to ukázalo správne.
    Až bude čas tak sa vyberiem k nejakej dedine, alebo opustenej štôlni aj ja vo svojej mape a zistím či to na konzolu PS4 funguje správne.

• Líbí Líbí x 1

Sdílej tuto stránku